Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(Vasaroti @ 2008 03 07, 09:49)
Miargos.. o kaip atrodo TEISĖS TEORIJOS valstybinis..???  unsure.gif Ar ten yra kažkoks uždavinys???  unsure.gif

Nes dabar išėjo kažkokia knygelė: Teisės teorijos kontroliniai klausimai ir užduotys..  unsure.gif

Tai aš kai pasižiūrėjau, kas ten per UŽDUOTYS...  wacko.gif Ar tikrai bus uždavinių egzamine..????  fear.gif

kazkaip manau, kad CT, BT, ES ir Tarpt.T tai tikrai bus ir klausimai ir uzdaviniai smile.gif pataisykit jeigu klystu...
o dabar kai seminaru metu tenka ir ES ir tarptautines uzdavinuku pasprest, tai pradejau ir tu egzu bijot doh.gif
Atsakyti
sveikos panickos,man ir sitas klausimelis yra labai aktulaus.kas link teises teorijos tai skautau Vaisvilos biblija smile.gifsmile.gif ir turiu pora jo staripsniu,bet ten beveik tas pats kas ir knygoje.O del kito egzamino tai apsisprendziau laikyti CT,kas bus,tas jau bus,bet ji man yra pati idomiausia,o ir nemanau kad skaitymo yra zymiai daugiau nei kitiems egzams,gal tos teismu praktikos yra daugoka,bet koki kita egza bepaimsi vistiek yra daug ka skaityti,visokiausios konvencijos,deklaracijos,reglamentai ir t.t
Manau kad nei vienas is egzu nera labai lengvas ar labai jau sunkus,visi yra sunkus ir visi turi savo kabliukus.O lengviausia yra mokintis tai kas tau yra prie dusios.PVZ as su teises teorijos knyga beveik kiekviena karteli uzmiegu doh.gif doh.gif todel kad man ten ziauriai nuobodu ir visiskai neidomu
Atsakyti
na, teisingai buvo pasakyta, kad nėra labai lengvų egzaminų (valst. ta prasme), ar super duper sunkių..

čia kas klausė teisės teorijos, tai praeitais metais buvo 2 klausimai ir viskas (tik variantų gal kokie 7, jei ne daugiau..
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2008 03 07, 13:13)
na, teisingai buvo pasakyta, kad nėra labai lengvų egzaminų (valst. ta prasme), ar super duper sunkių..

čia kas klausė teisės teorijos, tai praeitais metais buvo 2 klausimai ir viskas (tik variantų gal kokie 7, jei ne daugiau..


Tai ar neparvairuos šiemet koks uždavinys tiktai.. g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Oi, oi, laukia ir manes sitas malonumas doh.gif . Valstybiniai... Turiu dar savaite apsispresti, koki pasirenkama dalykaimti, o galvoja tikra sumaistis blink.gif verysad.gif . Visiska!!!!!!!!!

Aisku, nuo konstitucines iekure nepabegsi, nes bus privalomas. Toliau, visokios vadybos - man ne prie sirdies, o ir jau labai seniai uzmirstas dalykas. ES - buvau sumasciusi imti si dalyka, taciau isgirda, kad pernai jo daugiausia neislaike, taigi nuiraminau ir pamaniau, kad gal reikia rinktis kazka kita verysad.gif . TT - nenoriu, nes ir taip sunkiai egza islaikiau. Ponas Katuoka nepasidave ir krate mane per kelis kartus, kol galiausiai vos 5 parase verysad.gif . CT bijau rinktis, nes labai jau visko ten daug... Galvoju gal BT? unsure.gif . Kazkaip ir egzus is pirmo karto visus issilaikiau, o ir siaip pernai visi issilaike (nors nedaug imanciu buvo) g.gif g.gif g.gif . AT man visiskai neidomi, o be to dar skola kabo cray.gif , kurios vis niekaip neina issilaikyti.
Tai va, galvoja visiska sumaistis ir betvarke... Visiskai nezinau ka rinktis g.gif
Atsakyti
Labas mamytes:

Pernai laikiau KT ir ES vakstybinius.
KT privaomas, gerai paskaicius Birmontienes ta stora knyga, tikrai islaikysit, klausimai buvo proto ribose ir kas mokesi tikrai islaike. Vienas is kl.
1. Valstybes formos.
is viso buvo 3kl.

Apie ES egzamina galiu pasakyti tik tiek. Labai gerai kad egzamino metu galima buvo naudotis EB steigimo sutartimi !.
Vienas is 2 teoriniu klausimu buvo tieisiog knygoje! tereikejo nurasyti atsakyma doh.gif doh.gif !!!
uzdavinys irgi nebuvo labai sunkus.

Kartais kai pasimeti ar del nervu dingsta atmintis, tokiu atveju per ES egzamina. knyga tikrai pades. nes ten pagrinde visa teorija........
ir issisukti jei mokeisi knygos pagalba tikrai pavysk blush2.gif
na man labai padejo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinos @ 2008 03 07, 16:47)
Labas mamytes:

Pernai laikiau KT ir ES vakstybinius.
KT privaomas, gerai paskaicius Birmontienes ta stora knyga, tikrai islaikysit, klausimai buvo proto ribose ir kas mokesi tikrai islaike. Vienas is kl.
1. Valstybes formos.
is viso buvo 3kl.

