Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(raselita @ 2009 05 29, 12:18)
Nedaug, bet būna tokių  smile.gif


Girdejau, kad siemet nemazai neakivaizdininku KT valstybinio neislaike.. Pliotkas ar tiesa? Nes dienininkam tai pakankamai kvaili kl buvo..
Atsakyti
oi kaip baisu, as siandien irgi laukiu rezultatu kt blink.gif irgi teko girdeti kad neakivaizdininku 30 proc neislaike. nezinau kiek cia tiesos g.gif
Atsakyti
Baikit, chebryte, negąsdinkit, kitais metais 4 kursas...
Atsakyti
na, kaip jums valstybiniai? smile.gif
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif

Šiuo metu aktualus klausimas, kokį alternatyvų valstybinį egzaminą laikyti, tad keliu temą aukščiau smile.gif
Renkuosi tarp CT ir TT... g.gif Gal kokių pastebėjimų apie šių dalykų egzaminus?

Jūs jau apsisprendėte? Ką pasirinkote ir kodėl?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aš ketinu laikyti DT ir soc. saugą.. kodėl? Man patinka, be to šiemet mokėmės, dar "šviežios" žinios smile.gif
Dar BT man labai patinka, bet apie šį egzaminą tikrai net nepagalvojau schmoll.gif

CT ir juo labiau TT man taip tooolima doh.gif Moonbeam, apgauilestauju, bet info jokios neturiu apie šiuos egzaminus..
Manau daug kas paaiškės per konsultacijas, mums jau po šios sesijos, t.y. po mėnesio bigsmile.gif
Atsakyti
pernai laikiau CT, savo pasirinkimu neabejojau ir nesigailiu, kadangi žinojau tvirtai jog stosiu į civilinės magistrantūrą, CT tikrai nelengva ir apimtis didelė, mums berods jei neklystu iš 10 kl 3 ar tai 4 (va to neatsimenu) buvo CPT kiti CT, laikėm berods 4 valandas, esmė kad aš dar būčiau galėjus valandikę kitą pasėdėt lotuliukas.gif nors nepakeldama galvos rašiau nuo užduočių gavimo iki paskutinės minutės
būtinai eikit į konsultacijas, ten tikrai daug labai vertingos info pasako, ypač antroje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega_ @ 2010 02 01, 23:51)
pernai laikiau CT, savo pasirinkimu neabejojau ir nesigailiu, kadangi žinojau tvirtai jog  stosiu į civilinės magistrantūrą, CT tikrai nelengva ir apimtis didelė, mums berods jei neklystu iš 10 kl 3 ar tai 4 (va to neatsimenu) buvo CPT kiti CT, laikėm berods 4 valandas, esmė kad aš dar būčiau galėjus valandikę kitą pasėdėt  lotuliukas.gif nors nepakeldama galvos rašiau nuo užduočių gavimo iki paskutinės minutės
būtinai eikit į konsultacijas, ten tikrai daug labai vertingos info pasako, ypač antroje mirksiukas.gif


Man CT irgi prie širdies, tik dėl apimties dvejoju, tiksliau abejoju, ar man pavyks pasiruošti gerai g.gif Kokia CT egzamino struktūra būna? Teoriniai ir uždaviniai? Pusę CT, kita pusė CPT? Iš ko ruošeisi egzaminui?
Ups blush2.gif Pažėriau klausimukų blush2.gif
Ačiū už atsakymus, sunkus tas apsisprendimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega_ @ 2010 02 01, 22:51)
pernai laikiau CT, savo pasirinkimu neabejojau ir nesigailiu, kadangi žinojau tvirtai jog  stosiu į civilinės magistrantūrą, CT tikrai nelengva ir apimtis didelė, mums berods jei neklystu iš 10 kl 3 ar tai 4 (va to neatsimenu) buvo CPT kiti CT, laikėm berods 4 valandas, esmė kad aš dar būčiau galėjus valandikę kitą pasėdėt  lotuliukas.gif nors nepakeldama galvos rašiau nuo užduočių gavimo iki paskutinės minutės
būtinai eikit į konsultacijas, ten tikrai daug labai vertingos info pasako, ypač antroje mirksiukas.gif


o kiek laiko egzas trunka?
Atsakyti
Man irgi viskas aktualu. Kokio tipo tos CT ir CPT egzaminų užduotys. Daugiau teorinės ar uždavinių tipo.
Atsakyti
Sveikutės,mielosios, as cia gal ne toj temoj,bet turiu labai didelį prašymą. Noriu paklausti, gal kuri rašėte rašto darbą civilinei teisei ir jau atsiskaitet (ten reikia uzdavini isspresti iki 3 lapu). Tai jei nesunku gal galėtumet man persiusti kaip pvz, nesvarbu koks uzdavinys, man svarbi pati forma, ir kaip formuluoti atsakyma. iš anksto dėkoju
giletalingyte@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė22 @ 2010 02 02, 15:15)
Sveikutės,mielosios, as cia gal ne toj temoj,bet turiu labai didelį prašymą. Noriu paklausti, gal kuri rašėte rašto darbą civilinei teisei ir jau atsiskaitet (ten reikia uzdavini isspresti iki 3 lapu). Tai jei nesunku gal galėtumet man persiusti kaip pvz, nesvarbu koks uzdavinys, man svarbi pati forma, ir kaip formuluoti atsakyma.  iš anksto dėkoju 
giletalingyte@yahoo.com


Tu tikrai ne toje temoje mirksiukas.gif Pas mru moksliukų klubo klausk biggrin.gif
Aš pati asmeniškai nieko panašaus nerašiau.
Atsakyti