Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai 2

sveikutes,

pasakykit prasau,kur vilniuj rasti prieskoniu misinio meduoliams
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri nors žino paprastų kalėdinių sausainių receptą? Bet kad būtų greit paruošiami ir skanūs 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 11 29, 11:38)
Japoniškas aguonų - obuolių pyragas:

8 kiaušiniai
250 g margarino
200 g cukraus
300 g aguonų
600 g obuolių
8 šaukšteliai manų košės
1,5 šaukštelio kepimo miltelių
migdolų aliejaus kelis lašus
Razinų jei patinka saują


Recepte parašyta, kad reikia mano košės. Kas kepėte dėjote manų košę ar manų kruopas? ax.gif
Jei dėjote manų košę, tai kokiu santykiu pieną su kruopom virėte? rolleyes.gif

as dariau ir taip ir taip smile.gif man su manu kose lyg ir skaniau gavosi.. o kose dariau tokia tirsta labai..
Atsakyti
as svtg kepiau kaledu nameli, isejo truputi kreivas selivas, bet uztat su meile darytas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kakarieku: 29 lapkričio 2007 - 22:55
QUOTE(kakarieku @ 2007 11 29, 22:53)
as svtg kepiau kaledu nameli, isejo truputi kreivas selivas, bet uztat su meile darytas  blush2.gif


nerealu... thumbup.gif ir ta bobike salia namelio thumbup.gif

o aš bandžiau tuos sausainius su langeliais, kur šios temos pirmam poste idėjau... nepavyko jie man. 1. saldainiu smulkinimas labai jau komplikuotas darbas 2. nors ir tokiok kokios nurodyta temp dariau ir kepiau tiek laiko, vistiek man išburbuliavo tas saldainis. pats sausainis tai labai skanus gavosi, tik va tie langeliai nelabai pavyko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 30 lapkričio 2007 - 08:20
QUOTE(laurindre @ 2007 11 22, 10:11)
Aš sekmadienį irgi išsikepiau "Kalėdinį" pyragą. Kepiau iš pusės normos. Gavosi vienas didelis 28 cm, o kitas mažiukas kekso formoje, bet nepilnas. Didelį pasidėjau "brandinti", o mažiuką ragaujam, tiksliau visus vaišinu biggrin.gif Man jis ir dabar skanus ir per kalėdas pernai skanus buvo ir visiems patiko thumbup.gif Nieko jis man nepersausas schmoll.gif Žodžiu, galima ir nelaukti kalėdų, valgyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o čia tas garsusis ir skanusis "Kalėdinis" pyragas kepamas pagal Daivajos receptą ar bea? Norėčiau ir aš pabandyti, bet nžn, kuris skanesnis gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2007 12 01, 17:46)
o čia tas garsusis ir skanusis "Kalėdinis" pyragas kepamas pagal Daivajos receptą ar bea? Norėčiau ir aš pabandyti, bet nžn, kuris skanesnis gaunasi  ax.gif

Aš kepiau pagal Daivajos receptą. Man jis labai skanus thumbup.gif Vieną mažiuką jau išdegustavau, dabar ir kitą atsipjoviau g.gif Reikia dar vieną išsikepti, iki kalėdų neužteks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2007 11 26, 15:58)
praeitos temos populiariausi kepiniai

MAMICY balionas tau už tokį darbą, kad surinkai tiek nuorodėlių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Net susigėdau, kad ir mano įtraukei blush2.gif 4u.gif
Jų jau senai nebėra lotuliukas.gif Ryt žadu vėl kepti. Ir dar norėčiau šokoladinių išsikepti, vietoj sviesto dėti šokoladą, tik nežinau ar pavyks ax.gif Gal esat taip eksperimentavusios? ax.gif


QUOTE(kakarieku @ 2007 11 29, 22:53)
as svtg kepiau kaledu nameli, isejo truputi kreivas selivas, bet uztat su meile darytas  blush2.gif

Namelis super thumbup.gif 4u.gif


QUOTE(MAMICY @ 2007 11 30, 08:15)
nerealu... thumbup.gif  ir ta bobike salia namelio  thumbup.gif

Aš ten dar diedą įžiūriu lens.gif topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 12 01, 19:16)
Aš kepiau pagal Daivajos receptą. Man jis labai skanus thumbup.gif Vieną mažiuką jau išdegustavau, dabar ir kitą atsipjoviau g.gif Reikia dar vieną išsikepti, iki kalėdų neužteks doh.gif

O prieš valgydami sulaistėt alc.gif kuom nors stipresniu 4u.gif ? Noriu skaaaaniai padaryti, nes tai bus pirmasis mano keptas saldėsis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2007 12 01, 22:16)
O prieš valgydami sulaistėt  alc.gif kuom nors stipresniu  4u.gif ? Noriu skaaaaniai padaryti, nes tai bus pirmasis mano keptas saldėsis  doh.gif

Dar iš tos pačios serijos... Žiūriu pagal Daivajos receptą reikia vaisius sulaistyti alkoholiu... O tai čia vadinasi, kad pyragą reikės greitai ir suvartoti? Ar galės jis stovėt iki kalėdų? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2007 12 02, 00:29)
Dar iš tos pačios serijos... Žiūriu pagal Daivajos receptą reikia vaisius sulaistyti alkoholiu... O tai čia vadinasi, kad pyragą reikės greitai ir suvartoti? Ar galės jis stovėt iki kalėdų?  4u.gif  g.gif

Tai kad pgl DAivajos nereikia nieko niekuo laistyti. cia tik kas nori "pasilaisto"...

pas mane tas pyragas kalėdų tikrai nebesulauks, nes visiems po kasnelį vis prie kavos atpjaunu... jau pusė vieno suragavom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 02 gruodžio 2007 - 06:45
Merginos padėkit, kur gauti kalėdinių formelių meduoliams - žvaigždučių, eglučių ir pan. Bet ko kalėdiško. Niekur nerandu sad.gif
Mintis su trafaretais iš kartono man nelabai patinka, nes tikrai nepadarysiu gražiai.
Veiksmas Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 02 gruodžio 2007 - 11:51