Įkraunama...
Įkraunama...

Drąstiškas būdas lieknėti

Manau bereikalo jus cia kankinates, po to svoris su kaupu gryzta, geriau susireguliuoti mityba, valgyti viska, po nedaug ir svoris kris savaime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Arvilė* @ 2012 03 22, 19:59)
Manau bereikalo jus cia kankinates, po to svoris su kaupu gryzta, geriau susireguliuoti mityba, valgyti viska, po nedaug ir svoris kris savaime 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
Pabadauti nera blogai. O pradedant liekneti kelias pirmas dienas reikia taip daryti-issivalyti organizma, o toliau ziureti ka dedi i burna.... Sako, kad kelias dienas pabadavus- pasikeicia(sugrizta) medziagu apykaita...na bet gal ne visom-nzn...man asmeniskai tai padeda tie pabadavimai, kad ir pradejus vel normaliai valgyt-kg nebegrizta... smile.gif

Atsakyti
Sveiki. Mano istorija tokia jog savo badavima pradejau su arbuzais. Is pradziu mazinau maisto kieki valgydama praktiskai viena karta dienoj po 100g ryziu ar grikiu su pomidoru, vakarienei pomidorai ar koks obuolys. Paskui perejau prie arbuzu valgymo, kadangi skrandis buvo susitraukes po ryziu (gal savaites valgymo),valgyt tik arbuza nebuvo sunku, valgiau ji saziningai 5 dienas visiskai daugiau nieko neidedama i savo maisto raciona, nei kavos, nei arbatos ar sulciu, tik tyras vandenelis (apie du litrai ir daugiau), dar plius apie 3 kg arbuzo skysciu, tai gavosi visai nebloga vandens doze. Beje per ta laika, numeciau 6kg. Valgyt visiskai nenorejau ir dabar nenoriu. Todel nusprendziau pasilaikyti vaikules dietos (jei neklystu), siuo metu antra diena valgau ryzius, ,kurie nelenda ne del to kad neskanus, bet noro ner. Tai viena ryziu pakeli vos ne vos sukisu per diena. Beje kilogramas ataugo, tai normalu, kadangi staigiai krentant turi kazkada sustot, siuo metu antra diena kaip laikosi tas pats. Jauciuosi labai gerai, kamavo odos problemos, kurias susitvarkiau, zarnynas susinormalizavo. Dar laukia 1 ryzine diena bei 6obuoliu+vistienos, tad svoris dar tikrai kris smile.gif rasau nes galvoju jog gal kazkam pades, tai net nelaikau dieta, kadangi laikytis jos buvo pernelyg lengva smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, na reikia ir man cia pasiskust truputi 4u.gif pradejau vartoti kontraceptine injekcija ir va per 6 men. sitas dziaugsmelis priaugino man 15kg! Tai va siuo metu sekmingai grikiais maitinuosi.. smile.gif Cia priskaiciau visa interneta, kaip visos merginos del keliu kilogramu verkia. o va man reikia 15kg netekti ir ta grikiu dieta is ties tokia baisi nepasirode. Kazkaip valgau ir tiek biggrin.gif Gyvenu uzseni, o tikriausiai visos zinot, kaip uzseni nutukimas daznas, tai va kiekviena ryta bekeliaudama i darba tokiu "motyvaciju" prisiziuriu, tai tuos grikius, net seilem besitaskydama valgau biggrin.gif o kas belieka is tiesu smile.gif
Na, o po 10-ties dienu kurso planuoju pereit prie Japoniskos dietos arba vaikules dar ne nezinau.. Kad atsikratyti viso to riebaliuko ir poto sau derinti mityba. Siaip esu labai be valios, net dabar sedziu ir galvoju kaip man pavyksta vien tai grikiais misti ir net negalvot apie paluzima, nukrypima koki ar pan. smile.gif
Kas laikotes dietu sekmes! smile.gif
Atsakyti
Mano svoris irgi buvo 52 kg. Pasigimdziau 3 vaikus ir po kiekvieno gimdymo svoris normalizuodavosi. Po paskutinio gimdymo tris metus sveriau 55kg. Ir man nereikejo jokiu dietu.Laikiau tai norma ir man kiekvienas sakydavo ,,tau tik vaikus gimdyt,nes po gimdymo liekna kaip nendre,, ,o man triju per akis ir nutariau vartoti kontroceptines priemones. Jas pavartojau neilgai,nes mano organizmas nepriėmė,bet pasekmes tokios,kad priaugau 20 kg. Ir kiek besilaikyciau dietu man nepadeda. Kiek numetu ,tai atauga kg.+ dar kokie 2kg. Ir dar taip nervina,kaip pasako ,,ko tu nori jug tris vaikus pasigimdei ir tavo amžiuje (man 37 metai)toks svoris normalus) Aš taip nemanau,nes man net naktį sunku persiversti ant kito sono ,vis prabundu ir pavargstu greit. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriux @ 2012 08 08, 21:40)
Mano svoris irgi buvo 52 kg. Pasigimdziau 3 vaikus ir po kiekvieno gimdymo svoris normalizuodavosi. Po paskutinio gimdymo tris metus sveriau 55kg. Ir man nereikejo jokiu dietu.Laikiau tai norma ir man kiekvienas sakydavo ,,tau tik vaikus gimdyt,nes po gimdymo liekna kaip nendre,, ,o man triju per akis ir nutariau vartoti kontroceptines priemones. Jas pavartojau neilgai,nes mano organizmas nepriėmė,bet pasekmes tokios,kad priaugau 20 kg. Ir kiek besilaikyciau dietu man nepadeda. Kiek numetu ,tai atauga kg.+ dar kokie 2kg. Ir dar taip nervina,kaip pasako ,,ko tu nori jug tris vaikus pasigimdei ir tavo amžiuje (man 37 metai)toks svoris normalus) Aš taip nemanau,nes man net naktį sunku persiversti ant kito sono ,vis prabundu ir pavargstu greit. verysad.gif


