Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

As taip pat parduodu Arbor mikroskopa. Panaudoti 7 stikliukai, daugiau nebereikejo thumbup.gif wub.gif Rasykite az.
Atsakyti
sveikutės , man iškilo toks klausimėlis, ką turėtų rodyti mikroskopas jai jau užkibo angeliukas
Atsakyti
As noreciau Arboriuko.Jei kuri dar turite, brukstelkite man i AZ. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trupinelis*: 21 sausio 2010 - 08:08
Parduodu "arbor" mikroskopiuką smile.gif Naudotis išmokau, kūną jau savo pažįstu, tai jau nebereikia.
Kaina - 90Lt, Kaunas, prašom į až, į kitus miestus nesiūsiu.
Atsakyti
Pirkčiau arbor'ą. Gal kuri turit?
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2009 12 14, 14:06)
Aš galiu parduoti Kaune už 50Lt, man viską gerai rodė ir taškelius ir papartėlius, tik va pripratau matuoti BT, nigaliu be termometro, priklausomybė jau man nuo BT matavimo  lotuliukas.gif , tai šis dabar stalčiuj guli  biggrin.gif
Prašom į AŽ mirksiukas.gif


PARDUOTAS smile.gif
Sėkmingo naudojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2010 02 01, 18:57)
PARDUOTAS  smile.gif
Sėkmingo naudojimo  4u.gif

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
...kazkada pati konsultuodavau "arbor klausimais" biggrin.gif o dabar paciai pagalbos reikia, is ZINDYVIU. ar kas nors bande testuotis, man siandien parode pilna puokste paparciu (pries pora dienu pajutau ovuliacini skausma, ir galvoju, negi atsinaujino ciklas, mm dar nesulaukiau po gimdymo, isskyrus kelis lasus kas menesi).
be viso to, apsinuodijau, nes nuolat pykina, nu arba nescia biggrin.gif

jei rimtai, klausimas: ka rodo arbor zindymo metu, ar gali taip buti, kad nuolat paparciai?

p.s. kai planavau, paparcius rode ir pastojus kuri laika, paskui nebesitestavau smile.gif cia gal kam pravers info, pigiau nei nestumo testai smile.gif
Atsakyti
Aš tik pradėjau "spjaudymo" procedūras. Na, nuo pirmos ciklo dienos.Bet Jūs man, jau patyrusios sakykite, ar normalu, kad 6 ciklo dieną jau tie paparčiukai būtų. Abu su vyru tyrinėjam, o tai galvočiau, kad blogai kažką matau. O temperatūra palyginti žema, išskyros taip pat jokių vaisingumo požymių nerodo. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mane labai domina toks klausimas. Ar tas Arbor tikrai veiksmingas? blush2.gif Ir gal kuri turetumete ji parduoti? ax.gif
Atsakyti
Na kodel cia taip tylu? Nejau tai neveiksminga? Ar merginos spjaudymu uzsiemusios? lotuliukas.gif
Atsakyti
Veiksminga ar ne - nežinau ar taip jau vienareikšmiškai galima atsakyt. Pati "spjaudau" jau pusmetį, kai nutraukiau kontraceptikų vartojimą. Iš pradžių Arbor rodė ištisinius papartynus (spėju organizmas buvo persotintas hormonais), bet pats pikas - tiesiog papartiniai "bizūnai" matėsi aiškiai. Man asmeniškai akivaizdūs paparčiai sutampa su gleivingų išskyrų laikotarpiu ir visai nesutampa su ovuliacijos laiku, kurį gaunu skaičiuojant dienas.
Išvadas daryk pati smile.gif
Mano požiūriu - Arbor nebloga priemonė sužinot daugiau apie savo organizmą ir turėtų būt labai gera priemonė planuojant mažylį.
Kaip apsisaugojimo priemonė - nežinau kiek veiksminga... Bet jei rinktis iš kontraceptikų ir Arbor, aš būčiau linkusi rizikuot su Arbor, nei vėl vartot kontraceptikus. Jei dauguma kontraceptikų nerekomenduojami maitinimo laikotarpiu, o pastot po kontraceptikų galima jau vos ne kitą mėnesį, man kyla klausimas, kokiu hormonų kiekiu mamytė "apdovanos" savo mažylį?
Mano atveju baigus vartot kontraceptikus, ištisiniai papartynai pradėjo nykt tik 5 mėnesį - peršasi išvada, kad 4 mėnesius kaip vanduo būna persotintas druska, tai aš buvau perpildyta hormonais? g.gif


QUOTE(Aidutea @ 2010 02 05, 10:44)
Sveikutes,
Mane labai domina toks klausimas. Ar tas Arbor tikrai veiksmingas? blush2.gif Ir gal kuri turetumete ji parduoti? ax.gif

Atsakyti