Įkraunama...
Įkraunama...

Į lopšelį nuo metukų?

QUOTE(Milituke @ 2005 11 23, 19:44)
Manoji pupa lanko lopseli jau beveik menesi kasdien, pries tai dar menesi pabudavo po pora val, nes man taip buvo patogiau, nes taip dirbau. Pradzioj truputi paverkslendavo issiskiriant, bet tuoja pat, kai manes nebematydavo - nurimdavo. Nuo lapkricio 3d eina ir nei asarele nebenuriedejo  thumbup.gif Dziaugiuosi as ir dziaugiasi aukletojos, kad ji sitaip lengvai priprato  thumbup.gif Jos galvojo, kad bus sunku su mano maziuke, nes ji jauniausia grupeje (ten tik dvimetukai)  ax.gif
  Dar metuku neturedama prasesi ant puodo,  o dabar jau savaite vaiksciojam visai be pamperio  thumbup.gif labai dziugu, kad sia minti pasiule pati aukletoja, vadinasi as neapkraunu jos papildomu vaiko perrenginejimu, bet ir ji nori padeti maziukei priprasti nuolat prasytis  thumbup.gif
Labai dziaugiuosi, kad leidau i lopseli tokia maziuke, nors is pradziu labai dvejojau ir kaip visada visko teko isgirst  doh.gif
Tiesa, del ligu  ax.gif manau jei vaikas silpnesnis, jautriai reaguojantis i pasikeitimus, dazniau sirgs ir kolektyve, bet jei nelinkes sirgti, drasiai bendraujantis su svetimais - ligu tikimybe daug mazesne.

Sekmes, planuojancioms mazulius leisti i lopseli nuo metuku  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(hindevad @ 2006 12 07, 23:17)

SAUNUOLES KURIOS NEBIJO LEIST NUO METU SAVO MAZIUKU I LOPSELI.MANO VISI NUO METU PRADEJO LANKYTI.VIENA ISLEIDAU 10 MEN IR NIEKO .NEI VERKSLENO NEI REKE. O LIGOS JOS IR TAIP BUNA.

Atsakyti
O kokie atsilepimai apie Pelenes auklėtojas, kurios prižiuri mažiukus iki 2 metukų ?

Nes manajai mažutei atrodo labaaai nepatinka tokia vyresnė auklė, tik ją pamato ir tokia isterija kad siaubas verysad.gif
Lankom tik dvi savaites, kasdien po 2-3 val. - dažniausiai riekia vargšiukė, o man jau pirmadieni i darbą, tad širdys turbut sprogs, tokia beviltiška padėtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 06 03, 09:47)
Tokiam mažiukui dar labai svarbu jaustis saugiam. O saugumo jausmą užtikrina įprasta namų aplinka 4u.gif . Todėl aš esu už auklę bent iki 2-jų metų smile.gif





Sveikute kad aukle surast lengva bet kad butu atsakinga,rupestiga tokia sunku surast,ir beto vaikas su kuo bebutu ar su auklem,ar su senialiais jis nesijaus taip kada buna salia mamos. Mama jam ira visas jo gyvenimas ir jo pasaulis.As savo lelitei nekada nesamdisiu aukles,aukle nesuteiks tokios silumos vaikui kaip mama.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lienute: 31 rugpjūčio 2007 - 10:35
zadu leist nuo metuku savo klecka
pas man jis kompanijos megejas - patinka kur surmulys, kur vaikai, vienam namuose nuobodu, zyzia...
manau, kad gerai jausis jis ten, o ligos, jas ir pardej galima pasigauti, ir dar kokias doh.gif
o jei slogyte ar vejaraupius parsines is darzo, nebeda
Atsakyti
IR MES PLANUOJAM I LOPSELI ATIDUOT MUSU mAZYLIUKA. GAILA LABAI, BET KITOS ISEITES NERA. TIK TIKIUOSI TOKI DARBA SURAST, KAD GALECIAU NEPILNA DARBO DIENA DIRB.. ZIURESIM... verysad.gif TIK ZIURIU SI TEMA KAZKAIP NUTYLO. NEJAUGI, DBR NIEKAS NELEIDZIA VAIKUCIUS 1 AR 1,5 M. I LOPSELIUS?
Atsakyti
QUOTE(Dorchik @ 2008 07 03, 14:32)
IR MES PLANUOJAM I LOPSELI ATIDUOT MUSU mAZYLIUKA. GAILA LABAI, BET KITOS ISEITES NERA. TIK TIKIUOSI TOKI DARBA SURAST, KAD GALECIAU NEPILNA DARBO DIENA DIRB.. ZIURESIM... verysad.gif TIK ZIURIU SI TEMA KAZKAIP NUTYLO. NEJAUGI, DBR NIEKAS NELEIDZIA VAIKUCIUS 1 AR 1,5 M. I LOPSELIUS?

