Įkraunama...
Įkraunama...

ARBOR mikroskopas

Ačiū 4u.gif Gal yra ir daugiau nuomių, ką mano kitos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipedele @ 2010 03 16, 02:21)
Ačiū  4u.gif  Gal yra ir daugiau nuomių, ką mano kitos?  ax.gif


po pusmecio leliuko planavimo aptikau ir as ta mikroskopa parsisiunciau ir zaidziau kokius 4 ciklus o gal ir daugiau. Ovuliacija pas mane vyko , jos metu visada regejau grazius papartelius ....buvo smagu stebeti ju augima. deja rezultato nebuvo....tada emiau pirkti testukus bet jie taip pat gali buti visaip interpretuojami kaip ir mikroskopas imi dvejoti ar cia jau rysku ar tikrai pakankamai....tai lyginant tuos abu variantus testukams ismeciau pinigeliu daugiau nei mikroskopui na ir rezultato velgi jokio, rezultate teko kreiptis i vaisingumo klinika ir meciau zaidimus su mikroskopais ir testukais nes problemos pasirodo ne tame kaip pagauti tas o dieneles....ememes gydymo. tos kurios neturi jokiu fiziniu problemu ir o vyksta tik ilgas ir nereguliarus ciklas, mikroskopas manau labai tinkamas, nes per ilga cikla gaudant ovuliacija daug testuku teks panaudoti. mano ciklas svyruojantis bet neilgas tai panaudodavau 4-6 testukus po 6lt uz 1vnt.
Atsakyti
Kadangi mano ciklas ilgas ir nereguliarus, o kurį laiką ovuliacija apskritai nevyko dėl streso per mokslus. Manau visgi teks pasitaupyti ir įsigyti, bent pastebėt save verta, papasakot ginei ką pastebėjau per tam ikrą laiką, lengviau ir jai dirbti su manim taptų 4u.gif
Atsakyti
Na man tas Arboras tai nepatinka - nors tik pirmą mėnesį aš jį bandau, nerodo man jis jokių paparčių, nors ovuliacijos testas rodė O, pakilo BT, buvo kiaušinio baltymo gleivės. Nu nieko nesuprantu ar čia arboras grybauja, ar man nevyksta O g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmajun: 20 kovo 2010 - 15:00
QUOTE(vilmajun @ 2010 03 20, 15:58)
Na man tas Arboras tai nepatinka - nors tik pirmą mėnesį aš jį bandau, nerodo man jis jokių paparčių, nors ovuliacijos testas rodė O, pakilo BT, buvo kiaušinio baltymo gleivės. Nu nieko nesuprantu ar čia arboras grybauja, ar man nevyksta O  g.gif

O gal mėginys ant stikliuko neteisingai uždedamas? g.gif Nes man rodo puikiai paparčius.
Atsakyti
o man arboras labai patiko ir tiko...naudojausi juo..ir stai turiu 9 menesiu maziu smile.gif
Atsakyti
Kai planavome dukrytę vis nesisekė sad.gif Pirmasis mėnuo su Arbor mikroskopiuku buvo sėkmingas thumbup.gif Mano ciklas visada buvo reguliarus 27d. po 4-5d., o ovuliacija pasirodo tik 17ciklo dieną. g.gif Tai va, man pasiteisino ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 balandžio 2010 - 20:58
Labas mergaites,noreciau isigyti arbor. Gal kas parduodate? Beje noriu paklausti apie knygute, kuri priklauso prie rinkinio. Kas joje rasoma? Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Danguolemama @ 2010 05 05, 18:23)
Labas mergaites,noreciau isigyti arbor. Gal kas parduodate? Beje noriu paklausti apie knygute, kuri priklauso prie rinkinio. Kas joje rasoma? Is anksto dekoju.

Viską, kas joje rašome, galite paskaityti internete, svetainėje apie Arbor. ax.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimams skirta "Skelbimų lenta"!
Atsakyti
as naudoju ARBOR. man jis patinka labiau uz Ovuliacinius testus smile.gif viska puikiai parodo, kaip instrukcijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Azianė* @ 2010 08 05, 20:56)
as naudoju ARBOR. man jis patinka labiau uz Ovuliacinius testus smile.gif viska puikiai parodo, kaip instrukcijoje smile.gif

As ji nusipirkusi du kartus panaudojau ir tiek, nes nemoku spaudyti be burbuliuku ir nelabai suprantu ka jis ten rodo doh.gif
o tu ar kiekviena ryta ji naudoji?
Atsakyti