Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(forever_insane @ 2009 05 19, 19:03)
Sveikutės. labai įdomiai man pasirodė tas pavadinimas "valstybiniai egzaminai"  smile.gif  negi univere egzaminai skirstomi į valstybinius ir ... mokyklinius  biggrin.gif  (ar kažkaip)
Ar kaip čia yra..?  wub.gif

neskirsto, bet kadangi tai itin svarbūs todėl paplitęs pavadinimas"valstybiniai egzaminai"(kai kurių dėstytojų tarpe), nors realiai tai yra bakalauro baigiamieji egzaminai, be to baigiamųjų egzaminų programos taip ir vadinasi, o ne valstybėm programom
Atsakyti
O konstitucija per KT egzą išvis leidžia naudotis? ar ir tą reikia zubrint g.gif
Atsakyti
Mm.. o kaip pats MRU kaip univeras? smile.gif man kažkaip toks ne prie širdies.. verysad.gif
Atsakyti
Tai kaip su administracines teises egzaminu ? yra kokiu atsliepimu ?
Atsakyti
QUOTE(forever_insane @ 2009 05 20, 18:17)
Mm.. o kaip pats MRU kaip univeras?  smile.gif  man kažkaip toks ne prie širdies..  verysad.gif

šita tema skirta MRU baigiamiesems egzaminams, klausti apie studijas tikslingiau būtų kitoj MRU mokslams skirtoje temoje - MRU zubrylos mirksiukas.gif
asmeniškai man - tik čia stojau, vadinasi aš jį vertinu geriausiai, o jei ne prie širdies, jei žadate stoti gal neverta g.gif
Atsakyti
nesakiau, kad žadu. bet ne apie tai tema, kaip sakėte smile.gif
dėkui, sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2009 05 20, 16:29)
O konstitucija per KT egzą išvis leidžia naudotis? ar ir tą reikia zubrint g.gif

Duoda programą ir atspausdintą konstituciją, bent jau taip pernai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raselita @ 2009 05 20, 23:40)
Duoda programą ir atspausdintą konstituciją, bent jau taip pernai buvo  mirksiukas.gif


Oi,ačiū. Nors vienas akmuo nuo širdelės nusirito bigsmile.gif . Galvojau, kad reiks mintinai mokytis
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2009 05 20, 19:31)
Tai kaip su administracines teises egzaminu ? yra kokiu atsliepimu ?


Administracinės teisės egzas, mano manymu, visai nesudėtingas buvo. Teste klausimai su trimis atsakymais. Klausimai suformuluoti iš pagrindinių įstatymų: Vietos savivaldos, Apskrities valdymo, Viešojo administravimo ir pan. Na, o uždavinys buvo visai elementarus, juolab leidžia naudotis visa įstatymine baze (tiek kompu, tiek rašytine). Man teko pasinaudoti tik Vietos savivaldos įst. ir ABTĮ. Uždavinys: pareiškėjas gavo iš savivaldybės pranešimą, kad vieneriems metams jam duotas leidimas (kurio terminas baigiasi) teikti greitosios pagalbos medicinos paslaugas seniūnijų gyventojams nebus pratęstas. Reikėjo atsakyti į du klausimus: kokie santykiai nusistovėjo tarp pareiškėjo ir savivaldybės; kokiu būdu spręstinas šis ginčas (tarp nepatenkinto pareiškėjo ir savivaldybės). Gavau aštuntuką - liko tik birželio pabaigoje atsiimti diplomą, kurį įmesiu į stalčių prie kelių kitų diplomų. Atsižvelgiant į mano amžių, manau, daugiau nebestudijuosiu. Gana smile.gif Na, o kitoms linkiu sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Laikiau pernai Konstitucine teise ir turiu kruvele konspektu. Ruosiausi tik is ju ir gavau 8 smile.gif Jei kam reikia, galiu perleisti uz nedidele kaina, na, kad svietimo kortele atsipirktu wink.gif
Atsakyti
Idomu ar daug kas neislaiko baigiamojo egzamino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2009 05 29, 10:07)
Idomu ar daug kas neislaiko baigiamojo egzamino? g.gif

Nedaug, bet būna tokių smile.gif
Atsakyti