Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(nicole @ 2008 01 17, 12:21)
Galiu pasakyti, kad labai mazai studentu dziaugesi po TT ir ES valstybiniu.Visi juos rinkosi masiskai, kadangi studijavo tuos dalykus 4 kurse. Pati pasirinkau Adm t, gavau 10.


nicole, nebusime mes pazistamos..?smile.gif blush2.gif

Na,taip, balai siu dalyku neblizga, bet man svarbu tik islaikyti - magistranturos cia netesiu. Stosiu i antra bakalaura, tai balu niekur nereikes. Na, bet cia kiekvienam pagal poreikius. manau, kad gerai pasimokius, visur imanoma gauti 10 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nicole @ 2008 01 17, 10:21)
Galiu pasakyti, kad labai mazai studentu dziaugesi po TT ir ES valstybiniu.Visi juos rinkosi masiskai, kadangi studijavo tuos dalykus 4 kurse. Pati pasirinkau Adm t, gavau 10.


Vat vat.. aš dar prieš kelis metus, kai mums buvo AT, girdėjau, nu pati dėstytoja sakė, kad šitas egzaminas gana lengvai visiems praeina, kurie jį pasirenka.. g.gif

Bet aš buvau iš tų serijos, begalvojančių, kad kokią ES geriau jamti, nes ji 4 kurse.. doh.gif Bet ryškiai destytuvai į tai atsižvelgia ir griežčiau vertina egzaminą.. g.gif

Nu žodž.. eilinį kartą susibalamutinau.. biggrin.gif

Nicole, o iš ko ruošeisi šiam egzui? Kokios literatūros, a ? ax.gif
Atsakyti
[quote=Vasaroti,2008 01 17, 13:06]
Vat vat.. aš dar prieš kelis metus, kai mums buvo AT, girdėjau, nu pati dėstytoja sakė, kad šitas egzaminas gana lengvai visiems praeina, kurie jį pasirenka.. g.gif

Bet aš buvau iš tų serijos, begalvojančių, kad kokią ES geriau jamti, nes ji 4 kurse.. doh.gif Bet ryškiai destytuvai į tai atsižvelgia ir griežčiau vertina egzaminą.. g.gif

Nu žodž.. eilinį kartą susibalamutinau.. biggrin.gif

Nicole, o iš ko ruošeisi šiam egzui? Kokios literatūros, a ? ax.gif


Ruosiausi is pagrindinio vadovelio (tas, kur MRU destytoju parasytas),taip pat ivairus straipsniai, teismu praktika, kospektai, istatymai,zodziu, visko po truputi.
Atsakyti
QUOTE(AHAVA @ 2008 01 15, 22:24)
O kaip su konstitucines egzaminu? Ar jis sunkus?



QUOTE(AHAVA @ 2008 01 16, 11:40)
As vis kapstau internete ir ieskau atsiliepimu apie egzus ir nieko nerandu. Apsispresti taip nelengva. Idomu, kaip su tuo konstitucines egzu, teorija...Gaila, kad pas mus neuzsuka zmones, kuriems tai praeity smile.gif

uzsukau as ax.gif
laikiau egza konstitucines, senokai, bet negaliu sakyt, kad buvo tragiskai sunkus, apimtis didoka, bet, jei visus metelius pasiskaitydavai vis, tai manau, kad ne pats baisiausias. g.gif Teises teorija manau sunkesnis g.gif , nes konstitucines daug ka is bendro atsimint galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

dėl valstybinio Adm. t. egzo - tai bent jau 2006 metais jį pasirinko 5 (ar 7, tiksliai nepamenu, bet tikrai labai nedaug studentų), todėl dėstytuvai nusprendė egzaminuoti studentus žodžiu. CT rinkosi nemažai studentų, bet rezultatai buvo gana prasti - daug 5, 6, buvo ir tokių, kurie neišlaikė. Populiariausias 2006m pasirenkamas valst egzas buvo ES teisė, balai gan neblogi (geresni nei civilinės). Aš asmeniškai rinkausi Tarptautinę, nes ji man buvo įdomi, bei dar ir dėl to, kad žinios šviežios ax.gif

