Įkraunama...
Įkraunama...

Stacionarūs dulkių siurbliai

QUOTE(Dumblas @ 2008 05 21, 19:12)
Tokios sistemos neapsimoka, cia tik  lietuviu issidibinejimas.Nebent zmogus turi 3 aukstu nama, sunku siulbi nesioti ar kaip?Si sistema labiau pritaikyta karkasiniams namams, betoniniuose namuose sudetingiau irengti, ir siaip tie patys siurbliai lietuvoje 4 kartus brangesni nei uzsienyje.

o kam tampyti siurblį ir jo šlangą, jei gali tik siurblio šlangą biggrin.gif o ir kainuoja pats siurblys tiek pat kiek normalus gero galingumo siurblys, mano vyras pats įsirengė, nieko ten sudėtingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 05 21, 12:39)
pas mus du, vienas virtuvėje po kriaukle, kur šiukšlinė ir vienas tambūre  thumbup.gif

aciu 4u.gif.

QUOTE(Dumblas @ 2008 05 21, 18:12)
Tokios sistemos neapsimoka, cia tik  lietuviu issidibinejimas.Nebent zmogus turi 3 aukstu nama, sunku siulbi nesioti ar kaip?Si sistema labiau pritaikyta karkasiniams namams, betoniniuose namuose sudetingiau irengti, ir siaip tie patys siurbliai lietuvoje 4 kartus brangesni nei uzsienyje.

aisku galima ir siais laikais dar su arkliu vazineti......
pas mus kainuoja apie 1000 € be montazo, tai kazin ar Lietuvoj labai brangiau g.gif ?

QUOTE(paiduke @ 2008 05 21, 12:39)
pas mus du, vienas virtuvėje po kriaukle, kur šiukšlinė ir vienas tambūre  thumbup.gif

o jei reiketu pasirinkti viena is ju, kuri rinktumeis ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 05 21, 20:21)
o kam tampyti siurblį ir jo šlangą, jei gali tik siurblio šlangą biggrin.gif o ir kainuoja pats siurblys tiek pat kiek normalus gero galingumo siurblys, mano vyras pats įsirengė, nieko ten sudėtingo  thumbup.gif

O kur jūs ir kokį siurblį pirkote? Kažin, ar galima nusipirkti iš pradžių komplektuojamąsias detales, o kai įsirengsime namą ir patį siurblį blush2.gif ar kas nors taip darėte?
Atsakyti
QUOTE(ega @ 2008 05 23, 09:38)
O kur jūs ir kokį siurblį pirkote? Kažin, ar galima nusipirkti iš pradžių komplektuojamąsias detales, o kai įsirengsime namą ir patį siurblį blush2.gif ar kas nors taip darėte?


Mes is Baltijos Tranzito. Dirba dviem etapais - isvedziojo vamzdyna (apie 1500 lt tingiu dabar samatyos ieskoti), o agregata desim kai bus pinigeliai. Tada ir paziuresim koki imti ir uz kiek.
Papildyta:
QUOTE(Dumblas @ 2008 05 21, 19:12)
Tokios sistemos neapsimoka, cia tik  lietuviu issidibinejimas.Nebent zmogus turi 3 aukstu nama, sunku siulbi nesioti ar kaip?Si sistema labiau pritaikyta karkasiniams namams, betoniniuose namuose sudetingiau irengti, ir siaip tie patys siurbliai lietuvoje 4 kartus brangesni nei uzsienyje.


O cia kolega matyt siurbli laiko du kartus per metus - per zmonos gimtadieni ir Kaledas, kai vargsele nespeja ir pastrojina vyra mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Turgaus vertelgos prisipirko siurbliu amerikoje, tai bando prastumti lietuveleje.Visad buvo pizonu ir bet ka galima parduoti ir uzsidejus keleta 300% antkaini.Jeigu reikia jau jums to siurblio, tai bent pirkite tiesiogiai uzsienyje, nes lietuvoje jums nuples kelis kailius.Buvau parodoje, tai gal net 8 firmeles ten tuos dulkiu siurblius reklamavo.
Bet kaip pagalvoji kokia ta lietuva stebuklu salele, kai kainos kelis kartus brangiau kainuoja nei vokietijoje.Is kur zmones pinigu gauna, nors nieko ta lietuva negamina.Cirkuliuoja europos sajungos lesos, NT isduoti banku pinigai.
Atsakyti
Sveikutes. Gal zinote kokia firma , kuri labiausiai artima pagal kainos ir kokybes santyki. Patogiausia , kad tokia firma butu Kaune
Atsakyti
siaip mano vyras sako geras daiktas, bet man kazkaip per daug terlioniu su jo irengimu ir tt... ax.gif sakyciau daugiau minusu nei pliusu...
Atsakyti
QUOTE(daivaa @ 2008 05 27, 10:09)
Sveikutes. Gal zinote kokia firma , kuri labiausiai artima pagal kainos ir kokybes santyki. Patogiausia , kad tokia firma butu Kaune

Electrolux
Atsakyti
Dumblas - šiaip tai joks neprasimanymas - naudoju du metai ir esu laaaabai patenkinta centriniu dulkių siurbliu - liuks dalykas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai kokia kaina butu iengt sia sistema 250 kv. m. karkaisniam name? Iranga + darbas.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 02, 15:00)
Dumblas - šiaip tai joks neprasimanymas - naudoju du metai ir esu laaaabai patenkinta centriniu dulkių siurbliu - liuks dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif

saulyte, kur tu esi isidejus tuos siuksliu surinkejus, kur siuksles susluot galima? Mane vis tas pats klausimas kankina, kur geriau pasirinkt (viena is dvieju) virtuvej ar prie lauko duru g.gif ?
Atsakyti
Ar imanoma paciam issivedzioti vamzdzius? Ar reikia butinai firmai, nes kitaip garatiju nesuteiks?
Dar klausimelis: kurioje grindu sumustinio vietoje tie vamzdziai vedziojami?
Dekui 4u.gif
Atsakyti