Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Laba diena,norieciau paklausti gal kuri lankete apskaitininkes kursus,kurias organizuoja darbo birza? Idomu suzinoti ar jie normalus,?ar galima ka nors ismokti? ir ar yra tokiu kursuose kuriu amzius beveik 40?Prasau pasidalinkit patirtim. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zdislava @ 2005 06 10, 16:01)
Laba diena,norieciau paklausti gal kuri lankete apskaitininkes kursus,kurias organizuoja darbo birza? Idomu suzinoti ar jie normalus,?ar galima ka nors ismokti? ir ar yra tokiu kursuose kuriu amzius beveik 40?Prasau pasidalinkit patirtim. schmoll.gif

Tokiuose kursuose yra ivairaus amziaus zmoniu. Net ypac vyresni zmones nori rasti darba ir renkasi kursus, kurie gal but pades jiems. Jei tie kursai vyksta nemokomai, tai manau, kad verta. As kazkada lankiau kursus dirbt su kasos aparatu, ismokau ir nesigailiu, tik dabar tie aparatai kitokie, nei as mokinaus smile.gif Nereikia galvot, kad ka siulo birza, tai prastos kokybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marpl @ 2005 06 10, 16:09)
Tokiuose kursuose yra ivairaus amziaus zmoniu. Net ypac vyresni zmones nori rasti darba ir renkasi kursus, kurie gal but pades jiems. Jei tie kursai vyksta nemokomai, tai manau, kad verta. As kazkada lankiau kursus dirbt su kasos aparatu, ismokau ir nesigailiu, tik dabar tie aparatai kitokie, nei as mokinaus smile.gif Nereikia galvot, kad ka siulo birza, tai prastos kokybes smile.gif

Kiek teko girdėt, niekas į tuos kursus baigusius per daug rimtai nežiūri blush2.gif - visi patirties reikalauja ax.gif . Bet kažko naujo vis tiek išmoksti mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri nors lankėt reklamos organizatoriaus kursus darbo biržos siuntimu kompiuteriniu mokymų centre Žalgirio g.?
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2005 07 26, 09:53)
gal kuri nors lankėt reklamos organizatoriaus kursus darbo biržos siuntimu kompiuteriniu mokymų centre Žalgirio g.?

kadangi nei viena neparaset jokiu atsiliepimu apie situos kursus,tai pati galiu trumpai pasakyti,kad lankau antra men,patinka,naudingi ir...ten susipazinau su dar viena forumiete[SIZE=7],[COLOR=red]TAIGI MŪSŲ DAUG IR MES JĖGA!!!
Jei kas pageidausit daugiau informacijos,mielai pasidalinsim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raschida: 15 rugsėjo 2005 - 20:48
Man siūlo gruodžio 16 dieną mokytis pardavėjos - kasininkės specialybę. Žadu pasinaudoti, nes dar ir stipendiją mokės 189 litus, žodžiu ne veltui vaikščiosiu. Ir už kursus mokėti nereikės, manau, kad gerai. Tik va kur dukrytę reikės padėti tai dar nežinau.
Atsakyti
idomu ar mane siustu lankyti kursus? buhalteru ar apskaitininkiu? 2005 birzely baigiau universiteta - igijau spec buhalterine apskaita ir finansai, menesy dirbau didelej "skylej" apskaitininke, daug ismokau. o dabar labai intensyviai ieskau darbo ir nerandu verysad.gif , nes darbdaviai reikalauja patirties! na menuo mazai patirties! bet is kur gauti daugiau? ir isvis ar verta man lankyti tuos kursus? g.gif , siaip tai labai norreciau, patinka mokytis! bet bijau kad jei nueisiu y birza man pasakis turiu profesija ir gana paklausia, tai ko atejai? ir kam tie kursai? jei pries pusmety baigiau aukstajy? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rinaba @ 2005 12 09, 15:19)
Man siūlo gruodžio 16 dieną mokytis pardavėjos - kasininkės specialybę. Žadu pasinaudoti, nes dar ir stipendiją mokės 189 litus, žodžiu ne veltui vaikščiosiu. Ir už kursus mokėti nereikės, manau, kad gerai. Tik va kur dukrytę reikės padėti tai dar nežinau.


va pardaveja - kasininke manau neverta lankyti kursus! nes galima tiesiog iskart isidarbinti i maxsima ar IKI prekybos tinklus! as pati 3 ciame kurse dirbau viename prekybos tinkle pardaveja-kasininke, juk labai truksta darbuotoju. Kita vertus tik didmiesciuose taip... palyginus su mazais miesteliais (mano drauge lanke kursus pardaveja-kasininke, praktika atliko valgykloje- lupo bulves, plove indus, o dabar vis iesko darbo ir neranda, nes gyvena mazame miestelyle kur darbo pasiula labai minimali, pardavejomis isidarbina tik uz "Kysius", o po to gauna skatikus.... frusty.gif )
kita vertus as zaviuosi kas nori mokytis! ir kas mokosi, gerbiu kiekviena profesija! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
[FONT=Arial] sweikos norejau paklausti kaip tuose kursuose ar labai sunku mokytis? ar nieko nera neimanomo g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal ir kavailai nuskambes,taciau man isties idomu ar galima lankyti kursus is birzos esant vaiko auginimo atostogose.
turbut,kad ne... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atra @ 2004 03 08, 00:37)
normalūs ten kursai tik mano manymu labai jau daug laiko užima nuo8 ryto iki 17vakaro, bet stipendijas moka.....tik visa tai mažiausiai 3 mėnesius užtrunka kiek esu žiūrėjus......... smartass.gif


Na tai dar normaliais sakyciau,besimokinant universitete ar kolegijoj panasiai iseina,o mokytis ne 3men.o 3m.reik.
Atsakyti
na stovejai toj birzoj.. schmoll.gif siulo tik du rusius kursu: vyreja ir siuveja unsure.gif na suprasciau jei tokius kursus siulytu zmogui, kuris tik vidurini baiges, bet gi siulo tiem, kurie baige aukstaja !!!!! nesamones...keleta kartu klausinejau, ar tikrai ner buchalteriu kursu...sako"ne" tik siuveja-vyreja. NETEISINGAAAA !!!
Atsakyti