O dėl konstitucinės teisės - man asmeniškai geriau ir lengviau teisės teorija, visa laimė, kad studijavau Teisės fakultete, ir mums KT buvo pasirenkamas
Atsakyti
O tu siaube...ir man reiks tuoj rinktis ka laikyti! Niekaip neapsisprendziu schmoll.gif
AT destytojai gerieciai atrodo blush2.gif , TT, ET sviezia viskas dar ir knygas jau turiu naujausias... Bet ar nebus Katuokos katedroj savizudybe valstybini rinktis? Egza normaliai islaikiau, nebuvo sunku, bet ka zinai, gal neveltui daug kam ten problemos blink.gif ES materealine irgi ne pyragai kiek girdejau...
Atsakyti
QUOTE(Saulelė_raudona @ 2008 01 17, 22:24)
Sveikos,

dėl valstybinio Adm. t. egzo - tai bent jau 2006 metais jį pasirinko 5 (ar 7, tiksliai nepamenu, bet tikrai labai nedaug studentų), todėl dėstytuvai nusprendė egzaminuoti studentus žodžiu. CT rinkosi nemažai studentų, bet rezultatai buvo gana prasti - daug 5, 6, buvo ir tokių, kurie neišlaikė.  Populiariausias 2006m pasirenkamas valst egzas buvo ES teisė, balai gan neblogi (geresni nei civilinės). Aš asmeniškai rinkausi Tarptautinę, nes ji man buvo įdomi, bei dar ir dėl to, kad žinios šviežios ax.gif

O dėl konstitucinės teisės - man asmeniškai geriau ir lengviau teisės teorija, visa laimė, kad studijavau Teisės fakultete, ir mums KT buvo pasirenkamas


O kaip teises teorija? Ar skaitei visa medziaga is literaturos saraso? Kaip atrodo egzaminas, kokia jo forma? Na, papasakok ka nors smile.gif
Atsakyti
Teisės teorijai ruošiantis PAGRINDINIS šaltinis buvo Vaišvilos 2004m. leidimo Teisės teorijos vadovėlis, bei keli jo straipsniai, turėtų būti nurodyti egzamino programos lit. sąraše. Vadovėlį patariu mokytis kaip Tėve mūsų, tuomet, problemų nebus, ir per egzaminą rašyti būtent Vaišvilos žodžiais (taip kaip jis rašo). Su grupiokėmis būtent taip ir mokėmės, bei rašėm ir visos išlaikėm thumbup.gif , o tos, kurios iš karto stojo į magistrantūrą (tame tarpeir aš blush2.gif )visos įstojom be problemų thumbup.gif
O dėl Tarptautinės valstybinio, tai Katuoka tikrai nebuvo toks jau žvėris, rezultatai labai neblogi, 5, 6 vos vienas kitas, tiesa, buvo ir neišlaikiusių, tačiau lyginant procentais su CT, dvigubai mažiau. Nežinau kodėl, tačiau tais metais buvo prasti CT rezultatai (paprastai būdavo CT geriausi rezultatai, tačiau 2006 prasčiausi).
Atsakyti
Aš laikiau vadybą. Ją pasirinko labai didelė studentų dalis, manau vien dėl to, kad buvo aiškūs visi klausimai. Dabar neatsimenu kiek jų tiksliai buvo, gal apie 50 g.gif
o kituose dalykose reikėjo mokytis pagal programas, kur įeina žymiai daugiau temų.
Tačiau rezultatai visų buvo gana prasti, labai žemi pažymiai, ir pati buvo įsitikinusi kad parašiau geriau negu gavau. Beje ir patys klausimai yra tokie, daugiau tiesiog kalimui.
geriausi pažymiai buvo iš BT. mano grupiokė irgi 10 gavo thumbup.gif
iš pradžių aš irgi norėjau ją rinktis, bet atkalbėjo ir pabijojau tokios klausimų gausos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulelė_raudona @ 2008 01 17, 22:24)
O dėl konstitucinės teisės - man asmeniškai geriau ir lengviau teisės teorija, visa laimė, kad studijavau Teisės fakultete, ir mums KT buvo pasirenkamas


QUOTE(Saulelė_raudona @ 2008 01 18, 16:04)
Teisės teorijai ruošiantis PAGRINDINIS šaltinis buvo Vaišvilos 2004m. leidimo Teisės teorijos vadovėlis, bei keli jo straipsniai, turėtų būti nurodyti egzamino programos lit. sąraše. Vadovėlį patariu mokytis kaip Tėve mūsų,

tai as ta ir norejau pasakyt, kad TT reikia paraidziui moket doh.gif , o konstitucines, jug daug dalyku ir taip is bendro zinai mirksiukas.gif
Atsakyti
na, jei as galeciau rinktis tarp KT ir Teises teorijos - tai butu tik KT! ax.gif
Atsakyti
Miargos.. o kaip atrodo TEISĖS TEORIJOS valstybinis..??? unsure.gif Ar ten yra kažkoks uždavinys??? unsure.gif

Nes dabar išėjo kažkokia knygelė: Teisės teorijos kontroliniai klausimai ir užduotys.. unsure.gif

Tai aš kai pasižiūrėjau, kas ten per UŽDUOTYS... wacko.gif Ar tikrai bus uždavinių egzamine..???? fear.gif
Atsakyti