Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

Šaunuolė kristina buzienė blink.gif

O čia mano spalvotoji versija

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 12 16, 18:12)

O čia mano spalvotoji versija

nespalvota atrodo geriau rolleyes.gif
Atsakyti
sveikinu nugaletojas thumbup.gif dvi is ju buvo tarp mano favoriciu ax.gif


QUOTE(Rhealife @ 2007 12 16, 13:04)
Ai va, dar norėjau pridurti, kad mano linksmoji porelė yra mano draugai ir jie šitaip buvo apsirengę per savo vestuves  blink.gif  biggrin.gif
Bet man neleido rašyti, kad čia vestuves, bo labai buvot prieš vestuvines nuotraukas  tongue.gif Na bet jie turi butent TOKI savo stiliu.

user posted image


oho kokia faina vestuvine apranga! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojai!! 4u.gif Šaunuolė, Elina!
Ačiū ir už man skirtus balsus, malonu, kad kažkam patiko mano nuotrauka 4u.gif čia taip pat buvo autoportretas, pati save fotografavau smile.gif
Jeigu kam užkliuvo, kad apranga ne kasdieninė, tai sakau, kad tai mano drabužiai iš spintos, šiuo metu auginu mažą vaikutį, tai kasdienai renkuosi kiek paprastesnę ir laisvesnę aprangą, tačiau jei reiktų dirbti ofise, tai būtų mano kasdieninis stilius mirksiukas.gif nuotraukoje šį stilių dar bandžiau sustiprinti detalėmis.. tiesa, o rankinukas realybėj ten labai gerai tinka tongue.gif tik jaučiu jis nefotogeniškas arba pasirinkau neteisingą kampą, tai atrodo net spalva ne į temą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 16 gruodžio 2007 - 18:48
QUOTE(Žizel @ 2007 12 16, 11:18)

kodėl taip manei??????? blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif



QUOTE(linnn @ 2007 12 16, 11:22)
todėl, kad dauguma pasisakiusių sakė, kad balsuos už šią nuotrauką


ne del to, kad daug kas pasisake, o del to, kad ideja super buvo smile.gif
Atsakyti
Sveikinu prizininkes. Labai patiko II. vietos laimetojos stilius.
Pirmu balsu balsavau uz GinCherry, antru uz Pupeliuka ir treciu uz Vilija
Nors GinCherry visiskai nera mano stilius, bet kazkur kazkada skaiciau ir maciau jos nuotraukas, kad tai jos yra kasdienis stilius. Balsavau uz drasa ir nekasdieni stiliu ji propaguoja kasdienybeje. Manau, kad ne vienas i ja atsisuka gatveje pasiziureti bigsmile.gif

Mano nuotrauka nesurinko daug balsu, bet aciu uz tuos 3 balsus ir kelis komentarus, kad "kazkieno 50-mete mama". Man tai labai pagloste sirdi, nes mano mama jau geeeeroooookai prezengus[COLOR=yellow] 7-desimti ir arteja prie 8-desimties metu slenscio
. Visi jai duoda api 45-50metu.. arba itarineja plastinem operacijom blush2.gif ax.gif

Aciu dar karta zu balsus ir linkiu visoms toliau islikti stilingom ir graziom 4u.gif
Papildyta:
Atsiprasau, nepastebejau, kad laikau nuspaudus geltojna spalva. Kazkaip apsizioplinau. blink.gif blink.gif
Va pilnas normalus tekstas dar karta
Sveikinu prizininkes. Labai patiko II. vietos laimetojos stilius.
Pirmu balsu balsavau uz GinCherry, antru uz Pupeliuka ir treciu uz Vilija
Nors GinCherry visiskai nera mano stilius, bet kazkur kazkada skaiciau ir maciau jos nuotraukas, kad tai jos yra kasdienis stilius. Balsavau uz drasa ir nekasdieni stiliu ji propaguoja kasdienybeje. Manau, kad ne vienas i ja atsisuka gatveje pasiziureti

Mano nuotrauka nesurinko daug balsu, bet aciu uz tuos 3 balsus ir kelis komentarus, kad "kazkieno 50-mete mama". Man tai labai pagloste sirdi, nes mano mama jau geeeeroooookai prezengus[COLOR=yellow] 7-desimti ir arteja prie 8-desimties metu slenscio. Visi jai duoda api 45-50metu.. arba itarineja plastinem operacijom

Aciu dar karta zu balsus ir linkiu visoms toliau islikti stilingom ir graziom
Atsakyti
pasižiūrėjau kad 1 ir 2 vietas laimėjo merginos, kurios viena su pižama, kita su "kombinuku", vat ir savotiškas paradoksas stiliui lotuliukas.gif

beje už vieną iš jų ir aš pati balsavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele @ 2007 12 16, 20:59)
Man tai labai pagloste sirdi, nes mano mama jau geeeeroooookai prezengus[COLOR=yellow] 7-desimti ir arteja prie 8-desimties metu slenscio. Visi jai duoda api 45-50metu.. arba itarineja plastinem operacijom 



Nu tikrai niekad nepatikėčiau, kad ta jaunatviška graži moteris yra septyniasdešimtmetė bigsmile.gif . Turėtum būt dėkinga mamai, turbūt paveldėjai jos amžinos jaunystės genus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Leonidas Iljičius @ 2007 12 16, 21:22)
pasižiūrėjau kad 1 ir 2 vietas laimėjo merginos, kurios viena su pižama, kita su "kombinuku", vat ir savotiškas paradoksas stiliui  lotuliukas.gif
:

Ir abi neturi kuo apsirengti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 16 gruodžio 2007 - 20:24
Sveikinu nugalėjusių nuotraukų autores 4u.gif ir visas dalyvavusias 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele @ 2007 12 16, 19:59)
Mano nuotrauka nesurinko daug balsu, bet aciu uz tuos 3 balsus ir kelis komentarus, kad "kazkieno 50-mete mama". Man tai labai pagloste sirdi, nes mano mama jau geeeeroooookai prezengus 7-desimti ir arteja prie 8-desimties metu slenscio. Visi jai duoda api 45-50metu.. arba itarineja plastinem operacijom 

blink.gif blink.gif neeeaa? nu tai čia geriausias komplimentas, nes atrodo liuksiškai tada thumbup.gif
o ji lietuvoj gyvena?
Atsakyti
Dainele, na tavo mama tikrai neatrodo 70metų turinti schmoll.gif
Atsakyti
sveikinimai nugaletojoms 4u.gif

Dainele, perduok mamai kruva komplimentu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ir dar aciu balsavusioms uz mano foto 4u.gif (tik kad as ne policininke blush2.gif )
Atsakyti