Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiška naktis, savaitgalis ar savaitė

QUOTE(Aistiene @ 2010 12 01, 13:06)
Ir man ši sodyba užkliuvo už akies, tai užsisakiau gruodžiui smile.gif Ten viskas ko reikia-ir kubilas yra (patvirtino, kad vanduo keičiamas po kiekvienų svečių), ir židinys yra, ir šašlykinė. Visi virtuvėlės reikmenys ir indai.



Buvau toje sodyboje www.atokampis.lt ir man patiko. Netgi labai. Nežinau kas labiau suveikė ar ta aplinka ar dėl to kad pastaruoju metu labai žiauriai pervargus, bet ten atsipalaidavau kaip niekad gerai. Buvom užsisakę tik 1 parai, bet taip nesinorėjo išvažiuoti tai dar pasilikom vienai nakčiai. Aš nesitikėjau kad maudynės toje ofuro vonioje toks didelis malonumas. thumbup.gif
O šiaip ten viskas tikrai tvarkinga, netgi patalynė ir rankšluosčiai baltos spalvos.
Atsakyti
Laba smile.gif

O aš buvau padarius staigmeną savo draugui gimtadienio proga Le Meridien Vilnius, lb patiko, aptarnavimas, maistas, SPA.Į mūsų komplektą įėjo nakvynė superior klasės kambaryje putojantis vynas jame ir žvakės. Vakarienė restorane prie serviruoto staliuko, kur tikrai malonus aptarnavimas ir maistas skanus. Kitą dieną gausūs pusryčiai su geru maistu, viešbučio SPA (baseina,jakuzzi,pirtis) kadangi buvo ne savaitgalis, tai SPA buvome vienui vieni smile.gif ir dar atskirai užsisakėme nugaros masažus. Pailsėjome thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas galit parekomenduoti kuri kambari pasirinkti Sofijos Rezidencijoje Birstone?
Atsakyti
sveiki, aš norėjau paklaust, ar kas buvę "Sodyba dviems" ir kiek kainuoja pirtis? nes kaina yra 300lt vienai dienai, o pirtis yra už papildomą mokestį?
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2011 01 21, 01:59)
sveiki, aš norėjau paklaust, ar kas buvę "Sodyba dviems" ir kiek kainuoja pirtis? nes kaina yra 300lt vienai dienai, o pirtis yra už papildomą mokestį?


mes buvome "Namelyje dviems" Panevezio r. thumbup.gif
Atsakyti
Atisa gal galite placiau apie sodyba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2011 01 25, 13:37)
mes buvome "Namelyje dviems" Panevezio r. thumbup.gif

nuotraukos gražios, aplinka graži, bet mums per toli ax.gif o ir vienai dienai susidaro nemaža su suma, nes už pirtį, kaip suprantu, dar +100 lt
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau paprašyti pagalbos, pasidalinant patirtimi. Noriu 2 asmenims išsinuomoti kokį nors nebrangų variantą su viena nakvyne ir pirtimi. Geriausia būtų aplink Vilnių, Trakų rajone ar pan. Nereikia jokių prabangių variantų - svarbiausia, kad būtų pirtis ir kur pernakvoti. Gal kažkas gali ką nors rekomenduoti?
Atsakyti
Mums su vyru yra teke buti GAMANTA viesbutyje Pal;angoje. Ten praleidome 2 naktis / 3 dienas. kazkoks spec. pasiulymas buvo (2008 m.) , manau ju ir dabar yra. Super kokybe, aptarnavimas, maistas ir t.t. Uz si malonuma tada paklojoem apie 700 lt.
www.gamanta.lt
Atsakyti
o mes šį savaitgalį važiuosim į "Žilvino" viešbutį Palangoje. Dar spalio mėnesį nusipirkom už pusė kainos savaitgalio pasiūlymč per grupinius pirkimus ir pataupėm Valentino dienai 4u.gif Kai grįšim, galėsiu atsiliepimus parašyti smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi kokių patarimų, norim viešbutuko valentinui Palangoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LediRita @ 2011 02 06, 12:54)
Mums su vyru yra teke buti GAMANTA viesbutyje Pal;angoje. Ten praleidome 2 naktis / 3 dienas. kazkoks spec. pasiulymas buvo (2008 m.) , manau ju ir dabar yra. Super kokybe, aptarnavimas, maistas ir t.t. Uz si malonuma tada paklojoem apie 700 lt.
www.gamanta.lt
Smagu kad jus praleidote gera laika Gamantoje.
Taciau mano poziuriu sio viezbucio vieta Palangos kurorte labai jau neromantiska. Yra vietu arciau juros, parko ar miskelyje .
Gamanta isitaisiusi pakankamai toli nuo juros prie pilnos masinu Maximos aiksteles, turgaus ir vienos judriausiu Palangoje sankryzu.
Atsakyti