Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanosit Kalėdoms?

pasakysiu pagaliau ir as galutinai ka dovanosiu, nes jau visas dovanas turiu biggrin.gif cia tik is mano puses, o MB pats rupinasi siemet saviskiais:
mamai-didziule raudona vaza is bohemijos vaisiams sudeti, 2 J.Pikoult knygas, nes jai labai patiko ,,mano sesers globejas" ir anticeliulitini masazuokli.
teciui medikui-knyga ,,seimos sveikatos enciklopedija", saldainiu deze
pateviui- ta pati, ka ir teciui, jis irgi medikas biggrin.gif
pamotei-nemoku kaip pavadint:stiklinis padekliukas su stoveliu, po apacia zvakutes. ant virsaus turi statyti dubeni su pagamintu maistu-kad ilgai vakarieniaujant maistas neatsaltu.
2 broliams, sesei ir 2 draugem magic puodelius, kur foto pasimato ipylus karsto vandens ir saldumynai.mergaitem dar po kvepiancia zvakute, berniukams-po kaledini kaklaraisti.
mociutei salika stora, nes jai amzinai salta ir sokolada.
Savo brangiausiajam-dulkiu siurbli masinai siurbliuoti ir kaledini kaklaraisti.
bendradarbiams-11- i dailius maisiukus idejau po stiklini jautuka-kt metu simboli ir saldainiai.
uosvienei MB kiek zinau pirks kazkokia sluota, kur pati issigrezia.
ai dar pusseserei dovanosiu smilkalus.
turbut nieko nepamirsau lotuliukas.gif

Atsakyti
Gal kas man gali pasakyti, ar dar priimamos prenumeratos paste?
Atsakyti
QUOTE(ringas @ 2008 12 16, 21:45)
sveikos mamytes as kaledom noreciau padovanoti puodelius su nuotraukomis visai seimai sake yra tokiu kur ipili ir jis pakeicia spalva tik nezinau kur juos uzsakyti ,nes nevisose atelje daro tokius.Gal zinot kur daro klaipedoje?

www.iki. eu uzsakyti galima internetu padaro per 3 d thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulllyttte @ 2008 12 20, 20:39)
Gal kas man gali pasakyti, ar dar priimamos prenumeratos paste?



Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2008 12 20, 21:38)


Labai ačiū, nuraminot, o tai kažkur skaičiau, kad tik iki 17 d. galima užsisakinėt
Atsakyti
man visada topines dovanos- knygos, gera arbata, kava, prieskoniai, gerimai, zvakes. juos ir pati dovanoju ir labai megstu gauti, gerdamas kava, vyna arbata, prisimeni ta zmogu nuo kurio gavai, tas pats ir su knyga. labiausiai nepatinka tokios dovanos, kurias zmogus paskubom, nemastydamas nuperka ir tiek- pvz cekiai, arba gatavi a la "spa" rinkinukai is prekybcentriu, jau gatavai ipakuoti, nesijaucia siltumo, to zmogaus prisilietimo
Atsakyti
siemet pas mane praktiskos kaledos - visiems pirkau tai, ko reikia! o tai nuo rubu iki mobiliu telefonu smile.gif ir sau nusipirkau is pildyk nokia, nes zymiai pigiau. man pats graziausiais nokia 7070 prism tik 169 lt yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2008 12 20, 17:49)
O kokie cia kamuoliukai su darbu pasidalinimo parasymais? Gal galima placiau?Kur rasti?Kiek kainuoja?Dekui 4u.gif



Kauliukai tokie kaip žaidžiant bet kokius stalo žaidimus, tik truputuka didesni, mediniai... Ant jų vietoj skaičiukų surasyti tam tikri "darbai": pvz "mane šiandien lepinsi tu" arba "valgyti gaminsiu as" ir pan...
Pirkom "Verslo dovanose", 12Lt
Atsakyti
man dovanų priruošti reikia daug biggrin.gif bus ir kvepalai, knygos, kavos puodukai, pirties rinkinys, papuošalai, dovanų čekis, o vaikams, aišku, žaislai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 21 gruodžio 2008 - 11:08
Gal galit pasiūlyti kokią dovaną geriausiai draugei ? wink.gif 16 metų panelė
Atsakyti
ziurint uz kokia suma - pakabuka, apyranke kokia arba arbatos skanios cool.gif
Atsakyti
galite padovanoti mielas dovaneles su jusu nuotraukomis wub.gif

user posted image
Atsakyti