Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų malda

Na štai ir vėl aš ankščiausiai rašau dėl Kalėdų ir nieko sau negaliu padaryti, nes kaip ir kiekvienais metai jų begalo laukiu, todėl jei kas turite pasiūlymų rašykit būsiu laaabai dėkinga notworthy.gif
Na, o per anas Kalėdas skaičiau šiek tiek iš biblijos. Buvo visai nieko tik norisi kažko jau kito, kas nesikartotu kiekvienais metais. Norisi kažko su Dievu, nes ta kur apie žvakes labai graži, bet ji nėra susijusi su Dievu... doh.gif
Atsakyti
Man labai prasminga ši malda.
Viešpatie Kristau, atnęšęs žemei džiaugsmą ir išganymą. Laimink visus: didelius ir mažus, sveikus ir ligonius, liūdinčius ir besidžiaugiančius. Būk mūsų ramintojas ir globėjas, teiki mums viltį bei stiprybę.
Mums, čia susirinkusiems, įkvėpk krikščionoškos meilės ir vienybės dvasią, kad visur ir visuomet jaustumės vieningi per tave ir su tavimi. Teiki amžiną atilsį mūsų mirusiems, amžinoji šviesa jiems tešviečia, tegul ilsisi ramybėje.
Palaimink, Dieve, šias Kūčių stalo gėrybes, kuriomis stiprinsimės šį vakarą Tavo dosnumo dėka per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen
Tada vyriausias šeimos narys dalina plotkeles, persižiagnojame, laužiame ir dalijamės su visais.
Atsakyti
aš sakysiu savais žodžiais maždaug taip: dėkojame tau Dieve kad sulaukėme Kūčių visi sveiki ir gyvi, dėkojame už visas materialias ir nematerialias gėrybes, maistą kasdieninį. Palaimink šį kūčių stalą ir mus sėdinčius prie jo. Telydi ateinančiais metais mūsų gyvenimus ir visos Žemės žmonių gyvenimus ramybė, meilė ir taika. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gratira: 21 gruodžio 2011 - 10:55
QUOTE(Kaspinėlis smile.gif
,2010 12 22, 15:12]Gal turite kai kas pasiūlymų, kad būtų malda labiau su Dievu  ax.gif

Kalėdų laikui manau tiks tokia malda:
Viešpatie, Tu subūrei mus prie šio stalo vienijamus Kalėdų džiaugsmo ir meilės Tavo vardui. Dėkojame Tau už Jėzų, Tavo Sūnų, gimusį iš Mergelės Marijos, ir pasiliekantį su Tavimi per amžių amžius. Amen
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balys: 21 gruodžio 2011 - 11:09
Ačiū kas parašėt wub.gif
Atsakyti