Įkraunama...
Įkraunama...

Stacionarūs dulkių siurbliai

Sveiki,
statome namą, žmona čia vis niurzga sako, kad mums to reikia, kad patogu ir pan, nereikes siurblio, kaina vos ne tokia pati, kaip uz tikrai gera siurbli ir t.t.. Tiesiog reikia kažkur name įrengt siurbli, ir galima bus tik žarną pajungt kiekvienam kambary ir siurbt...

O as labai jau skeptiskas esu siam "naujadarui"...
Kazkaip man paprastas dulkių siurblys yra labiau įprasta, tai mobilu ir pan, kaina tikrai pigesnė nei, stacionaraus siurblio kaina + įrengimo, oro kanalų ir dizaino (turi kažkaip, gi, tai būt apipavidalinta kambariuose)...

Ką manot apie šiuos dulkių siurblius? Gal kas turit, gal kas nors žino ką nors gero/blogo apie juos?

Parašykit, lauksiu!

Ačiū
Atsakyti
man ideja tai super, kazkur apie tai skaiciau... idomu tik kiek visa tai kainuoja g.gif nors dabar sove tokia mintis: aha siurblio tai nereiks tampyti o zarna tai vistiek reiks, be to ja ir laikyti kazkur reiks. tai is esmes geriau nusipirkti gera lengva ziurbli ir bus tas pats. cia gal labiau tiktu jei butu koks viesbutukas ar kas... niu bet cia tik mano nuomone
idealu butu jei butu tokia sistma kur pati ir issiurbtu viska lotuliukas.gif
Atsakyti
As gailiuosi kad nepasidariau. Statybu metu ir taip visokiu rupesciu per akis, be to irgi panasios abejones ir skeptiskos mintys i galva lindo, o dabar galvoju kad vertejo. Pagalvojus apie komforta kaina ne tokia jau didele. Vistiek tas dulkiu kvapas jauciasi, koks siurblys bebutu geras. Ir burzgia dar... Kol visa nama issiurbi galva isuzia smile.gif
Zodziu, palaikau tavo zmona drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
geras dalykas manau. kolegos turi name.
1 esminis dalykas--dulkiu siurblys vistiek meta ta pati ora i patalpa--tik tipo per filtrus perleista. o cia issiurbtas oras su viskuom-i lauka
2 garsas
3nereikia tasytis su laidais ir slangom, nekalbu jau apie pacio aparato tampyma
4 kiekvienoj patalpoj , kur reikia bus kaip papildoma "rozete" prijungti slangai smile.gif
manau verta
as desiu kai pasistatysiu nama
Atsakyti
O as tai galvoju, kad kol kas individualiam namui tai per didele prabanga. Nors ka gali zinoti, gal po metu dvieju, kai patys jau gyvensime name, busiu kitokios nuomones lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien buvau vienoj firmoj, kuri prekiauja/montuoja butent tokias siurbliu sistemas (vokieciu THOMAS firmos).

Tai labai lakoniskai papasakojo, kad mazdaug su siurbliu, irengimu (siurblio kanalai po visa nama) ir medziagom gaunasi kazkur apie 5-8 tukst. litu (man regis, kad kaina bus tikrai didesne, nei 5k litu.

Vardijo privalumus, kad patogu, kad aptarnavimas minimalus ir t.t. sake, jokiu minusu visai nera... Sake, kad geriau statyt butu mazdaug kad butu 1 auskte po 1-2 siurblio rozetes. Zarnos yra 2 metru ir 8 metru ilgio...

O as izvelgiu tokius minusus:
* kaip kazkas minejo, zarna kazkur reikes laikyti ir tampyti ja reikes is vieno auksto i kita siurbiant, 2 metru slangos matyt neuzteks, reiks 8 metru imt, ot bus malonu su tokia po kambarius kaip vijurkui tampytis smile.gif
* nori issiurbti 1 kambari pvz, siurblys su savo keliais tukstanciais vatu elektros pleskina tiek, kiek visam namui paskaiciuotas - t.y. neekonomiskas elektros vartojimas
* o jeigu nori kilima paplaut su plaunamu siurbliu, tai jau reikia dar ir "mobilu" siurbli turet tam atvejui, o tai jau gaunasi absurdas, turet ir stacionaru ir mobilu, tam, kad visus poreikius patenkint...
* stacionaru siurbli reikia pajung kazkokioj patalpoj, pvz garaze, ar pan, nes jis garsiai triuksmauja, kai buna ijungtas, na, cia kaip ir nera minusas, tiesiog itariu, kad jei tuo metu buti ar garaze ar greta esancioj patalpoj, triuksmas bus didesnis, nei paprasto siurblio
* del galimo oro kanalu irengimo broko (nors sake, kad jei jie irengines, tai tikrai buv viskas ciki padaryta) gali po laiko susidaryti dulkiu/purvo kamsciai ir uzkisti sistema, kaip ja tada isvalyt? sienas griaut?
* jei siurblys susiurbs akmenukus, smulkius centus ir pan, tais plastmasiniais kanalais jie barskedami ir keliaus per visus kambarius visiems nervus gadindami?

