Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(vaiddda-d @ 2009 07 07, 18:59)

o as vilniuje,tikiuosi bus geriau.
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 07, 16:42)
na skaiciau,kad paneles sake,kad nelabai rimtai ten viskas,kad per praktika dest kava geria,tai ir galvoju kaip ten viskas vyksta smile.gif


aaa.dabar aišku biggrin.gif
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 07 07, 17:25)
jei siuncia darbo birza ti tikrai gerai neismoksi schmoll.gif Ten tik laiko stumimas doh.gif

blink.gif

QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 07, 19:09)
o as vilniuje,tikiuosi bus geriau.

ir aš planuoju eit i dekoretyvine kosmetika bigsmile.gif tai gal susitiksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 07 08, 21:09)
aaa.dabar aišku biggrin.gif

blink.gif
ir aš planuoju eit i dekoretyvine kosmetika  bigsmile.gif tai gal susitiksim  bigsmile.gif

kada planuoji?smile.gifi zirmunus gal?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 08, 23:10)
kada planuoji?smile.gifi zirmunus gal?smile.gif

sake,kad jau yra liepos menesiui,bet as atsisakiau ,nes man dar reikia susitarti su darzeliu,kad vaikus priimtu 4u.gif tai sake ateiti liepos vidury ir tada tarsimes kada noreciau.ar zirmunuose tai net nezinau 4u.gif o yra kitur?
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 07 09, 08:32)
sake,kad jau yra liepos menesiui,bet as atsisakiau ,nes man dar reikia susitarti su darzeliu,kad vaikus priimtu  4u.gif tai sake ateiti liepos vidury ir tada tarsimes kada noreciau.ar zirmunuose tai net nezinau 4u.gif o yra kitur?

as tai matyt nuo rugpjucio 19d,nes liepa dar irgi negalejau,ir kiek maciau tie kursai zirmunuose vyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 07 09, 09:32)
sake,kad jau yra liepos menesiui,bet as atsisakiau ,nes man dar reikia susitarti su darzeliu,kad vaikus priimtu  4u.gif tai sake ateiti liepos vidury ir tada tarsimes kada noreciau.ar zirmunuose tai net nezinau 4u.gif o yra kitur?


QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 09, 11:56)
as tai matyt nuo rugpjucio 19d,nes liepa dar irgi negalejau,ir kiek maciau tie kursai zirmunuose vyks 4u.gif


Sakykit, o kiek laiko lauket kol pasiule eit i kursus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2009 07 09, 11:48)
Sakykit, o kiek laiko lauket kol pasiule eit i kursus?  ax.gif

nieko nelaukiau kai uzsiregsitarvau ir siunte iskarto,bet nesutikau,tik dabar jau sugalvojau ,kad reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2009 07 09, 11:48)
Sakykit, o kiek laiko lauket kol pasiule eit i kursus?  ax.gif

nelaukiau nieko man iškart pasiule mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2009 07 09, 11:48)
Sakykit, o kiek laiko lauket kol pasiule eit i kursus?  ax.gif

Gal pusantro menesio kazkur.Beje siandien gavau diploma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 07 09, 17:38)
Gal pusantro menesio kazkur.Beje siandien gavau diploma thumbup.gif

sveikinu:)papasakok kaip ten viskas vyksta?smile.gif
Atsakyti
blink.gif
Papildyta:
4u.gif
Papildyta:
blush2.gif
Atsakyti
mamkos papuoliau i dekorativines kosmetikos kursus, nuo rugpjucio 17 dienos. taip ju laukiau, gal kuri ir jau kaip eis i juos?
Atsakyti