Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanosit Kalėdoms?

Na pagaliau daugmaž supirkau visas dovanėles. Aišku, lakstymo daug buvo. Šiaip daug kas pasisako prieš čekius, bet aš juos vertinu. Taip pat visada dovanoju ateinančių metų simbolį.
Saviškiui nupirkau Akropolio čekį (galės nusipirkti džinsus, nes jau visai normalių nebeturi), vokiečių kalbos žodyną (prieš kelias dienas užsiminė, kad nori vokiečių pradėti kartotis, nes darbe prireikia), skėtį (nebeturi, sulūžo rudenį) ir 2009 metų simbolį - jautuką.
Tėvams ir uošviams dovanosim po kalendorių (mano tėvams su mūsų šeimos foto, o MB tėvams - kalendorių su jų kaimo nuotraukomis visais metų laikais).
Sesėms ir pusseserei nupirkau po knygą ir po 2009 metų simbolį - jautuką.
Mano tėvui su sese užsakėm Lietuvos ryto prenumeratą.
Taip pat mano tėvams dovanosim bilietus į spektaklį.
MB seseriai dovanosiu Sarmos čekį ir vėlgi jautuką.
Geriausiai draugei - du bilietai į kiną (galės su vyru kartu nueiti) ir jautukas.
Seneliams - arbata ir saldainių dėžė gražiai įpakuota.
Tetai - darbo kalendorius ir specialus šepetys mašinai plauti (šiemet nusipirko tik mašiną).

Atsakyti
QUOTE(saulllyttte @ 2008 12 20, 21:46)
Labai ačiū, nuraminot, o tai kažkur skaičiau, kad tik iki 17 d. galima užsisakinėt



Na,aš kokia 13d užsakinėjau,bet tik nuo vasario jau gausim,sausio mėnesį jau nespėjom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2008 12 21, 15:26)
Na,aš kokia 13d užsakinėjau,bet tik nuo vasario jau gausim,sausio mėnesį jau nespėjom  smile.gif


Na aš nueisiu į pašto skyrių ir išsiaiškinsiu : )

Atrodo, jau tiek nedaaug laiko liko, o aš dar praktiškai jokių dovanų nenupirkau, išskyrus 2 rafaelo saldainių dėžutes draugėms ; ) Tai vat, aš ant tų dėžučių užklijuosiu baltą kaspinėlį, prie jo pririšiu atviruką ir vokelį, ant kurio bus parašyta "vokelio viduje tavęs laukia dar viena dovana" ir atsidariusios jos ras "3 darbų dovanų čekį"
Tėvams planuoju pirkti SAVAITĖS prenumeratą, jei pavyks, žinoma. Sesei darysiu marškinėlius su užrašu, o dukterėčiai pirksiu tą rinkinuką, kur reikia sumaišyti kažkokius miltelius su vandeniu, supilti į kažkokią statulėlės formelę, paskui kitą dieną išimti ir tą statulėlę kaip nori išmarginti : )
Atsakyti
QUOTE(saulllyttte @ 2008 12 21, 15:25)
ant tų dėžučių užklijuosiu baltą kaspinėlį, prie jo pririšiu atviruką ir vokelį, ant kurio bus parašyta "vokelio viduje tavęs laukia dar viena dovana" ir atsidariusios jos ras "3 darbų dovanų čekį"
gražu smile.gif
Atsakyti
gal kas matėte staliukų į lovą? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 12 21, 18:37)
gal kas matėte staliukų  į lovą?  smile.gif

user posted image

kiek pamenu mačiau Alandeko parduotuvėje, bent jau Kauno Akropolyje g.gif
Atsakyti
ačiū už info 4u.gif

beje, tas kauliukas toks:

user posted image

matmenys kažkur 3x3 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 21 gruodžio 2008 - 17:51
QUOTE(Baltija @ 2008 12 21, 17:37)
gal kas matėte staliukų  į lovą?  smile.gif

user posted image

Baltija man rodos SBA balduose staliuku yra smile.gif ir net tema "Namu" skyrelyje buvo smile.gif va radau nuoroda SBA bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2008 12 21, 18:07)
Baltija man rodos SBA balduose staliuku yra  smile.gif  ir net tema "Namu" skyrelyje buvo  smile.gif  va radau nuoroda SBA  bigsmile.gif

ačiū bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
niu mes vakar po parduotuves davemes, o zmoniu.. bet supirkom.. tevui savo ir mb dovanosim vitaminu, krikstasuniui zaidima, draugei taures nupirkom grazias, tik galvoju kaip idomiai yteikti jas rolleyes.gif saviskiui fotika nupirkau ax.gif o bendradarbems - kvepianciu zvakiu ir muilo burbulu wub.gif
Atsakyti
nu as siemet vyrui niekaip nesugalvoju ka padovanot nes jau kvepalus daug kartu dovanojau visokias duso zeles ar krema skirta vyrams irgi. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
as galvoju dovanot masaza, arba abonenta i zirgyna dviems, nes buvom jodinet ir mums patiko, kalbejom kad butu faina ismokt :-) arba dar kokia dideli jack daniels buteli, nes jis labai ji megsta :-) gal kas zinot koki faina masazo salona?
Atsakyti