Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

QUOTE(rita.gs @ 2007 11 29, 01:45)
O gal kaip sakei BT temelej tau buvo sis anovuliacinis ir todel arboras papartelius be sistemos rode  4u.gif

Gali būti. Todėl kaip jau minėjau, stebėsiu dar kelis mėnesiukus, kad būtų galima daugiau ką nors spręsti apie ciklą ir ARBOR. g.gif
QUOTE(bum @ 2007 11 29, 13:29)
Hmm.. O jei pasidarot ir rodo jum papartėlius ne laiku, nebandot pakartoti tada testo?  unsure.gif Jei bandot - ir vėl rodo papartėlius?  g.gif Aš jį naudoju pirmą kursą ir rodo kaip ir normaliai - baigėsi papartėliai, rodo grūdelius rolleyes.gif

Pakartodavau. Vis tiek tą patį rodydavo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 11 30, 00:33)
oi mergyt  unsure.gif  tik neliudek gal viskas bus gerai  4u.gif  cia tau kad neliudetum

Kol kas labai neliudziu. Kartais tik kazkaip susigraudenu, matyt, hormonai veikia lotuliukas.gif Stengiuosi islikt rami, veiksmu planas numatytas, tik ilgai nauju mmm reiks laukt, nors gal ir gerai, jei pvz tai bus kitais jau metais, nes cia tuo sventiniu laikotarpiu, nei labai pabaliavosi, nei wub.gif vietos rasi kada tik panoresim arba kai jau butinai reikes (nes jeigu stimuliuoja, tai itariu, grafiko laikytis teks) lotuliukas.gif Jau susiradau man tinkama temele, tai ten nemazai merginu 3in1 lotuliukas.gif Gal ir man taip pasiseks, atsipirks uz visus pergyvenimus lotuliukas.gif Norejau, aisku, visko naturaliai, bet kad organizmas nekooperuoja su manim doh.gif
Atsakyti
Labas!

Kaip sekasi stebėt save su ARBOR?
Man vos nuo 4CD vis "paparčiai ir paparčiai". g.gif Tiksliau, vieną dieną rodė "adatas", o kitomis denomis - vis "paparčiai". Pagal BT dar nebuvo O. Bet keisčiausia, kad kodėl dabar rodo "paparčius", jei paskutinieji ciklai buvo ilgi, 40 d., o Fertilitis O dieną braižį net 35CD. doh.gif

Žodžiu, vis dar blaškausi ir bandau suprasti.

Mergytės, ARBOR knygelėje, 23 psl., rašoma, kad ARBOR galima naudoti iškyrų tyrimui. Ar bandėte? Jeigu bandėte, tai gal toks tyrimas buvo aiškesnis negu su seilėmis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlė @ 2007 12 06, 02:06)
Mergytės, ARBOR knygelėje, 23 psl., rašoma, kad ARBOR galima naudoti iškyrų tyrimui. Ar bandėte? Jeigu bandėte, tai gal toks tyrimas buvo aiškesnis negu su seilėmis?  g.gif

Bandziau, nesamone. Gi reikia skaidrumo, kad ka nors matytum, pas mane kazkokios sticky tuo metu buvo, tai tikrai jokiu paparciu, jokiu grudeliu, tik marmalai lotuliukas.gif Va gal su eggwhite ir iseitu, su tom nebandziau.
Atsakyti
Ale ir pas mane dabar ištisai rodo paparčius doh.gif Nieko nesuprantu, atrodo viską gerai darau. Naudoju Arbor nuo praeito pirmadienio - ir ištisai vien paparčiai unsure.gif Iš pat ryto su piptete užteplioju seilių kol dar nieko burnoj neturėjusi.
O gal žinot kaip papartėliai elgiasi jei moteris pastoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 12 06, 11:38)
O gal žinot kaip papartėliai elgiasi jei moteris pastoja? blush2.gif

Jei ir butu paparteliu, tai turetu but minimalus.
Atsakyti
Na pagaliau ARBOR'as jau rodo kažką "į temą". biggrin.gif Įdomumo dėlei va surašau:
1 CD papartėlių nėra
2 CD truputį yra, tarp grūdelių
3 CD (nestebėjau)
4 CD (nestebėjau)
5 CD atsirado nedideli papartėliai
6 CD nedideli paparčiai
7 CD nedideli paparčiai
8 CD dideli paparčiai
9 CD dideli paparčiai
10CD dideli paparčiai
11CD dideli paparčiai
12CD kur ne kur tarp grūdelių mažučiukai paparčiukai, beveik jų nėra (bandžiau 3 kartus skirtingu laiku ir visi vienodai parodė)
---------------
Tai va, o jau maniau, kad visąlaik tuos paparčius rodo. biggrin.gif

Beje, ar lengvai atskiriate, kada kaip reikia žymėti lentelėje viską? Kada -, kada +, o kada ++? Aiškiausia, žinoma, kai būna +++. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlė: 10 gruodžio 2007 - 01:58
Sveikutės!

Aš irgi nesenai įsigijau Arbor mikroskopą. Mokausi juo naudotis. Vakar pabandžiau ir ryte, ir vakare, ir nustebau, kad skyrėsi vaizdai: ryte "grūdeliai", vakare "paparčiai". Ar gali taip būti, ar aš neteisingai ką dariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2007 12 13, 01:23)
Sveikutės!

Aš irgi nesenai įsigijau Arbor mikroskopą. Mokausi juo naudotis. Vakar pabandžiau ir ryte, ir vakare, ir nustebau, kad skyrėsi vaizdai: ryte "grūdeliai", vakare "paparčiai". Ar gali taip būti, ar aš neteisingai ką dariau?  g.gif

o tu tikiuosi nevalgius buni, nes jei darai vakare, kas nepatartina schmoll.gif tada reikai buti minimum 2 val nieko burnoj neturejus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2007 12 13, 09:26)
o tu tikiuosi nevalgius buni, nes jei darai vakare, kas nepatartina schmoll.gif  tada reikai buti minimum 2 val nieko burnoj neturejus  mirksiukas.gif

Aha.. O man tai paskutiniu metu rytais ne seilės o kažkokie marmalai būna doh.gif Na, užtat bent jau paparčių mažiau rodo - nes jau atsibodo tik paparčiai ir paparčiai unsure.gif Reikės kiba eiti man hormonų išsitirti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2007 11 27, 18:54)

user posted image



As turiu sita aparaciuka, jau 2 menesius, ale man ne karto paparciu nebuvo unsure.gif

Ir dar kaip jus nufotkinat sita vaizda? mastau.gif Cia su paprastu skaitmeniniu imanoma?
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 13, 21:23)
Ir dar kaip jus nufotkinat sita vaizda?  mastau.gif Cia su paprastu skaitmeniniu imanoma?
mastau.gif

Reikia prie fotoaparato objektyvo labai glaudziai prispaust arbora, kad sviesa pro sona neitu, viska nukreipt i lempa ir fotografuoti makro rezimu ir su blitsu, priartinti galima kelis kartus.
Atsakyti