Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

QUOTE(grange @ 2007 12 16, 01:11)
sygyta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ot ir ne šiauliai ar panėvėžys  tongue.gif  tongue.gif

nu velnias,prasoviau biggrin.gif bet gal cia kazkieno vyras,is siauliu persikeles pas zmona blush2.gif
nors jei ne siauliai ir ne panevezys,buciau sovusi i kauna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 16 gruodžio 2007 - 21:32
QUOTE(Elina @ 2007 12 16, 20:23)
Nu tikrai niekad nepatikėčiau, kad ta jaunatviška graži moteris yra septyniasdešimtmetė bigsmile.gif . Turėtum būt dėkinga mamai, turbūt paveldėjai jos amžinos jaunystės genus 4u.gif
Papildyta:

Aciu. Taip ir as paveldejau ta "jaunystes gena" is jos. ax.gif Tik neganrantuoju, kad as taip pat issilaikysiu kaip ji. Juolabiau, kad as jokio "scyliaus" neprilaikau, o ji Kauno ponios isikunijimas. smetotiniu tradiciju puoseletoja. rolleyes.gif
Ir abi neturi kuo apsirengti laugh.gif

Tai ir laimejo lygintuvus. Pradzia jau yra. Truksta tik rubu laugh.gif

QUOTE(grange @ 2007 12 16, 20:33)
o ji lietuvoj gyvena?

Taip, gryna lietuve, gyvenanti visa amziu Lietuvoje, Kaune. Uztat ir nepritariu Juozui Statkei, teigianciam, kad Lietuvoje tera proviancialus stilius. Mano mama ir jos prieteles tai paneigia. Nors Juozas ir is Kauno kiles, bet Vilijampoles rajone. Tad tame darbininku "gete" uzaugus, negali pamatyti tikru Kauno poniu su stiliumi (zinoma, juokauju. Gerbiu Juoza Statke uz jo darba ir atsidavima mados industrijai)
QUOTE(lineva @ 2007 12 16, 20:46)
Dainele, na tavo mama tikrai neatrodo 70metų turinti schmoll.gif

Aciu. Jai dar nera 70m. bet truksta vieno-kito metelio iki sio apvalaus jubiliejaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ale tas avytess broliukas koks simpatiškas blush2.gif
Atsakyti
Dėkoju už komplimentus ir keturis balsiukus. 4u.gif Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad būsiu pastebėta - nuotrauką įdėjau kažkaip... netyčia... smile.gif Užtat komplimentai apie jaunystę buvo labai malonūs.

Labai suintrigavo Leonido Iljičiaus užuomina, kad mane pažįsta. Gal galima būtų plačiau į AŽ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 16 gruodžio 2007 - 22:04
Sveikinu nugaletojas 4u.gif 4u.gif Nuspejau.

Aciu balsavusioms uz maniske biggrin.gif
Atsakyti
Atėjusi gana maloniai nustebau - be galo dėkoju toms 7(mano laimingas skaičius bigsmile.gif ) įvertinusioms ir už mane balsavusioms, tikėjausi maltis galiorkoj biggrin.gif AČIŪ wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 12 16, 23:27)
Sveikinu nugaletojas 4u.gif  4u.gif Nuspejau.

Aciu balsavusioms uz maniske biggrin.gif

as kai tik pasirode tavo foto,galvoju,panasi i alaja. bet kad nuolat savo sienas baltas rodei,tai galvoju gal ne tu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 12 17, 00:32)
as kai tik pasirode tavo foto,galvoju,panasi i alaja. bet kad nuolat savo sienas baltas rodei,tai galvoju gal ne tu blush2.gif

Kazkada rodziau ir tokias,tai kazkas buvo jau itares is pradziu biggrin.gif
Atsakyti
sveikinu nugaletojas! 4u.gif labai grazios nuotraukytes.aciu uz 4 man skirtus balsus(na,tikrai gi nevaikstau kasdien taip susivelus biggrin.gif ir kambarys 14-etes dukters ax.gif ).gal ir nesu stilinga,todel labai laukiu kito konkurso.
Atsakyti
QUOTE(zana33 @ 2007 12 17, 00:15)
sveikinu nugaletojas! 4u.gif labai grazios nuotraukytes.aciu uz 4 man skirtus balsus(na,tikrai gi nevaikstau kasdien taip susivelus biggrin.gif ir kambarys 14-etes dukters ax.gif ).gal ir nesu stilinga,todel labai laukiu kito konkurso.

aciu dievui blush2.gif
Atsakyti
Elina sveikinu 4u.gif tu nusipelnei,o ten visokiu pavyduoliu putesiu nesiklausyk wink.gif kova arshi buvo,lyg pagrindinis prizas ne lygintuvas butu,o kaip minimum puse namo su baseinu.Ech tos moterys doh.gif

Sveikinu ir kitas nugaletojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenele Raganele: 17 gruodžio 2007 - 10:04
Ačiū visiems 23 balsams už mane,vaikščiojančią pajūryje 4u.gif tikrai netikėjau ,kad tiek surinksiu.smagu ax.gif

user posted image

Sveikinu laimėtojas foto ir visus dalyvavusius bigsmile.gif
Atsakyti