Įkraunama...
Įkraunama...

Į lopšelį nuo metukų?

Jetau, persiskaičiau šią temą ir nors kauk. cry.gif cry.gif Dabar mažajai 6,5 mėn. į darželį užrašiau nuo kitų metų rugsėjo mėn. mažajai jau bus 1,4 metų. ir taip vietos sau nerasdavau dėl to kad leisiu tokią mažą į darželį. dabar labai padėjo jūsų patarimai ir pasisakymai. bet...ligos. mano vyras neturi jokios net mažiausios galimybės imti biuletenį. teks imti man. bet norėjau pasitikslinti kaip yra su teisine šio reikalo puse. juk darbo kodekse (berods) yra parašyta, kad kol vaikui sueis treji metai darbdavys neturi teisės atleisti iš darbo, nebent įstaiga/įmonė likviduojama ar darbdavys įrodo, kad tavo būvimas labai jau "kenkia" įstaigai. neturiu dabar to kodekso, todėl negaliu tiksliai pacituoti, bet šitą dalyką mano pažįstamų šeima aiškinosi net su Darbo inspekcija. aišku su biuleteniu yra kita medalio pusė, kai darbuotojas būna nedarbingas berods 120 d. bet nežinau ar iš eilės ar per metus g.gif , darbdavys turi teisę jį atleisti. ir nežinau ar šitokiu atveju anksčiau išvardintas punktas galiotų. g.gif g.gif nes tada gana paprasta bent teoriškai būtų. imi biuletenį, sėdi namie ir gauni 80 proc. atlyginimo. ir dar su vaiku būni pati.
na tik nepulkite, suprantu, kad dauguma mūsų dirba privačiose įmonėse/įstaigose, bet mane domina teisinė šio reikalo pusė.

Atsakyti
Rutele24 , šitam forume yra teisininko konsultacija, gal ten geriau pasiteiraut, tiksliau atsakytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2005 11 13, 07:56)
Rutele24 , šitam forume yra teisininko konsultacija, gal ten geriau pasiteiraut, tiksliau atsakytų 4u.gif



dėkui. manau, kad ir su Darbo inspekcija pasikonsultuosiu. aišku dažno biuletenio joks darbdavys netoleruos, bet mano manymu ir durų parodyt negalės. o jei bus matyt, kad randasi kažkokių problemų, manau per du metus kažkokį kitą darbelį susirasiu. tai tiek optimizmo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
O gal žinot kuris darželis- lopšelis Klaipėdoje priima nuo tokio amžiaus>?Išeinu į darbą nuo kitos savaitės, tai gal nuo 1-1,5m. galėčiau ir į darželį? g.gif Labai prašau atsiliepkit kas žino ax.gif
Atsakyti
savo maziuka planuojam leisti lopseli nuo 2006 rugsejo bet baisu darosi kaip jis ten jausis cry.gif prisisklausiau visokiu istoriju kokiu buna aukletoju g.gif g.gif bet gal mums pasiseks pakliuti pas gera noreciau gal net ir susidraugauti, butu jega thumbup.gif .gal kas zinot is panevezio gera darzeli prie basanaviciaus gatves biggrin.gif
Atsakyti
Manoji pupa lanko lopseli jau beveik menesi kasdien, pries tai dar menesi pabudavo po pora val, nes man taip buvo patogiau, nes taip dirbau. Pradzioj truputi paverkslendavo issiskiriant, bet tuoja pat, kai manes nebematydavo - nurimdavo. Nuo lapkricio 3d eina ir nei asarele nebenuriedejo thumbup.gif Dziaugiuosi as ir dziaugiasi aukletojos, kad ji sitaip lengvai priprato thumbup.gif Jos galvojo, kad bus sunku su mano maziuke, nes ji jauniausia grupeje (ten tik dvimetukai) ax.gif
Dar metuku neturedama prasesi ant puodo, o dabar jau savaite vaiksciojam visai be pamperio thumbup.gif labai dziugu, kad sia minti pasiule pati aukletoja, vadinasi as neapkraunu jos papildomu vaiko perrenginejimu, bet ir ji nori padeti maziukei priprasti nuolat prasytis thumbup.gif
Labai dziaugiuosi, kad leidau i lopseli tokia maziuke, nors is pradziu labai dvejojau ir kaip visada visko teko isgirst doh.gif
Tiesa, del ligu ax.gif manau jei vaikas silpnesnis, jautriai reaguojantis i pasikeitimus, dazniau sirgs ir kolektyve, bet jei nelinkes sirgti, drasiai bendraujantis su svetimais - ligu tikimybe daug mazesne.

Sekmes, planuojancioms mazulius leisti i lopseli nuo metuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agile @ 2005 11 23, 18:44)
Manoji pupa lanko lopseli jau beveik menesi kasdien, pries tai dar menesi pabudavo po pora val, nes man taip buvo patogiau, nes taip dirbau. Pradzioj truputi paverkslendavo issiskiriant, bet tuoja pat, kai manes nebematydavo - nurimdavo. Nuo lapkricio 3d eina ir nei asarele nebenuriedejo  thumbup.gif Dziaugiuosi as ir dziaugiasi aukletojos, kad ji sitaip lengvai priprato  thumbup.gif Jos galvojo, kad bus sunku su mano maziuke, nes ji jauniausia grupeje (ten tik dvimetukai)  ax.gif
  Dar metuku neturedama prasesi ant puodo,  o dabar jau savaite vaiksciojam visai be pamperio  thumbup.gif labai dziugu, kad sia minti pasiule pati aukletoja, vadinasi as neapkraunu jos papildomu vaiko perrenginejimu, bet ir ji nori padeti maziukei priprasti nuolat prasytis  thumbup.gif
Labai dziaugiuosi, kad leidau i lopseli tokia maziuke, nors is pradziu labai dvejojau ir kaip visada visko teko isgirst  doh.gif
Tiesa, del ligu  ax.gif manau jei vaikas silpnesnis, jautriai reaguojantis i pasikeitimus, dazniau sirgs ir kolektyve, bet jei nelinkes sirgti, drasiai bendraujantis su svetimais - ligu tikimybe daug mazesne.

Sekmes, planuojancioms mazulius leisti i lopseli nuo metuku  4u.gif


Kaip faina skaityti tokias žinutes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2005 11 27, 15:36)
Kaip faina skaityti tokias žinutes thumbup.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tada viskas ne taip baisiai atrodo
Atsakyti
reikėtų šią temą kur perkelti, gal ir daugiau mamų pasidalintų gerais ar blogais įspūdžiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 06 01, 09:09)
Labai atsiprašau, kad pasireikšiu devil.gif , bet aš neįsivaizduoju kas turėtų atsitikt, kad metukų vaikus leisčiau į darželį swoon.gif Mažuliukai, bejėgiai, kuriems dar mamos pienuką čiulpt prisiglaudus, va mažulė dar- nevaikštanti doh.gif ............... protest.gif
Vargšiukai cry.gif

thumbup.gif
Puikiau as pasakyti negaleciau. Pritariu thumbup.gif ir džiaugiuosi, kad dar yra mamu taip mastanciu. Sėkmės jums . 4u.gif
Atsakyti
Perskaicius beveik visa foruma , susidariau nuomone , kad visos mamos galvoja tik apie save ir apie savo iinteresus, tokie pasisakymai , kad darzelis blogai ir , kad vaikai vargsai jog leidziami tokie mazi ir tt. jog mamos ziaurios tokius maziukus paliekancius valstybineje istaigoje ir tt. Bet Mamos gal reiketu paziureti ne tik i materialine puse, bet ir i vaiko vystymasi,maniskei namuose nuobodu ,turim galimybe tureti aukle , bet juk namuose vienas ir tas pats , o lopselyje juk yra 'LIALES" Nezinau visu pirma reikia ziureti i vaiko elgsena , o pritariu mamoms , kad lopseliai ,darzeliai duoda daug pliusu.Taigi perskaicius si foruma tikrai leisiu savo maziuke nuo 1 metuku i lopseli.Tegu , kad ir serga , juk ne viena is musu neuzaugome nesirgusius ir tt.O dabar tokie laikai jei nori gerai gyventi reikia dirbti - taigi as UZ DIRBANCIAS MAMAS, O NE "PERDETAI" ATSIDAVUSIAS MAMAS.
Atsakyti
labai pritariu Kleopatrytei drinks_cheers.gif pradėjau vest savo mažylę jau į lopšį- jai dabar metukai ir beveik 3 mėnesiai. Ji valgo pati, daro ant puoduko, drąsi, bendraujanti. Kai vyresnėlė išeina į daržą mažylei namie nėr ką veikti smile.gif jei ji būtų kitokia- ne tokia savarankiška, tikrai negalvočiau apie grįžimą į darbą ax.gif
Atsakyti