Įkraunama...
Įkraunama...

Drąstiškas būdas lieknėti

Sveikos merginos esu is tv laidos 24val. ..ruosiame laida apie zalinga poveiki liekninamuju preaparatu. Kiek gali jaunos merginos negriztamai gadinti savo sveikata. Buciau labai dekinga jei kas papasakotumete savo istorijas, rasykite arba per cia arba belute@gmail.co arba 868265664
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2011 02 22, 11:49)
Palaikant ir tesiant drastiskos dietos tema(nes matosi,kad Lida ir badas bando ja visai isstumti)noreciau pasidalinti savaite laiko trunkancia gan drastisku meniu dieta.
Kol kas pati dar nesiryzau,nors labai noras yra ax.gif,bet zinau kas sios dietos kartas nuo karto laikos(ypac pries ivykius kai norisi atrodyti geriau-kudziau. rolleyes.gif )rezultatas: 5-10 kg.Zinoma,numestas svoris priklauso nuo organizmo,tad nenoriu teikti,kad sie skaiciukai bus visom vienodi.

1 diena 1,5l.kefyro+5 virtos bulves,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
2 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos vistienos(be skuros),vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
3 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos jautienos,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
4 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos zuvies,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
5 diena 1,5l.kefyro+darzoves+vaisiai(tik ne bananai ir vynuoges),vanduo  negazuotas,kava nesaldinta.
6 diena tik kefyras,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
7 diena visai ziauru doh.gif Tik mineralinis(negazuotas).
Malonu butu jei atsirastu isbandziusiu ir galinciu pasidalinti ispudziais 4u.gif

Laba, mano bendradarbe laikesi sitos dietos, jai per savaite nukrito kazkur 4 kg..
Jei manau ir man teks pasilaikyti .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2011 02 22, 13:49)
Palaikant ir tesiant drastiskos dietos tema(nes matosi,kad Lida ir badas bando ja visai isstumti)noreciau pasidalinti savaite laiko trunkancia gan drastisku meniu dieta.
Kol kas pati dar nesiryzau,nors labai noras yra ax.gif,bet zinau kas sios dietos kartas nuo karto laikos(ypac pries ivykius kai norisi atrodyti geriau-kudziau. rolleyes.gif )rezultatas: 5-10 kg.Zinoma,numestas svoris priklauso nuo organizmo,tad nenoriu teikti,kad sie skaiciukai bus visom vienodi.

1 diena 1,5l.kefyro+5 virtos bulves,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
2 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos vistienos(be skuros),vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
3 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos jautienos,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
4 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos zuvies,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
5 diena 1,5l.kefyro+darzoves+vaisiai(tik ne bananai ir vynuoges),vanduo  negazuotas,kava nesaldinta.
6 diena tik kefyras,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
7 diena visai ziauru doh.gif Tik mineralinis(negazuotas).
Malonu butu jei atsirastu isbandziusiu ir galinciu pasidalinti ispudziais 4u.gif


Reikia ir man išbandyti g.gif
Atsakyti
nu kaip ir zadejua parasyti kaip man sekesi kudeti su tablietukem is pradziu per savaite nukrito 9 kg veliau sustojo ir dabar nukrito dar 5 kg kai jau nebegeriu tablietukiu...seip labai blogai jauciausi labai pykino... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius si lieknejimo istorija skamba baisiai.. ir keistai. Kaip galima keturias dienas nevalgius numesti 4kg, o paskui dar tiekpat kai valgai viska ir daug?? Ir seip.. labai jau blogas budas mesti svori, trumpalaikis ir zalingas.
Atsakyti
QUOTE(dyendy @ 2011 06 01, 21:07)
Laba, mano bendradarbe laikesi sitos dietos, jai per savaite nukrito kazkur 4 kg..
Jei manau ir man teks pasilaikyti ....  g.gif

