Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

QUOTE(vilmaaa @ 2009 12 09, 15:03)
Mergaitės, gal galit padėti ax.gif Man trūksta fantazijos blush2.gif Kaip aprengt berniuką blogiuku(kuris viską daro kad neįvyktų Kalėdos)?  doh.gif

Grinčas - man pirma mintis. lotuliukas.gif O blogiukas kažkas murzino ir netvarkingo ir su papiktinta "rožike".Net neįsivaizduoju, kaip tai padaryti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Mylia- @ 2009 12 09, 12:14)
Grinčas - man pirma mintis. lotuliukas.gif O blogiukas kažkas murzino ir netvarkingo ir su papiktinta "rožike".Net neįsivaizduoju, kaip tai padaryti... blush2.gif


murziu su paplesytais rubelais, ragatke ir susivelusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 12 09, 21:08)
murziu su paplesytais rubelais, ragatke ir susivelusi smile.gif


Ir dar neužmišti mėlynių paakiuose lotuliukas.gif!
Atsakyti
labas vakaras mamos ax.gif

gal turit minciu kaip aprengti mergaite (3metuku) spinduliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simciuss @ 2009 12 09, 23:35)
sveika,

pernai nuomavomes zvaigzdute, labai tiko ir patiko,
turi jie ir spinduliuku
jeigu ka, jei jus vilnieciai, jie Vilniuje, Gerosios vilties 19
sekmes

doh.gif

tai kad mes ne vilnieciai verysad.gif
Atsakyti
o as niekaip nerandu sesko padekit gal turit kas nes net neisivaizduoju kaip aprengt vaika doh.gif
Atsakyti
Kur perkate specialius dažus grimui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2009 12 10, 21:37)
Kur perkate specialius dažus grimui?  4u.gif

Mačiau Akropolyje kažkokioj firmoj . Net pro vitrinas reklamuoja . 4u.gif
Papildyta:
Kur tik aš nejieškojau šerno kostiumo savo kinderiui . g.gif Pagaliau išsinuomavau Keistuolių teatre Spaudos rūmuose , 25lt. trim dienom . Na nebrangu , manau , kostiumas thumbup.gif
Atsakyti
Gal turite minciu, kaip apsirengti tema "Senas geras filmas"? g.gif

Atsakyti
Gal galite patarti kaip apsirengti Angelu mokyklos karnavale? Nes pasirinkau angela tik nezinau kaip apsirengti mama sako neapsimoka nuomuotis keliom valandom...Kaip galima paprastai,orginaliai ir nebrangiai apsirengti?Man vienuolika metu..
Atsakyti
QUOTE(adeleee @ 2009 12 11, 16:21)
Gal galite patarti kaip apsirengti Angelu mokyklos karnavale? Nes pasirinkau angela tik nezinau kaip apsirengti mama sako neapsimoka nuomuotis keliom valandom...Kaip galima paprastai,orginaliai ir nebrangiai apsirengti?Man  vienuolika metu..

Sveika,

Pažiūrėk čia gal idėjų rasi ANGELAI
Manu balta suknelė turėtų būti arba šiaip kažkoks baltas rūbas, aureolę gali pati pasigaminti, na o su sparnais net nežinau..gal rastum "Senukuose" nebrangiai.
Šiaip nuoma vaikų kostiumų nėra brangi, paieškojus už 30-45lt.galima rast.
Vistiek kažkiek išlaidų reikės, kelioms valandoms ar ne, bet šventė yra toks dalykas norisi kad nuotaika gera būtų ir prisiminimai liktų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trys gilės: 11 gruodžio 2009 - 15:37
gal kas turit pirato kostiuma? arba kur nors matet pirkti? 4u.gif
Atsakyti