Jei kontraceptinės priemonės buvo hormoninės, tai siūlau kreiptis į endokrinologą, greičiausiai sutriko skydliaukės veikla.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 08 17, 06:10)
Jei kontraceptinės priemonės buvo hormoninės, tai siūlau kreiptis į endokrinologą, greičiausiai sutriko skydliaukės veikla.



pritariu, ne vienai draugei sitaip buvo atsitike nuo kontraceptiniu tableciu, beje tai ir pastoti trugde. kai susitvarke ir svoris nukrito
Atsakyti
Mano nuomone, kad per badavimo ar drastiškų dietų dienas netenkama tik skysčių. Jei svorio greit netenkama, jis greit ir atauga. Neįsivaizduoju, kaip galima per savaitę numest 4 kg g.gif Man atrodo, kad čia tik žarnynas išsivalė. Juk riebalai taip greit netirpsta smile.gif PVZ, jei visas viršsvoris yra ant šlaunų, sėdimosios, tai kaip jo greit atsikratyt? smile.gif
Atsakyti
O tai badavimas gali būti su arbūzais? Maniau tik vandenį galima gerti. Ir kiek dienų reikėtų badauti, kad gauti teigiamą organizmui ir kudėjimui.
Atsakyti
inavn,su arbuzais,tai cia ne badavimas skaitosi,o iskrovos dienos..o jos gali buti su obuoliais,arbuzais,varske,sultimis r t.t.o del badavimo i google isivesk Bado dieta,ir daug rasi aprasymu..kazkada pati domejausi..badavau 5 dienas..del svorio tikrai neverta,nes svoris grizta,nes per tas dienas tik issivalo zarnynas,be to,organizmas ijungia apsaugine reakcija-BADAS..jis taupo energija..pasakysiu,kokie pliusai badavimo,bet neilgo..ilgai nebadavau,badauja zmones,kai nori kokias ligas issigydyti...iki trecios dienos buna ne kas..trecia diena visai nebesinori valgyt,valosi organizmas,liezuvis pabala siek tiek,energijos atsiranda...o pradejus valgyti,kas man buvo labai nuostabu,jauciau labai prieskonius,geriau darzoviu sultis is pakelio,tai pagalvojau,kad ten viena druska..ko anksciasu tikrai nepastebedavau..viska nedasudidavau,nes man buvo viskas per suru:)pe saldu,per rugstu..atsigavo visi skonio receptoriai..reiskias,siek tiek apsivale organizmas...bet siaip,tai yra kancia...per daug metu priejau vienos isvados,reikia valgyti 1000 cal,kad svoris kristu..jei valgome per mazai,organizmas ijungia bado rezima,jei per daug-kaupia..stai nuo 11.29 dienos nukrito 3,7 kg,ir nebadaujant,o tik skaiciuojant kalorijas:)bet reikes jas paskaiciuot visa likusi gyvenima...toks jau sutverimas ta moteris:)))))
Atsakyti
Dėl tam tikrų sveikatos problemų negalėjau visai valgyti ir gerti, na šiek tiek vandens galėjau, bet labai mažą kiekį, tai kas dien krito svoris po 1 kg ir daugiau, per mėnėesį netekau apie 37 kg. O po to kai buvo nustatyta diagnozė ir suteikta pagalba, pradėjau valgyti, organizmas įjungė kaupimo programą. Tai per keletą mėnesių viskas grįžo.Badavimas nėra geras būtas svoriu mesti, tik organizmui išsivalyti.
Atsakyti