Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai 2

QUOTE(Lock @ 2007 12 02, 11:51)
Merginos padėkit, kur gauti kalėdinių formelių meduoliams - žvaigždučių, eglučių ir pan. Bet ko kalėdiško. Niekur nerandu sad.gif
Mintis su trafaretais  iš kartono man nelabai patinka, nes tikrai nepadarysiu gražiai.
Veiksmas Vilniuje.

Vat vat Kalėdiškų formelių norėčiau ir aš ax.gif "Iki" nusipirkau: drugelį, kiškį, paukščiuką ir avinėlį. Faini, bet ne Kalėdiški ax.gif Maximoj mačiau žvaigždučių formelių, bet nepirkau, nes supakuota kelių dydžių, man tiek nereikia, geriau būtų įv. formų smile.gif


Beje gal žinot kaip išsikept minkštus meduolius? Na ne sausainius, o tuos minkštus? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 02 gruodžio 2007 - 16:12
user posted image
čia mano kalėdinis namelis pagal jūsų receptus ir fomas. Ačiū 4u.gif 4u.gif tik namelis mano - monstriukas.... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
pasakų namelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 12 02, 20:10)
user posted image
čia mano kalėdinis namelis pagal jūsų receptus ir fomas. Ačiū  4u.gif  4u.gif tik namelis mano - monstriukas....  blush2.gif  blush2.gif

Nesikabink prie to namelio viskas jame yra sotgas langai ir durys lotuliukas.gif Viskas OK svarbu su meile darytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2007 12 01, 22:16)
O prieš valgydami sulaistėt  alc.gif kuom nors stipresniu  4u.gif ? Noriu skaaaaniai padaryti, nes tai bus pirmasis mano keptas saldėsis  doh.gif

Aš niekuom nelaisčiau, man ir taip jis skanus thumbup.gif Reikės ir man dar vieną kepti, nes jaučiu, nesulauks jis kalėdų lotuliukas.gif
Jeigu norite, kad skanioau būtų, mirkykite vaisius alkocholyje ir tada dėkite juos į pyragą, stovėti galės ilgiau negu sulaisčius pyragą. O skonis bus geresnis.
Aš kai darau tinginį, džiovintus vaisius paverdu alkocholyje, nes tinginys nesikepa, o noriu, kad vaikai galėtų valgyti, pavirtas alkocholis išgaruoja, o malonus aromatas lieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2007 12 03, 11:42)
Nesikabink prie to namelio viskas jame yra sotgas langai ir durys  lotuliukas.gif Viskas OK svarbu su meile darytas thumbup.gif

ačiū už gerą įvertinimą, bet jis toks.... kaip čia pasakius... kreivokas, tik iš šios nuotraukos nesimato (bekepant išsikraipė dalys). Bet esmė ta, kad dukra nesitraukia ir labai juo džiaugiasi, o čia ir yra svarbiausia, nes kepiau jai.
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 12 03, 12:27)
ačiū už gerą įvertinimą, bet jis toks.... kaip čia pasakius... kreivokas, tik iš šios nuotraukos nesimato (bekepant išsikraipė dalys). Bet esmė ta, kad dukra nesitraukia ir labai juo džiaugiasi, o čia ir yra svarbiausia, nes kepiau jai.

Aš pernai cielus du kepiau, na ir kas kad kreivi buvo ir šleivi bet užtat mano mano pačios letenėlėm padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos super kepėjelės 4u.gif

Radau kalėdinio torto receptą,tik iškilo klausimas ar iš tokio kiekio produktų jis išeis normalaus dydžio g.gif ar reiktų daryt dvigubos normos?

Kalėdinis tortas

biskvito tešlai:
150g miltų
150g sviesto arba margarino
75g cukraus miltelių tešlai
75g cukraus miltelių baltymams
0,5 pakelio vanilinio cukraus
150g juodo šokolado
6kiaušiniai (2 kiaušiniai+4 kiaušinių tryniai+4 kiaušinių baltymai)
20g kakavos miltelių
arbatinis šaukštelis kepimo miltelių

įdarui:

200g abrikosų džemo

užpilui:

1 pakuotė šokoladinio glajaus

jei kas norėsit parašysiu gaminimo būdą mirksiukas.gif o dabar patarkit iš kiek normų daryt doh.gif ax.gif
Atsakyti
Turetu iseiti normalau dydzio, forma kazkur 20-21 cm skersmens. Sprendziu pagal kiausiniu kieki i biskvita.
Papildyta:
Formelem prekiauja internete, yra tokia firma.
http://www.arevitosi...roducts&group=2
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2007 12 03, 14:18)
Turetu iseiti normalau dydzio, forma kazkur 20-21 cm skersmens. Sprendziu pagal kiausiniu kieki i biskvita.
Papildyta:
Formelem prekiauja internete, yra tokia firma.
http://www.arevitosi...roducts&group=2

Ačiū smile.gif Jie Kaune, bet gal pristatys ir į Vilnių 1 formelių rinkinį ax.gif Parašiau užklausimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 03 gruodžio 2007 - 15:32
QUOTE(Owly @ 2007 12 02, 17:10)
Vat vat Kalėdiškų formelių norėčiau ir aš  ax.gif  "Iki" nusipirkau: drugelį, kiškį, paukščiuką ir avinėlį. Faini, bet ne Kalėdiški  ax.gif  Maximoj mačiau žvaigždučių formelių, bet nepirkau, nes supakuota kelių dydžių, man tiek nereikia, geriau būtų įv. formų  smile.gif
Beje gal žinot kaip išsikept minkštus meduolius? Na ne sausainius, o tuos minkštus?  rolleyes.gif


kepk pagal bea recepta thumbup.gif tada vos vos istrauktus is orkaites
sudek i LABAI sandaria dezute. as dejau i metaline
laikyk juos ten kelias dienas tik ne per ilgai nes bus jau per daug minksti(man taip atsitiko) o jau tada papuosk ir valgyk thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynė @ 2007 12 03, 18:50)
kepk pagal bea recepta thumbup.gif  tada vos vos istrauktus is orkaites
sudek i LABAI sandaria dezute. as dejau i metaline
laikyk juos ten kelias dienas tik ne per ilgai nes bus jau per daug minksti(man taip atsitiko) o jau tada papuosk ir valgyk thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Hm, o kaip juos puošti reikia? Apie tai net nepagalvojau doh.gif
Atsakyti