Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

QUOTE(avytess @ 2007 12 17, 17:31)
Ačiū visoms už 68 balsus mano nuotraukai. Suprantu, kad didžioji dalis laurų čia tenka mano broliui  bigsmile.gif Jis perduoda visoms merginoms bučkį ir pasižada daugiau valgyti ir sportuoti, kad kojos pastorėtų (Niekas jam valgyt negamina, tai todėl toks ir liesas).Jei kam dar reikia jo tel. Nr., rašykit į až  lotuliukas.gif



4u.gif hmmmmmmmm o gal paprašyti to numeriuko, a? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2007 12 17, 19:16)
Brolis tikrai jėėėėga.  biggrin.gif
Ir dar, pirmą kartą radau šį konkursą, bet niekada juk nevėlu...tad gaila, kad nespėjau nubalsuoti, bet...gal, autorė pamatys. Man pirmoje vietoje (su visa potekste..) Gaziulka - labai graži foto.  4u.gif

pamaciau bigsmile.gif zinai, as tau ir siaip simpatizuoju, is pasisakymu kituose skyreliuose mirksiukas.gif tai malonu girdeti tokia nuomone. deja, turiu prisipazinti, kad pati nuotrauka ne mano fotografuota (beveik profesionalaus fotografo mirksiukas.gif, jo tel irgi reklamuoju per az biggrin.gif ), o as tik kaip modelis rolleyes.gif
Atsakyti
uzsukau padekoti ir as ax.gif aciu uz 14 balsu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avytess @ 2007 12 17, 19:31)
Sveikinu nugalėtojas ir ypač Eliną  4u.gif
Ačiū visoms už 68 balsus mano nuotraukai. Suprantu, kad didžioji dalis laurų čia tenka mano broliui  bigsmile.gif Jis perduoda visoms merginoms bučkį ir pasižada daugiau valgyti ir sportuoti, kad kojos pastorėtų (Niekas jam valgyt negamina, tai todėl toks ir liesas).Jei kam dar reikia jo tel. Nr., rašykit į až  lotuliukas.gif

velnias,grazus berniukas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 16, 00:03)
bet paaiškinsiu, nes kažkas čia klausė pradžioj.. buvo čia toks renginys, ir tos merginos buvo su paprastais kasdieniniais rūbeliais, žiūrėjom viską, ir buvo užduotis, kas norėjo dalyvauti akimirksniu persirengt kažkuo, kad pavergtum publiką, na renginio stilius tai ir buvo Edvardo laikų rūbai, aplinka.. tai vat jos iš duotų pasirinkimui krūvos rūbų, sugalvojo šitą, na ir pavergė visus, ir laimėjo  smile.gif


Tu visas nuotraukas is visokiu praeitu konkursu turi megalol.gif Daug dalyvauji thumbup.gif

QUOTE(Elina @ 2007 12 16, 00:13)
Nieko sau bigsmile.gif , tikrai nesitikėjau laimėti, nes buvo labai daug kam ir nepatiko mano nuotrauka smile.gif .


SVEIKINU 4u.gif

QUOTE(GinCherry @ 2007 12 16, 01:35)
Dabar rashau paaishkinima  lotuliukas.gif Neturiu nieko bendro nei su gotais, nei su baikeriais nei panasiai  lotuliukas.gif


megalol.gif O kad pati fotografavai, tai siulau atidaryti savo foto paroda, nes labai idomi ir grazi foto wink.gif

QUOTE(Rustė @ 2007 12 16, 10:30)
beje labai dėkoju balsavusiom už man "gražuolį" vyra!visgi net 23 balsus gavo ohmy.gif
aš jį tokį matau kasdien, nes garaže dirba, o ten stilius irgi yra - savas, tepaluotas
user posted image


Man ji labai linksma, ir pavadinimas prajuokindavo kaskart uzmetus aki smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2007 12 16, 13:52)