Apie ES egzamina galiu pasakyti tik tiek. Labai gerai kad egzamino metu  galima buvo naudotis EB steigimo sutartimi !.
Vienas is 2 teoriniu klausimu buvo tieisiog knygoje! tereikejo nurasyti atsakyma  doh.gif  doh.gif  !!!
uzdavinys irgi nebuvo labai sunkus.

Kartais kai pasimeti ar del nervu dingsta atmintis, tokiu atveju per ES egzamina.  knyga tikrai pades. nes ten pagrinde visa teorija........
ir issisukti jei mokeisi knygos pagalba tikrai pavysk  blush2.gif
na man labai padejo thumbup.gif  thumbup.gif

O apie kokiacia ES knyga kalbi? Ta tokia, kur visi ES tarptautiniai dokumentai sudeti? Berods 7 dalis? Tai sakai, ja leido naudotis...

Na, bet as vistiek dar neapsisprendziu... verysad.gif



Papildyta:
QUOTE(Alinos @ 2008 03 07, 16:47)
Labas mamytes:

Pernai laikiau KT ir ES vakstybinius.
KT privaomas, gerai paskaicius Birmontienes ta stora knyga, tikrai islaikysit, klausimai buvo proto ribose ir kas mokesi tikrai islaike. Vienas is kl.
1. Valstybes formos.
is viso buvo 3kl.

Apie ES egzamina galiu pasakyti tik tiek. Labai gerai kad egzamino metu  galima buvo naudotis EB steigimo sutartimi !.
Vienas is 2 teoriniu klausimu buvo tieisiog knygoje! tereikejo nurasyti atsakyma  doh.gif  doh.gif  !!!
uzdavinys irgi nebuvo labai sunkus.

Kartais kai pasimeti ar del nervu dingsta atmintis, tokiu atveju per ES egzamina.  knyga tikrai pades. nes ten pagrinde visa teorija........
ir issisukti jei mokeisi knygos pagalba tikrai pavysk  blush2.gif
na man labai padejo thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 17, 11:36)
nicole, nebusime mes pazistamos..?smile.gif blush2.gif

Na,taip, balai siu dalyku neblizga, bet man svarbu tik islaikyti - magistranturos cia netesiu. Stosiu i antra bakalaura, tai balu niekur nereikes. Na, bet cia kiekvienam pagal poreikius. manau, kad gerai pasimokius, visur imanoma gauti 10 4u.gif


Apvalute, jeigu ne paslaptis, kur planuoji stoti i antra bakalaura? g.gif As irgi planuoju, galvoju i buhalterija i Vilniaus kolegija blush2.gif . Bet dar tikslai nesu apsisprendusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuk @ 2008 03 08, 00:44)
Apvalute, jeigu ne paslaptis, kur planuoji stoti i antra bakalaura? g.gif  As irgi planuoju, galvoju i buhalterija i Vilniaus kolegija blush2.gif . Bet dar tikslai nesu apsisprendusi doh.gif


antras bakalauras -anglu k. ir anglu k. mokymas VU bigsmile.gif jau dabar laukiu studiju cool.gif
Atsakyti
Zinokit turiu Konstitucines valstybinio egzamino konspekta praeitu metu. Dienininkai dare 4u.gif
Galiu pasidalinti tongue.gif Pati sio egzo nelaikysiu...Nemyliu biggrin.gif

O kas turi ka nors CT ir CPT? Man taip visko norisi, kas naudinga...Pasidalinkit ka...
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2008 03 07, 16:14)
Sveikos  4u.gif

Oi, oi, laukia ir manes sitas malonumas  doh.gif . Valstybiniai... Turiu dar savaite apsispresti, koki pasirenkama dalykaimti, o galvoja tikra sumaistis  blink.gif  verysad.gif . Visiska!!!!!!!!!

Aisku, nuo konstitucines iekure nepabegsi, nes bus privalomas. Toliau, visokios vadybos - man ne prie sirdies, o ir jau labai seniai uzmirstas dalykas. ES - buvau sumasciusi imti si dalyka, taciau isgirda, kad pernai jo daugiausia neislaike, taigi nuiraminau ir pamaniau, kad gal reikia rinktis kazka kita  verysad.gif . TT - nenoriu, nes ir taip sunkiai egza islaikiau. Ponas Katuoka nepasidave ir krate mane per kelis kartus, kol galiausiai vos 5 parase  verysad.gif . CT bijau rinktis, nes labai jau visko ten daug... Galvoju gal BT?  unsure.gif . Kazkaip ir egzus is pirmo karto visus issilaikiau, o ir siaip pernai visi issilaike (nors nedaug imanciu buvo)  g.gif  g.gif  g.gif . AT man visiskai neidomi, o be to dar skola kabo cray.gif , kurios vis niekaip neina issilaikyti.
Tai va, galvoja visiska sumaistis ir betvarke... Visiskai nezinau ka rinktis  g.gif

Atsakyti
QUOTE(AHAVA @ 2008 03 13, 14:51)
Zinokit turiu Konstitucines valstybinio egzamino konspekta praeitu metu. Dienininkai dare 4u.gif
Galiu pasidalinti tongue.gif Pati sio egzo nelaikysiu...Nemyliu biggrin.gif

O kas turi ka nors CT ir CPT? Man taip visko norisi, kas naudinga...Pasidalinkit ka...

Gal galėtum su manim pasidalint KT medžiaga rolleyes.gif raselle86@yahoo.com Būčiau laaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti