Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

QUOTE(millamia @ 2007 11 28, 00:12)
o as supykau ant arboro... nesamones man rodo, siandien ir vakar dariausi ir rode grudellius, nors o testukas vakar ryskias dvi juosteles raudonas rode o siandien is viso ana dar ryskesne uz kontroline. tai speju jei ryt temperatura pakils tai bus o buvus o arboras nesamones rodes...

Ir aš kurį laiką buvau supykus ant arboro,pailsėjau nuo jo kokią 1,5 savaitės cool.gif ,o dabar vėl įdomu pasidarė. Aš arborą lyginu su BT, kartais sutampa ,na o paskutinius kartus tai doh.gif , nelabai.
Atsakyti
parduodu arbor, vilnius
Atsakyti
QUOTE(Medūna @ 2007 11 27, 21:35)
Ir aš kurį laiką buvau supykus ant arboro,pailsėjau nuo jo kokią 1,5 savaitės cool.gif ,o dabar vėl įdomu pasidarė. Aš arborą lyginu su BT, kartais sutampa ,na o paskutinius kartus tai doh.gif , nelabai.



tai va kad viska gerai darau o su tempertatura ir kazkokios pievos man. niekaip neuzkyla ji man...buvo nukrtius iki 36,3 o dabar po puse padalos kiekviena diena kyla nzn ar bus cia kokiu rezultatu si menesi ar ne. varau sestadieni progesterono tyrima darytis. paziesim ka jis parodys
Atsakyti
O kaip jūs fotografuojat tuos paparčius? g.gif Prikišat mikroskopą prie objektyvo? Įjungiat makro režimą ir gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 11 28, 14:18)
O kaip jūs fotografuojat tuos paparčius? g.gif Prikišat mikroskopą prie objektyvo? Įjungiat makro režimą ir gaunasi?

Aha. As dar blitsa ijungiu. Kai kas priartina keleta kartu. Nepamirsk i sviesa nukreipt, man geriausiai staline lempa paguldyta ant stalo veikia, nes tada fotika irgi pastatau, maziau judesio gaunasi.
Atsakyti
Oij, mergaitės ir aš pradėsiu tuoj pykti ant arboro, ant saves, ir dar ant nežinau ko bash.gif
Pasidariau iš aš šiandien su tom seilėm - nugi žiū, kad ten papartėliai, o šiandie tik 3 CD !
Na nors iššiverčiau iš lovos apie 10 val ir gan ilgokai su liežuviu baksnojau stikliuką kol ,,padariau" reikiamą seilių lašą (su pipete jau nesinaudoju blush2.gif ) pamačiau ko nesitikėjau, mat vakar buvo vieni grūdeliai. O ciklas, kad ir nėra reguliarus, tačiau daugmaž apie 35 dienas. Tai arba čia pati gamta juokiasi iš mūsų ,,nustatytų" ovuliacijos laiko, arba pas mane su hormonais netvarkoj, arba... arboras gybą pjauna doh.gif
Tiesa, dėl viso kito patikslinimo kaip ir kas, šiandien pridaviau kraują visai krūvai hormonų ištirti. Na pažiūrėsim tada kaip ir kas g.gif
Atsakyti
Aš irgi padariau išvadą, kad Arbor'as grybus rodo. schmoll.gif Aišku, reiktų man dar porą ciklų stebėt, o paskui detalesnes išvadas pasidaryt galima, bet va vienas ciklas užbaigtas, o reziumė: per jį "papartėlių" pasitaikė ne vieną kartą, ir ne nuosekliai didėjančiai-mažėjančiai, o iš viso be jokios sistemos.
Beje, atlikau kruopsčiai, pagal rekomendacijas: ryte, nevalgius ir t.t. O kai pradėjau abejoti, tai dar ir dieną pabandydavau.
Galimas ir toks variantas, kad nelabai tvarkoj ir man su tais hormonais. Todėl galutinai su Arbor'u nesusipyksiu dar, biggrin.gif stebėsiu toliau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlė @ 2007 11 29, 00:45)
Aš irgi padariau išvadą, kad Arbor'as grybus rodo.  schmoll.gif Aišku, reiktų man dar porą ciklų stebėt, o paskui detalesnes išvadas pasidaryt galima, bet va vienas ciklas užbaigtas, o reziumė: per jį "papartėlių" pasitaikė ne vieną kartą, ir ne nuosekliai didėjančiai-mažėjančiai, o iš viso be jokios sistemos.