na as manau, kad po sitos dietos ne tik menesines isnyks, bet ir plaukai nuslinks nuo medziagu trukumo smile.gif
Atsakyti
O aš pradėjau nuo šiandien gerti LIDA. Žinau, kad dauguma galvoja, kad labai pavojinga ir t.t. Bet viską žinau, apie šalutinius poveikius ir t.t. Jeigu kam įdomu galėsiu papasakoti kaip sekasi. tongue.gif
Papildyta:
Pirma diena.
Išgėriau tabletę ryte. Poveikio nejaučiau jokio. O išgėriau nepagalvojus ant tuščio skrandžio. Nežinau, tai gerai ar blogai, bet maniau, kad bus blogai. Ir nieko. Buvau išėjus iki parduotuvės, skubėjau, tai jaučiau nuėjus pompa(bet čia tikrai ne nuo tablečių) ir širdis pasimakalavo (bet taip pat manau, kad ne nuo tablečių). Poto draugę įkalbėjo nueiti į piceriją. Pasiėmėm po mažiausią picą. Abi pavalgėm ir na sočios.. Poto vakare arbatos įkaliau. Dabar jaučiu burnoje keistą skonį, bet nepasakyčiua, kad troškintų.. schmoll.gif Tik taip lyg nevalyti dantys. Na bet aš ir rūkau, gal dėl to. g.gif
Tai va, o dabar pajaučiau lyg švelnų pyginimą, kaip persivalgius arba norint valgyti. O ir jaučiuosiu gan keistai. Lyg noriu valgyt, lyg nenoriu. Bet kadangi yra lyg nenoriu, tai ir neinu. lotuliukas.gif
Tai va pirmoji diena kaip ir liuks. Vis laukiau poveikio tablečių. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Lyg sulaukiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
2 diena.
Viskas normaliai. Nesijaučiu nei alkana, nei soti. Atrodo duotų kas skaniai pavalgyti, suryčiau viską. lotuliukas.gif Bet ir tuo pačiu nesinori nieko, nes jaučiuosi, lyg būčiau prieš kokią gerą valandą valgius. Tokia pusiau soti, pusiau alkana. Jokių kitokių pojūčiu nejaučiu. Viskas super. thumbup.gif O ką valgiau, tai hm .. Vis pakramsnoju ką nors. Ir va kotletuką su bulvių koše ir daržovėmis.

3diena.
Praktiškai niekuom nesiskiria nuo 2sios dienos. Tik tiek, kad truputėlį daugiau troškina, bet nesijaučiu ištroškus. Ir pradėjus gerti vandenį (nes daugiau nuo nieko neatsigeriu) pradedu jausti keistą jausmą. Geriu vandenį lyg skrandis būtų tuščias ir kartu pilnas. lotuliukas.gif Neišeina paaiškinti. Ai ir skoniai man atrodo keičiasi. Kažkaip kas anksčiau laabaai skanu būdavo, dabar nebetraukia. Valgiau šiandien kotletuką su balta mišrainę, tai žandikaulio raumenis skaudėjo. lotuliukas.gif Bet čia ne nuo Lidos. Taip kažkaip sunkiai kramtėsi, atrodo tyngiu valgyt. lotuliukas.gif Tai va tiek kolkas. 4u.gif

Kadangi jaučiuosi nei alkana nei soti, tai ir nekemšu. rolleyes.gif
Puiki proga, kad skrandis susitrauktų. Nes per ir po nėštumo valgau kaip už tris žmones. Neveltui po gimdymo +30kg liko ir nejudėjo iš vietos nors tu ką ! Tai va tiek žinių. Pasisversiu po savaitės gėrimo ir žiūrėsiu veikia čia kas nors ar ne. lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 01 20, 14:39)
2 diena.
Viskas normaliai. Nesijaučiu nei alkana, nei soti. Atrodo duotų kas skaniai pavalgyti, suryčiau viską. lotuliukas.gif  Bet ir tuo pačiu nesinori nieko, nes jaučiuosi, lyg būčiau prieš kokią gerą valandą valgius. Tokia pusiau soti, pusiau alkana. Jokių kitokių pojūčiu nejaučiu. Viskas super. thumbup.gif O ką valgiau, tai hm .. Vis pakramsnoju ką nors. Ir va kotletuką su bulvių koše ir daržovėmis.

