Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

mano mergyte bus vistyte niekaip nesugalvoju ka reiktu uždet ant galvos.Gal kas turit kokiu įdeju.
Atsakyti
Mes busim nykstukai, nebeda bet reiks kanors galvot, siandien ieskojau Kaune bazeje medziagos tai nieko neradau doh.gif Žydros spalvos nei atlaso , nei pamusalines negavau doh.gif
Atsakyti
mes busim laputes, tad kostuma siuvau pati. nupirkau is padevetu kostiumeli sijonuka ir maikute morkinius, apsiuvau kailiais, uodegyte prisiuvau, ausytes padarem, ir gavpsi grazi, originali ir nebrangi lapute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astute12345 @ 2009 12 12, 16:15)
mano mergyte bus vistyte niekaip nesugalvoju ka reiktu uždet ant galvos.Gal kas turit kokiu įdeju.

Skarytę su snapeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2009 12 12, 18:50)
Mes busim nykstukai, nebeda bet reiks kanors galvot, siandien ieskojau Kaune bazeje medziagos tai nieko neradau doh.gif Žydros spalvos nei atlaso , nei pamusalines negavau doh.gif


Pamėgink paieškoti prie REDOS parduotuvės galanterijos prekėse (ten yra tokia parduotuvytė). Pamušalinės medžiagos yra visokių spalvų. Pati ieškojau, tai gavau ir žalsvos ir gelsvos. Ten nemažas pasirinkimas.
Atsakyti
O kaip pasidaryti angeliuko karuna? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuke8 @ 2009 12 12, 22:59)
O kaip pasidaryti angeliuko karuna? 4u.gif


Čia Jūs kalbat apie angelo aureolę ? biggrin.gif
Jei taip tai paimkite lankelį ir vielos, pritvirtinkite tą vielą prie lankelio, na ir po to virs galvos formuokite apskritimą ir jį galite "apvilkti" sidabrine eglutės girlenda ir uolia ;D
Čia, kad lengviau įsivaizduotumėte ax.gif

http://www.dite.lt/c...le-pukuota1.jpg
Atsakyti
Laba diena,
gal kada Jusu vaikai buvo drambliuku? Gal galit pasidalinti mintimis kaip sukurti drambliuko kauke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyte77 @ 2009 12 13, 10:10)
Laba diena,
gal kada Jusu vaikai buvo drambliuku? Gal galit pasidalinti mintimis kaip sukurti drambliuko kauke? g.gif

paieškok temose tikrai yra dariusi viena mamytė, labai gražų drambliuko kostiumą, mirksiukas.gif tik taip greit aš nesurasiu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

6m. mergaitei reikia angelo suknelės... Gal kas galėtų pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
Gal galit patarti ką dėti braškei ant galvos, suknelę turim, bet kaip galvą papuošti g.gif
Atsakyti
gal turite ideju kaubojaus aprangai ax.gif
Atsakyti