O gal kaip sakei BT temelej tau buvo sis anovuliacinis ir todel arboras papartelius be sistemos rode 4u.gif


Linutas: "Tiesa, dėl viso kito patikslinimo kaip ir kas, šiandien pridaviau kraują visai krūvai hormonų ištirti. Na pažiūrėsim tada kaip ir kas "

Lauksim rezultatu. O kur dareisi? Ta prasme, ar tau atiduos rezus i rankas ir tada eisi pas gydytoja, ar tiesiai pas gydytoja ir tau juos komentuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita.gs: 29 lapkričio 2007 - 00:48
Hmm.. O jei pasidarot ir rodo jum papartėlius ne laiku, nebandot pakartoti tada testo? unsure.gif Jei bandot - ir vėl rodo papartėlius? g.gif Aš jį naudoju pirmą kursą ir rodo kaip ir normaliai - baigėsi papartėliai, rodo grūdelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rita.gs @ 2007 11 29, 02:45)
O gal kaip sakei BT temelej tau buvo sis anovuliacinis ir todel arboras papartelius be sistemos rode  4u.gif
Linutas: "Tiesa, dėl viso kito patikslinimo kaip ir kas, šiandien pridaviau kraują visai krūvai hormonų ištirti. Na pažiūrėsim tada kaip ir kas "

Lauksim rezultatu. O kur dareisi? Ta prasme, ar tau atiduos rezus i rankas ir tada eisi pas gydytoja, ar tiesiai pas gydytoja ir tau juos komentuos?

Dariau KMUK. Rezultatus gal galėčiau pasiimti, bet užsiregistravau pas gydytoją, kuri ir įvertintis juos. Viską sužinosiu kai eisiu pas ją gruodžio 21 d. Na tai dar turiu gražaus laiko ir galiu žaisti su tuo daikčiuku. tongue.gif
Atsakyti
Suzinojau siandien savo rezultatus, todel arbora kuriam laikui tikrai i sona atidedu. Nezinau, ar del hormonu, ar del kazkokiu "spjaudymo" ypatumu, taciau bet kuriuo atveju arboras nesamones man rodo teisingai. LH i normas telpa, bet mano amziaus riboje jo turetu buti per puse maziau. Gal todel ir matau tuos papartelius, nors i norma telpu. Toliau dar liudnesnes zinios, 9 cd gleivine tik 4 mm, dominuojancio folikulo nerasta (uztat kiausides nebeatrodo policistines thumbup.gif ), todel naujame cikle busiu stimuliuojama, nes panasu, kad bent jau viena kiauside i pensija susiruose, o kita irgi neaugina verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Linutas @ 2007 11 29, 20:33)
Dariau KMUK. Rezultatus gal galėčiau pasiimti, bet užsiregistravau pas gydytoją, kuri ir įvertintis juos. Viską sužinosiu kai eisiu pas ją gruodžio 21 d. Na tai dar turiu gražaus laiko  ir galiu žaisti su tuo daikčiuku.  tongue.gif

Oho kaip ilgai... Linkiu geru rezultatu 4u.gif O tau arboras normaliai rodo?
Atsakyti
QUOTE(rita.gs @ 2007 11 29, 21:00)
Suzinojau siandien savo rezultatus, todel arbora kuriam laikui tikrai i sona atidedu. Nezinau, ar del hormonu, ar del kazkokiu "spjaudymo" ypatumu, taciau bet kuriuo atveju arboras nesamones man rodo teisingai. LH i normas telpa, bet mano amziaus riboje jo turetu buti per puse maziau. Gal todel ir matau tuos papartelius, nors i norma telpu. Toliau dar liudnesnes zinios, 9 cd gleivine tik 4 mm, dominuojancio folikulo nerasta (uztat kiausides nebeatrodo policistines  thumbup.gif ), todel naujame cikle busiu stimuliuojama, nes panasu, kad bent jau viena kiauside i pensija susiruose, o kita irgi neaugina  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

Oho kaip ilgai... Linkiu geru rezultatu  4u.gif  O tau arboras normaliai rodo?

oi mergyt unsure.gif tik neliudek gal viskas bus gerai 4u.gif cia tau kad neliudetum
Atsakyti