Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

Yra termosiukų 250 ml, tai jis mažas. Į buteliuką susipilu sausus miltelius. Tai tik vandenuko įpilu ir viskas. Paruošto mišinuko ilgiau nei pusė val nelaikau, o ypač per karščius.
Atsakyti
TT first cup nuo 4 men.gal kam reik? naujas
user posted image
Atsakyti
TT produkcija prekiauja assorti.lt, ten pigiau nei babymarket.
Turim sios firmos ciulptuka. Ieskojau tokio, kad neuzdengtu vaikui veiduko, nes seoliojasi ir isberia nuo seiliu. Tai radau TT kvepuojanti ciulptuka, labai patenkinta ir vaikui patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Naudojam šios firmos čiulptukus, puodeli +4, dubeneli su stebuklingu kilimeliu ir termo sauktelius. Kilimelio dar neisbandem, nes dar pats nevalgo, o sauksteliai siek tiek apgaudineja smile.gif . Bet siaip produkcija man patinka, esu patenkinta thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(larra_S @ 2010 06 26, 12:27)
sveikos, gal kuri turite Tommee tipee mobiliaja aukle Suresound? as nusipirkau deveta, bet man ji kazko neveikia sad.gif instrukciju kartu aisku nebuvo sad.gif ta dalis, kuri nesiojama ant bateriju, po keliu minuciu susnypscia, pradeda pypseti periodiskai, ir nebetransliuoja garso is vaikucio kambario. gal kuri is jusu, mamyciu, turite toki daikta, ir zinote, kame cia reples?  verysad.gif


as turiu sia aukle, bet su tokiom bedom nesusiduria, veikia puikiai. Gal baterijos kaltos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oracle: 17 liepos 2010 - 11:47
MUSU MAZIUI TAI NETIKO BUTELIUKAS TOMME TIPPE,CIULPTUKAS I NOSYTE REMIASI biggrin.gif LABAI JAU JIS DIDELIS g.gif
Atsakyti
Įdomu ar skiriasi TT produkcija atvežta iš Lenkijos ir iš UK? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutialia* @ 2010 06 24, 21:57)
As naudoju ir labai daznai  mirksiukas.gif pav kai einu su maziuku i lauka, pripilu dar labai karsto vandeniuko i buteliuka, ir man po 3 valandu tas vandenukas buna jau labai tinkamos temperaturos, tik idedu misinuka ir maistelis paruostas. Man labai vertas demesio daiktas  thumbup.gif  thumbup.gif


del termosiuku tai tik taip jie ir laiko siluma, pvz bandziau isideti karsta kose, tai ji labai greit atveso net budama termosiuke, tai man jis nelabai, zinoma gelbsti kai eini i lauka ir gali isideti buteliuka geriamo vandens, kad saule jo nesusildytu, bet kas del silumos islaikymo, jis nelabai tinkamas, aisku, ziurint po kiek laiko duodamas maistas vaikui...
Atsakyti
Musu mylimiausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 07 31, 21:26)
Įdomu ar skiriasi TT produkcija atvežta iš Lenkijos ir iš UK?  g.gif


buteliukus ir komplekta ciulptuku pakeitimui turim is UKir kai norejau analogiskus ciulptukus nusipirkti cia LT, niekur neradau... yra, bet ne tokie.
Atsakyti
QUOTE(419 @ 2010 07 19, 16:04)
MUSU MAZIUI TAI NETIKO BUTELIUKAS TOMME TIPPE,CIULPTUKAS I NOSYTE REMIASI biggrin.gif LABAI JAU JIS DIDELIS g.gif

ciulptukas TT ir turi remtis i nosyte,nes sio firmos ciulptukai gaminami kad butu kuo artimesni mamos krutinei(bent jau taip rasoma),nes maitinant krutimi krutis remiasi vaikui i nosyte
Atsakyti
gal kam reikia TT buteliuku 2x150, ir 2x260ml. naudoti menesi.kaunas,per a.z.
o siaip nieko produkcija, ir sildytuva, ir sterilizatoriu turim...is buteliuku mazai gere..kazko per sunkiai jam traukdavosi,todel ir liko beveik nauji...
Atsakyti