Ir dėkoju, kam patiko baisioji mano laiptinė  lotuliukas.gif Žinoma, griuvėsiai arba statybos būtų tikę labiau, bet šiuo metu tokiose vietose taip apsirengus fotkintis būtų buvę per šalta  ax.gif


Bet cia ne tu nuotraukoj g.gif
Nes jei tu, tai netikiu, maniau 16 metu pacanke cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2007 12 17, 22:19)
pamaciau bigsmile.gif zinai, as tau ir siaip simpatizuoju, is pasisakymu kituose skyreliuose mirksiukas.gif tai malonu girdeti tokia nuomone. deja, turiu prisipazinti, kad pati nuotrauka ne mano fotografuota (beveik profesionalaus fotografo mirksiukas.gif, jo tel irgi reklamuoju per az biggrin.gif ), o as tik kaip modelis rolleyes.gif

Ačiū bigsmile.gif biggrin.gif
Kad būtų pasiektas toks rezultatas būtini visi jūsų išvardinti dalykai: modelis, menininkas, idėja (net nežinau, kas pirmiau ir svarbiau, viskas vienodai rolleyes.gif ), todėl ir krito ta nuotrauka, nes matau šių dalykų dermę bigsmile.gif . (Tel galimybę turėsiu omeny rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 12 18, 01:02)
Tu visas nuotraukas is visokiu praeitu konkursu turi megalol.gif Daug dalyvauji thumbup.gif

lotuliukas.gif ne visas tik tos dvi, ir dar vieną blush2.gif biggrin.gif gal tiks kur vėl, maža ką g.gif

Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 12 18, 01:02)
Bet cia ne tu nuotraukoj g.gif
Nes jei tu, tai netikiu, maniau 16 metu pacanke cool.gif


Ten tikrai aš blush2.gif Metų lygiai dvigubai tiek.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 12 18, 21:22)
Ten tikrai aš  blush2.gif Metų lygiai dvigubai tiek.


Na saunuole wink.gif Is forumo maniau mes bendraamzes, o kai pamaciau foto galvoju negi su pacanke visalaik susidurdavau megalol.gif Nebent galvoju dukrele, bet spejau, kad esi per jauna tokiai. Labai jaunai atrodai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 12 18, 22:22)
Ten tikrai aš  blush2.gif Metų lygiai dvigubai tiek.

Dar kartą nuėjau į nuotrauką pažiūrėti bigsmile.gif Jei gatvėje mane užkalbintum, tai tikrai galvočiau, kad apsipažino mergiačiukė hihihi.gif Nepažinau nei pro kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 12 18, 21:32)
Na saunuole wink.gif Is forumo maniau mes bendraamzes, o kai pamaciau foto galvoju negi su pacanke visalaik susidurdavau megalol.gif Nebent galvoju dukrele, bet spejau, kad esi per jauna tokiai. Labai jaunai atrodai thumbup.gif


Na ačiū 4u.gif Esu iš tų, kurias žmonės nemažai pajaunina, bet ne 16 metų lotuliukas.gif Realybėje man paskutiniu metu apie 25 m. yra davę.

QUOTE(RamuneM @ 2007 12 18, 21:38)
Dar kartą nuėjau į nuotrauką pažiūrėti  bigsmile.gif  Jei gatvėje mane užkalbintum, tai tikrai galvočiau, kad apsipažino mergiačiukė hihihi.gif Nepažinau nei pro kur  blush2.gif


Ale gi tamsta matei mane, negi tikrai nepažintum? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 12 18, 22:51)
Ale gi tamsta matei mane, negi tikrai nepažintum?  rolleyes.gif

Ne, nei už ką blush2.gif Visai kitoks vaizdas mano galvoje. Prisimenu t.p. jauną mergaičiukę, be galo gražią, bet tikrai sunkiai panašią šioje nuotraukoje. Panašumas tik vienas - tamsūs plaukai mirksiukas.gif Va ką reiškia turėti jaunatvišką stilių thumbup.gif
Atsakyti