Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

QUOTE(birute_biel @ 2008 11 22, 12:39)
labutis, mes naudojome tommee tippee soskytes.. musu sunus tik jas pamego..  thumbup.gif
bet gal kas nors zinote kur kaune ju yra pirkti? pirkdavome panevezy, parduotuveje "nukas", o dabar ju nebeturi.... nebezinau ka daryti.. i vilniu artimiausiu metu neplanuojame vaziuoti...  verysad.gif
mums reikia ciulptuku 6+ men....

Va va, mes turejom stai tokia soskyte iki 6 men
user posted image
suneliui ji buvo thumbup.gif O ir mum patiem labai patiko, tokia sakyciau juokinga- burnytes vidus pro ja matosi hihihi.gif Tai specialiai del jos vaziavom is Kauno i Vilniu i Babycentery... Ir ka - cry.gif mum ten pareiske, kad tokiu nebegamina, kad vietoj ju dabar tokios
user posted image
Tai teko tokia nusipirkti. Sunutis labai lengvai perejo nuo vienos prie kitos, bet mes vis tiek anos ilgimes blush2.gif Tai vieniem geriem zmonem uzsakem, kad parveztu is UK mum, bet laukt teks iki balandzio galo doh.gif Nu bet bele tik parveztu ax.gif
O siaip dar be soskiuku prisipirkau ir sauksteliu, bliuduka, padekliuka, puoduka, kramtuku triju rusiu... Kazko dar, atrodo, bet dabar ir nepamenu... Zodziu pilna maisiuka prisikrovem doh.gif O buteliukai musu uzpirkti guli nenaudojami, nes iki siol maitinu pati. Gal dar prireiks...
Bet siaip man TT produkcija tikrai - thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojae buteliukus tai tikrai thumbup.gif noretume isigyti lekstute i šaukštli valgymui gal kas žinote kur ju rasti Kaune?
Atsakyti
mums taip pat buteliukai thumbup.gif
gal kas zino kur Siauliuose ras TT gaminių? blush2.gif
Atsakyti
liabuka 4u.gif
as ir duodu mazei savo TT buteliukus nes kitokiu ji nepripazysta nezinojau kad klp yra naujoj parduotuvei ju reikes mauti ziureti siaip as pirkdavau Palangoi ten komplekte 2 buteliukai (150ml) 24lt o vaiku mieste vienas buteliukas 24lt doh.gif

ziuriu lb isgyret ciulptukus reikes ir man ju nusipirkti nes db naudojam avent smile.gif
Atsakyti
mes irgi megom tas tiutytes iki tol kol nepametem paskutines ir kaip tik dingo is visu parduotuviu,vaistiniu ir tt,tai ka ..savaites begy radau internete,puoliau pirkti,o kai atsiunte jau buvo atpratus,beja per ta laikotarpi pripirkom gal 10 kitokiu tiutuku,nei vienos neeme,tada buvau pasipiktinus iki pamelynavimo ant tomi tipee,galejo pranest pries isimdami is apyvartos bigsmile.gif
Atsakyti
kur lietuvoje yra sios produkcijos pirkt? g.gif
Atsakyti
kazkaip pavadinimas nebuvo istriges, bet paziurejau paveiksliukus ir ziuriu, kad turime ir indelius ir saukstelius, kurie yra patys megstamiausi ir patogiausi thumbup.gif siaip man patiko, neteko nusivilt smile.gif
Atsakyti
Labai nuostabi firma,mes nuo pat gimimo naudojam tik is TT,tik gaila,kad tos tiutes dingo,kur burnyte matosi..
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2009 03 25, 12:27)
kur lietuvoje yra sios produkcijos pirkt? g.gif

Vilniuje sia produkcija platina prduotuves "Vaikutis" Laisves 77b http://www.vaikutis.lt/kontaktai.php
ir "Babycenter" P.Luksio 34
http://www.babycenter.lt/contact.php
Atsakyti
naudojam buteliukus, siap patinka tik kazkodel sunkiai uzsisuka ir atsisuka doh.gif tutes labai fainos thumbup.gif
Atsakyti
Mums sauksteli padovanojo - nu labai fainulka ir mes juo labai patenkinti thumbup.gif
Kitu firmu kol kas nepripazista mano burbuliukas, reikes daugiau pasidometi sia firma smile.gif
Kol kas nusivilti neteko wub.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kuri zinos, kiek daugiausiai skiluciu yra TT zinduke? 3,4 ar ir daugiau? blush2.gif
Atsakyti