matai,dabar kai pratese motinystes atostogas,tai visos mamos stengiasi buti su vaikuciais kuo ilgiau ir isnaudoti valstybes duota laika..
man tai deja netaikoma, gaunam tik vaiko pinigus, o ka galim apadaryti su 95lt??ar kiek ten ju??? g.gif vis pagalvoju apie darbo paieskas ir lopseli,bet gaila vaiko labai,ar prisitaikys, ar gera jam bus su svetimais
Atsakyti
mano sunus pradejo lankyti darzeli nuo 1,1metu, lankom jau beveik 5 menesius, kai mazesnis dar greiciau adaptuojasi naujoje aplinkoje
Atsakyti
As irgi savo vaikuti pradejau vesti nuo 1,5 m. buvau patenkinta iki pat parengiamosios grupes. Taciau kai perejom i parengiamaja, prasidejo tikri kosmarai fear.gif . Baisu, niekada nepagalvojau, kad sitaip gali atsitikti mums!!! Vaikas pagal mokytoja Jolanta, patapo banditas (nors perejo su savo draugais is mazesnes grupes), atset jo pradejo visi bijoti, jis visus skriaudzia, spjaudo ir t.t. Taigi, pasirodo "mokytoja" buvo pripratusi prie to, kad visi tevai ja tiki ir savo vaikus baudzia pagal ja (ir dar pritaria jos metodui, kad vaikas negali zaisti su kitais vaikais visa savaite, kaip manot ar bunant darzely visa diena tai imanoma???) doh.gif Taciau mes su vyru pasikalbejom su savo vaiku ir suzinojom, kad taip nebuvo, taigi galvojom pasikalbesim dar ir su "mokytoja", taciau ka jus manot, ji atsisake kalbeti (atseit mes toliau toleruosim jo musimasi) ir dar negana to vaika kuriam dar tik 5,5 m. pasisodino per viduri grupes, aplink ji susedo visi grupes vaikai, 23 ar daugiau, "mokytoja" issitrauke mobilu ir pradejo filmuoti kaip vaikai sako jog musu vaikas muse viena berniuka. As atejusi pasiimti savo vaika is darzelio dar nezinojau apie egzekucija tik labai nustebau, kad prie manes priejo dvi mergaites ir iskart pasake, kad vaikas nemuse to berniuko. Namuose viska suzinojau aggressive.gif , beje kencia ne tik mano vaikas, pasirodo kiti tevai tiesiog bijo apie tai kalbeti ir kecia tai kas ten vyksta, nebukit abejingi savo vaikams, nes tai yra labai baisu verysad.gif . Jei mylit savo pipiriukus neveskit i ta darzeli, kad paskui netektu is jo begti taip kaip teko mums, su labai skausminga patirtimi verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raketa: 10 spalio 2008 - 09:12
QUOTE(raketa @ 2008 10 10, 10:09)
As irgi savo vaikuti pradejau vesti nuo 1,5 m. buvau patenkinta iki pat parengiamosios grupes. Taciau kai perejom i parengiamaja, prasidejo tikri kosmarai  fear.gif . Baisu, niekada nepagalvojau, kad sitaip gali atsitikti mums!!! Vaikas pagal mokytoja Jolanta, patapo banditas (nors perejo su savo draugais is mazesnes grupes), atset jo pradejo visi bijoti, jis visus skriaudzia, spjaudo ir t.t. Taigi, pasirodo "mokytoja" buvo pripratusi prie to, kad visi tevai ja tiki ir savo vaikus baudzia pagal ja (ir dar pritaria jos metodui, kad vaikas negali zaisti su kitais vaikais visa savaite, kaip manot ar bunant darzely visa diena tai imanoma???) doh.gif Taciau mes su vyru pasikalbejom su savo vaiku ir suzinojom, kad taip nebuvo, taigi galvojom pasikalbesim dar ir su "mokytoja", taciau ka jus manot, ji atsisake kalbeti (atseit mes toliau toleruosim jo musimasi) ir dar negana to vaika kuriam dar tik 5,5 m. pasisodino per viduri grupes, aplink ji susedo visi grupes vaikai, 23 ar daugiau, "mokytoja" issitrauke mobilu ir pradejo filmuoti kaip vaikai sako jog musu vaikas muse viena berniuka. As atejusi pasiimti savo vaika is darzelio dar nezinojau apie egzekucija tik labai nustebau, kad prie manes priejo dvi mergaites ir iskart pasake, kad vaikas nemuse to berniuko. Namuose viska suzinojau aggressive.gif , beje kencia ne tik mano vaikas, pasirodo kiti tevai tiesiog bijo apie tai kalbeti ir kecia tai kas ten vyksta, nebukit abejingi savo vaikams, nes tai yra labai baisu verysad.gif . Jei mylit savo pipiriukus neveskit i ta darzeli, kad paskui netektu is jo begti taip kaip teko mums, su labai skausminga patirtimi verysad.gif .

