Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

Gal galite žinančios pasakyti, kuo Tommee Tippee produkcija pranašesnė už Avent? Ar išvis pranašesnė? O gal kai kurie produktai geresni Avent, o kai kurie T.T.? g.gif
Atsakyti
Mes naudojame gertuve su siaudeliu (skirta nuo 18 men.) ir gertuve be siaudelio, jau kaip is stiklines (skirta nuo 24 men) tai mums super tinka... O ir labai patogu, nes neisbega skystis, be baimes galiu duoti automobilyje gerti, nebijodama, kad mazoji islaistys visa gerima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija1 @ 2010 10 10, 00:11)
Mes naudojame gertuve su siaudeliu (skirta nuo 18 men.) ir gertuve be siaudelio, jau kaip is stiklines (skirta nuo 24 men) tai mums super tinka... O ir labai patogu, nes neisbega skystis, be baimes galiu duoti automobilyje gerti, nebijodama, kad mazoji islaistys visa gerima  smile.gif

o kodėl rinkotės T.T., o ne Avent? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2010 10 10, 14:52)
o kodėl rinkotės T.T., o ne Avent?  blush2.gif


Žindukai TT gaminami iš minkšto silikono, kuris geriant pieną susitraukia ir išsitempia kaip ir motinos krūtis. Žindukų skersmuo 70 mm. Žindukas turi unikalų vožtuvėlį, neleidžiantį kūdikiui geriant priryti oro. Tai padeda išvengti dujų kaupimosi kūdikio žarnyne, be to labai minkšti Avent kietesnis žindukas smile.gif o siaip kiek viena mama tiesiog pasirinka kas labiau prie širdies nes ir TT ir Avent labai gera produkcija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2010 10 13, 12:00)
Žindukai TT gaminami iš minkšto silikono, kuris geriant pieną susitraukia ir išsitempia kaip ir motinos krūtis. Žindukų skersmuo 70 mm. Žindukas turi unikalų vožtuvėlį, neleidžiantį kūdikiui geriant priryti oro. Tai padeda išvengti dujų kaupimosi kūdikio žarnyne, be to labai minkšti Avent kietesnis žindukas smile.gif o siaip kiek viena mama tiesiog pasirinka kas labiau prie širdies nes ir TT ir Avent labai gera produkcija  thumbup.gif

ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2010 10 10, 14:52)
o kodėl rinkotės T.T., o ne Avent?  blush2.gif

aš galiu atsakyti, kaip turinti tiesioginį reikalą su abiem firmom bigsmile.gif Oksan labai tiksliai parašė apie žindukus, tik aš kitu aspektu, nenoriu peikti Avent'o, bet jei kas sulūžta ar sugenda, tai tik šios firmos cool.gif su Tommee Tippee per gerus metus laiko, neturėjau nei vieno atvejo, kad kas kreiptųsi TT dalių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 10 13, 14:05)
aš galiu atsakyti, kaip turinti tiesioginį reikalą su abiem firmom bigsmile.gif Oksan labai tiksliai parašė apie žindukus, tik aš kitu aspektu, nenoriu peikti Avent'o, bet jei kas sulūžta ar sugenda, tai tik šios firmos  cool.gif su Tommee Tippee per gerus metus laiko, neturėjau nei vieno atvejo, kad kas kreiptųsi TT dalių  schmoll.gif

Labai ačiū už atsakymą..
Va, ką reiškia nesidomėti doh.gif Jau keli metai turiu tokią nuomonę, kad Avent lyderiai ir saugumu, ir patvarumu, ir kokybe... Į jokios kitos firmos produkciją net nežiūrėdavau doh.gif
Pasirodo, Tommee Tipper daug geriau už visokius Canpol Babies ir t.t. mirksiukas.gif

Dat klausimukas kaip žinovei mirksiukas.gif
Jūs pati sau buteliukus Avent ar Tommy Tipper pirktumėte? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aune: 13 spalio 2010 - 15:17
QUOTE(Aune @ 2010 10 13, 16:14)
Dat klausimukas kaip žinovei  mirksiukas.gif
Jūs pati sau buteliukus Avent ar Tommy Tipper pirktumėte?  blush2.gif

mano jau antras vaikiukas auga su Tommee Tippee buteliukais (su tais paciais) biggrin.gif Avent ne visada vienam vaikučiui užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
AŠ pirmąjį su Avent auginau tai tikrai liuks visos priemonės thumbup.gif Dabar antrąją auginu su TT - dar geriau biggrin.gif Kol kas tik TT buteliukus retkarčiais naudojam - labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 10 13, 19:03)
mano jau antras vaikiukas auga su Tommee Tippee buteliukais (su tais paciais)  biggrin.gif Avent ne visada vienam vaikučiui užtenka  mirksiukas.gif

supratau mirksiukas.gif
QUOTE(Butė @ 2010 10 13, 19:50)
AŠ pirmąjį su Avent auginau tai tikrai liuks visos priemonės thumbup.gif  Dabar antrąją auginu su TT - dar geriau biggrin.gif  Kol kas tik TT buteliukus retkarčiais naudojam  - labai patinka 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
o galit patart kuris geriau sterilizatorius TT ar AVENT? ir koks pientraukis geresnis TT ar AVENT? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 15, 11:44)
o galit patart kuris geriau sterilizatorius TT ar AVENT? ir koks pientraukis geresnis TT ar AVENT? g.gif  4u.gif


as uz TT sterilizatorių, jei kalba apie elektrinį, jei apie mikrobanginį, tai visiškai jokio skirtumo. Aventas gali lyginttis nebent su IQ, tačiau pagrindiniai TT pliusai, svarbiausia, kad nevarva nuo dangčio, atrodo smulkmė, bet kai kartais prireikia išimti dar ne visai atvėsusius buteliukus, tai nelabai malonu, kai karštas kondensatas varva schmoll.gif o ir šiaip nemalonu, kai varva bigsmile.gif o daugiau kaip ir dizaino skonio reikalas drinks_cheers.gif aj, dar, bet jau IQ garsinis signalas doh.gif kad užpyps, tai kai tikrinu aš juos, tai ne kart kruptelt užsisvajojusią privertė rolleyes.gif

o pientraukiai, tai labai individualiai, čia vadinasi, kol nepabandysi abiejų, nežinosi, kuris geresnis biggrin.gif vienoms mamytėms geriau ištraukia Aventas, kitoms TT drinks_cheers.gif
Atsakyti