Cia tokie mano minusai, galbut jie nera visi vienodai svarbus ar gal ju ir nebus, nezinau... Bet kol kas tikrai as bent jau sau nematau daugiau tokio siurblio pliusu, nei paprastas siurblys, arba siurblys, su vandeniu, kur nei paketu keist, nei i ora dulkiu nepucia, o ir plaut grindis gali ar kilimus...

Ka manot?
Atsakyti
aš tokios sistemos nesirinkčiau schmoll.gif Be to pas mane bus daugiausia 2-3 kilimai visame name.
Atsakyti
Šiaip labai geras dalykas - mano tėvai turi ir labai džiaugiasi. Tikrai nesijaučia jokio dulkių kvapo, nereik tampyti dulkių siurblio aukštyn-žemyn, tas garsas nėra jau toks baisus...Beje mano tėvai irgi neturi nė vieno kilimo, bet labai patogu susiurbti dulkes nuo parketo ir plytelių.
Vienu žodžiu pliusų daugiau negu minusų thumbup.gif , tik daugumai lietuvių tai dar per brangu - kaip ir mūsų jaunai šeimai verysad.gif Todėl savo statomame nedarome šios sistemos - viskas centas į centą sudėliota ir tenka rinktis prioritetus verysad.gif
Atsakyti
as buvau irgi uzsisvajojus centrinio dulkiu siurblio rolleyes.gif bet kai pradejau galvoti, o ne tik emocijom vadovautis-atsisakiau... manau per daug minusu. tuo labiau, kad LT toks dalykas dar pakankamai naujas, kad butu galima objektyviu nuomoniu isgirsti... pas mus bus du siurbliai. dabar turim garini 'kercheri', o pirksim dar ir maza lengva siurbliuka-vienas bus vienam aukste , kitas kitam. nemanau-kainuos bendroj sumoj bent 2,5 karto pigiau ir nemanau, kad kazka prarandu komforto atzvilgiu.
va draugai issidejo... nu net nesuvirpejo sirdis, kad 'o galejau ir as ' smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(SpyCam @ 2007 11 28, 21:46)
Bet kol kas tikrai as bent jau sau nematau daugiau tokio siurblio pliusu, nei paprastas siurblys, arba siurblys, su vandeniu, kur nei paketu keist, nei i ora dulkiu nepucia, o ir plaut grindis gali ar kilimus...

Ka manot?

Neapsigauk dėl siurblio su vandeniu, kuris "dulkiu nepucia". Pucia ir dar kaip, turiu toki, beveik nenaudoju, man daug patogiau paprastas su maiseliais keiciamais, nors nereikia po kiekvieno siurbimo ispilineti bjauru purvina vandeni, plauti, dziovinti ir t.t. Nes to kur su vandeniu jei neisdziovini gerai, tai kvapelis siurbiant po to nekoks. Ir net ir isdziovinus, vistiek kazkoks kvapas nemalonus po keliu panaudojimu atsiranda. O dulkes jis labai puikiai pro ta vandeni atgal i ora ispucia, juk oras vistiek mazais burbuliukais pro vandeni praeina su visom dulkem, neveltui tie siurbliai turi dar papildomus paprastus filtrus.
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2007 11 29, 10:43)
Neapsigauk dėl siurblio su vandeniu, kuris "dulkiu nepucia". Pucia ir dar kaip, turiu toki, beveik nenaudoju, man daug patogiau paprastas su maiseliais keiciamais, nors nereikia po kiekvieno siurbimo ispilineti bjauru purvina vandeni, plauti, dziovinti ir t.t. Nes to kur su vandeniu jei neisdziovini gerai, tai kvapelis siurbiant po to nekoks. Ir net ir isdziovinus, vistiek kazkoks kvapas nemalonus po keliu panaudojimu atsiranda. O dulkes jis labai puikiai pro ta vandeni atgal i ora ispucia, juk oras vistiek mazais burbuliukais pro vandeni praeina su visom dulkem, neveltui tie siurbliai turi dar papildomus paprastus filtrus.


Na nereikia... As Karcheri turi, plaunanti, labai geras daiktas, namuose 80 proc. dulkiu sumazejo .Ypac aktualu tiems, kas turi persiskus katinus. O centrinis aisku geras daiktas, jeigu butu su garais, ir mazam namukui, galbut ir pagalvociau, bet... po karcherio jis bus tas pats kaip is limuzino i zaporozca persesti. Nes tai vanduo kazkur ant plyteliu, tai vaikai istaske kokia uogiene ,su karcheriu viska nuputi ir susiurbi, o cia.. grizti i maiseliniu siurbliu era.. Palauksiu ,kol su garais tokios sistemos atsiras. O be to, kai pas mane ilgiausi koridoriai ir pora kambariu po 40-60 kv. metru, tai kokios tos zarnos man tada reikia, ir kokios galios reikia, kad gerai dulkes trauktu per 8-10 metru zarna??? doh.gif
Atsakyti
manau, kad centriniai dulkių siurbliai - komforto elementas, o už komfortą reikia mokėti smile.gif , todėl jo teikiamos naudos palyginimas su paprastais siurbliais per kainos prizmę nėra korektiškas.

Dar nesu apsisprendusi ar man reikia tokios sistemos - vieną dieną atrodo kad reikia, kitą kad ne smile.gif Tikiuosi kad kai ateis laikas apsispręsti, turėsiu aiškią nuomonę smile.gif
Atsakyti