o kuri darzeli jus lankot????
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 10 10, 10:09)
As irgi savo vaikuti pradejau vesti nuo 1,5 m. buvau patenkinta iki pat parengiamosios grupes. Taciau kai perejom i parengiamaja, prasidejo tikri kosmarai  fear.gif . Baisu, niekada nepagalvojau, kad sitaip gali atsitikti mums!!! Vaikas pagal mokytoja Jolanta, patapo banditas (nors perejo su savo draugais is mazesnes grupes), atset jo pradejo visi bijoti, jis visus skriaudzia, spjaudo ir t.t. Taigi, pasirodo "mokytoja" buvo pripratusi prie to, kad visi tevai ja tiki ir savo vaikus baudzia pagal ja (ir dar pritaria jos metodui, kad vaikas negali zaisti su kitais vaikais visa savaite, kaip manot ar bunant darzely visa diena tai imanoma???) doh.gif Taciau mes su vyru pasikalbejom su savo vaiku ir suzinojom, kad taip nebuvo, taigi galvojom pasikalbesim dar ir su "mokytoja", taciau ka jus manot, ji atsisake kalbeti (atseit mes toliau toleruosim jo musimasi) ir dar negana to vaika kuriam dar tik 5,5 m. pasisodino per viduri grupes, aplink ji susedo visi grupes vaikai, 23 ar daugiau, "mokytoja" issitrauke mobilu ir pradejo filmuoti kaip vaikai sako jog musu vaikas muse viena berniuka. As atejusi pasiimti savo vaika is darzelio dar nezinojau apie egzekucija tik labai nustebau, kad prie manes priejo dvi mergaites ir iskart pasake, kad vaikas nemuse to berniuko. Namuose viska suzinojau aggressive.gif , beje kencia ne tik mano vaikas, pasirodo kiti tevai tiesiog bijo apie tai kalbeti ir kecia tai kas ten vyksta, nebukit abejingi savo vaikams, nes tai yra labai baisu verysad.gif . Jei mylit savo pipiriukus neveskit i ta darzeli, kad paskui netektu is jo begti taip kaip teko mums, su labai skausminga patirtimi verysad.gif .

Atsakyti
QUOTE(kualiona @ 2008 10 29, 14:08)

Mane labai sudomino Jusu laiskas. Atrodo kad visoms mamoms perskaičius , net baisu isivaizduot kas ten per darželis, ir kas ten per aukles, ir kas per "egzikucijos" ten viksta..
Idomiausiai kad mano vaikas jau 5 metus lanko ta daržėli, ir jau 3 metus kiekviena diena su džiaugsmu eina pas mokytoja Jolanta. Ir nesamone kad tevai kažko bijo, ir aklai "tiki Jolanta ir pagal ja baudžia vaikus". Praktiškai mokytoja daro pastabas apie vaiko elgesi, kas buvo gero ir kas buvo blogo, a toliau jau tevai patis sprendžia kaip i tai reaguot.
Asmeniškai aš nieko blogo apie darželi pasakit negaliu ir Jolantai pretenziju del auklejimo neturiu, ir iš kitu tevų iki šiol neteko girdet skundu.
Atsakyti
O kaip su vietomis i tokius lopselius?Kada reikia uzrasyti? g.gif
Atsakyti