Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

gal zinote kur Kaune prekiauja??
Atsakyti
As visai atsitiktinai sios firmos puodeli su snapeliu pirkau, kai dar UK gyvenom, bet nepasakyciau, kad man jis labai geras. Puodelis ir tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 09, 23:21)
Vilniuje sia produkcija platina prduotuves "Vaikutis" Laisves 77b http://www.vaikutis.lt/kontaktai.php
ir "Babycenter" P.Luksio 34
http://www.babycenter.lt/contact.php



QUOTE(piku_dama @ 2009 05 20, 12:58)
gal zinote kur Kaune prekiauja??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 22 gegužės 2009 - 22:06
Dar maciau, kad Vaiku Miestas (siaures miestelis) irgi jau priekiauja Tommee Tippee produkcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 05 25, 23:17)
Dar maciau, kad Vaiku Miestas  (siaures miestelis) irgi jau priekiauja Tommee Tippee produkcija  4u.gif

thumbup.gif kad daugeja parduotuviu sia produkcija prekiaujanciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(piku_dama @ 2009 05 20, 11:58)
gal zinote kur Kaune prekiauja??

Be rods maciau CIpolino parduotuveje , salia muzikinio teatro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 05 25, 21:17)
Dar maciau, kad Vaiku Miestas  (siaures miestelis) irgi jau priekiauja Tommee Tippee produkcija  4u.gif



taip yra ten mes ten apsipirkom sia produkcija, visai nieko, patiko soskes thumbup.gif biggrin.gif ir sauksteliai temperaturos jutikliais

user posted image

user posted image





Atsakyti
mes naudojam buteliuku ax.gif nerialus jie man, musu maze tik is ju ir geria vandenuka thumbup.gif
Papildyta:
pirkti anglijoje, reik ir Lietuvoi paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskexxx @ 2009 06 05, 22:07)
mes naudojam buteliuku  ax.gif  nerialus jie man, musu maze tik is ju ir geria vandenuka  thumbup.gif
Papildyta:
pirkti anglijoje, reik ir Lietuvoi paieskoti  mirksiukas.gif

taip buteliukai superiniai wub.gif
ydomu kaip dabar vaiku mieste kainos?nes anksciau buvo tomme typpe auksciausios doh.gif
Atsakyti
Nu Kaune tai dar tik Kotrynos neapziurejau, kitur tikrai nera sios produkcijos 4u.gif
Atsakyti
Man ju soskes nerealios wub.gif ,pradejom su Avent visa produkcija,bet pries 5men. soskes pradejau pirkt Tommee Tippee,forma ta pati,bet vaizdas skirias,sios daug grazesnes ax.gif Dar sauksciukai patinka. Treciam jauciu ir buteliukus is jus pirkciau,kazkaip pamaciau,kai jau viska turejau,gaila buvo mest,o makaluot nesinorejo,taip ir likau su Avent,nors juo ir patenkinta,bet tie grazesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2009 06 19, 01:23)
Nu Kaune tai dar tik Kotrynos neapziurejau, kitur tikrai nera sios produkcijos 4u.gif


Yra bazese 1 sandeli, nesenai atsirado, nors as vaziavau i Vilniu pirkti buteliuku. Nereliai fainas buteliukas ir soskiukas, labai greitai susyla maistelis, net nesinori avento imti i rankas, nors ir nera blogi. Dar turiu saukstelius kur i temperatura reaguoja, pagelsta saukstelis jei per karstas maistas, bet dar nebandziau - per mazas mano lelius flirt.gif
Atsakyti