3diena.
Praktiškai niekuom nesiskiria nuo 2sios dienos. Tik tiek, kad truputėlį daugiau troškina, bet nesijaučiu ištroškus. Ir pradėjus gerti vandenį (nes daugiau nuo nieko neatsigeriu) pradedu jausti keistą jausmą. Geriu vandenį lyg skrandis būtų tuščias ir kartu pilnas. lotuliukas.gif  Neišeina paaiškinti. Ai ir skoniai man atrodo keičiasi. Kažkaip kas anksčiau laabaai skanu būdavo, dabar nebetraukia. Valgiau šiandien kotletuką su balta mišrainę, tai žandikaulio raumenis skaudėjo. lotuliukas.gif  Bet čia ne nuo Lidos. Taip kažkaip sunkiai kramtėsi, atrodo tyngiu valgyt. lotuliukas.gif  Tai va tiek kolkas. 4u.gif

Kadangi jaučiuosi nei alkana nei soti, tai ir nekemšu. rolleyes.gif
Puiki proga, kad skrandis susitrauktų. Nes per ir po nėštumo valgau kaip už tris žmones. Neveltui po gimdymo +30kg liko ir nejudėjo iš vietos nors tu ką ! Tai va tiek žinių. Pasisversiu po savaitės gėrimo ir žiūrėsiu veikia čia kas nors ar ne. lotuliukas.gif  bigsmile.gif


Pasakok kaip einasi! ax.gif Labai idomu, nes tik blogu dalyku girdejau apie Lida. Tikiuos viskas ciki. Kaip rezultatai?
Atsakyti
Ai užkniso gerti tas tabletes. doh.gif Poveikio kaip ir nejaučiu. unsure.gif
Gėriau virš savaitės, bet nebegersiu jau. Nes vistiek gadina organizmą bet kuriuo atveju, o jeigu poveikio nėra, kokia prasmė tada gerti ? doh.gif schmoll.gif

Užtat eisiu pas dietologę ar kaip ten vadinasi, kur pagal kraujo grupę ir kūna nustato nuo kokių maisto produktų tunki ir kurie tinka. Sudaro valgiaraštį ir sąrašą su produktais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma @ 2011 02 22, 12:49)
Palaikant ir tesiant drastiskos dietos tema(nes matosi,kad Lida ir badas bando ja visai isstumti)noreciau pasidalinti savaite laiko trunkancia gan drastisku meniu dieta.
Kol kas pati dar nesiryzau,nors labai noras yra ax.gif,bet zinau kas sios dietos kartas nuo karto laikos(ypac pries ivykius kai norisi atrodyti geriau-kudziau. rolleyes.gif )rezultatas: 5-10 kg.Zinoma,numestas svoris priklauso nuo organizmo,tad nenoriu teikti,kad sie skaiciukai bus visom vienodi.

1 diena 1,5l.kefyro+5 virtos bulves,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
2 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos vistienos(be skuros),vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
3 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos jautienos,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
4 diena 1,5l.kefyro+100 gr.virtos zuvies,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
5 diena 1,5l.kefyro+darzoves+vaisiai(tik ne bananai ir vynuoges),vanduo  negazuotas,kava nesaldinta.
6 diena tik kefyras,vanduo negazuotas,kava nesaldinta.
7 diena visai ziauru doh.gif Tik mineralinis(negazuotas).
Malonu butu jei atsirastu isbandziusiu ir galinciu pasidalinti ispudziais 4u.gif

bandziau,labai patiko,nors esu rajune is prigimties maisto pakako,gal delto,kad buvau labai nusiteikusi penkias dienas isilaikiau,nes uzkietejo viduriai,dabar nuo ryt vel laikysiuos,tik ryte gersiu semenu.Nemanau,kad zalinga,o beto tik 7dienos.yra sukurta tema vadinasi kefyro dieta
Atsakyti
Kažkaip keista labai, tai nei kasnelio iki galvos svaigimo, tai kemšami kepsniai alus makaronai doh.gif Čia greičiau ne drąstiškas būdas lieknėti bet konkretus savo organizmo kankinimas ir niekinimas bash.gif
Atsakyti