Įkraunama...
Įkraunama...

Drąstiškas būdas lieknėti

nzn kaip kitos garsenybes, bet pvz ta pati vaikule kiek zinauc jei badauja tai po griezta gydytojo prieziura su visais pasiruosimais, ir "isejimais" is dietos. yra trumpalaikes dietos, valancios slakus, bet tai pora dienu ryziai, darzoves, zuvis.
+ intensyvios treniruotes + repetai. tai jokio stebuklo- taisyklinga mityba + intensyvios treniruotyes. belekuri rezultata puiku pasiektu. o kas del badavimo, pati nevalgiau 2 savaites. ne del sveikatos, kudumo, bet tasip jau isejo. taip- jauciau energijos antpludi. taip- pagrazejo oda. kilogramai- nu kokie 3 nukrito, nors mest buvo ka smile.gif. taciau esu isitikinusi kad taisyklingai maitinantis tie patys rezultatai butu tiek oda, tiek savijauta, tiek svoris.
Atsakyti
drinks_cheers.gif Žiurkike, Dainele ir kitos, nepritariančios šiai "stulbinančiai puikiai ir įkvepiančiai lieknėjimo istorijai" Baisu, kas bus po to. Kas vyksta organizme, kai žūsta vargšės ląstelės... doh.gif Kaip suaugusi, brandi moteris gali girtis ir dalytis patirtimi, kai ją skaito ir mėgdžioja paauglės, žengiančios tiesiai į valgymo sutrikimus?? Man tikrai baisu skaityti, kai penkiolikos metų mergaitės mano esančios "klaikiai storos" ir aktyviai laikosi grikių, GI, badavimo ar kitų dietų. Juk kartu su svoriu numes ir moteriškumą bei sveikatą, viskas išryškės vėliau...Galima pritarti realaus antsvorio nupurtymui, bet tik lėtai bei užtikrintai, sveikais būdais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Linda-: 12 gruodžio 2005 - 08:57
tai ir i penkiolikines ziuret nereik mano sesuo 11 metu pries veidrodi staiposi "sitas drabuzis mane storina"...laime kad smulkaus sudejimo tai nebadauja, bet zmones irgi skirstio kategorijom..tu plona, o tu stora...as va, pasirodo antruju kategorijai priskiriama....o buvau pradejus galvot, kad esu normali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornus @ 2005 12 10, 13:31)
Va mano kita savaite gimtadienis, uzsisakiau vegetariska krisnaitini torta su bananais. Begalinis skanumas. Begalinis sveikumas ir 0 kaloriju. Beto energetiskai sis maistas yra vertingas.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Begalinis sveikumas ir 0 kalorijų - tai čia ta prasme, badavimo stebuklas? laugh.gif O kaip energetiškai vertingas, jei kalorijų 0, reiškia, ir energijos 0, mat kalorija - tai energijos išraiška? laugh.gif

Mamulia teisybę sakė - turbūt iš vandens. Tik vat kaip su bananais? Banano formos?.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl 0 kalorijų. Galvojau, kad turėtų būti suprantama. Šiuo atveju 0 kalorijų - buvo perkeltine prasme. Ir buvo kalbėta ne apie energiją, o energetiką smile.gif Labai įdomu ties kuo jūs fiksuojatės smile.gif O kalorijos ten galėtu būti tik iš banano, sėlenų, šiektiek grietinės smile.gif jokio cukraus ir pan. Pati to recepto neturiu, bet jei kas rimtai rimtai norės užsisakyt jį, tegu AŽ parašo. Sėkmės visom.
Atsakyti
bet zmones irgi skirstio kategorijom..tu plona, o tu stora...as va, pasirodo antruju kategorijai priskiriama....o buvau pradejus galvot, kad esu normali smile.gif

4u.gif nu nepykit bet nesusilaikysiu neikishusi savo trikrashio ax.gif ..ash tave machiau ir tu tikrai mano akimis NORMALI!!!
Atsakyti
QUOTE(Cornus @ 2005 12 12, 14:57)
Dėl 0 kalorijų. Galvojau, kad turėtų būti suprantama. Šiuo atveju 0 kalorijų - buvo perkeltine prasme. Ir buvo kalbėta ne apie energiją, o energetiką smile.gif Labai įdomu ties kuo jūs fiksuojatės smile.gif O kalorijos ten galėtu būti tik iš banano, sėlenų, šiektiek grietinės smile.gif jokio cukraus ir pan. Pati to recepto neturiu, bet jei kas rimtai rimtai norės užsisakyt jį, tegu AŽ parašo. Sėkmės visom.


Nu va cia tai pareiskimas-perkeltine prasme. lotuliukas.gif Bet kad tos kalorijos taip paprastai sukimba aplink liemenis-7000 nesunaudotu kaloriju ir turi kilogramiuka. Pritruko kuneliui 7000 ir neturi kilogramiuko.
Na grietineje tai kaloriju tikrai nemazai, banane irgi, selenose irgi. Na jei tau kokie 250 kaloriju 100 gramu nulis, tai ka as zinau. blink.gif
Ech, badautojos jus badautojos. Prie jau minetu efektu, kuriuos isvardino protingos moteriskes. Badaujant tulzies pusleje akmenys susidaro. Teko girdeti? O apie sutrikusias menesines, issausejusia oda, sutrikusi sirdies ritma? Turbut jums cia smulkmenos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kiki @ 2005 03 15, 19:40)
. Gėriau kavą be cukraus ir daug vandens. Aišku - rūkiau.

Taigi gryžusi namo vakare, po šopingo, sumąsčiau - jei jau yra tas jo-jo efektas, tai velniam laukti kol nukris dar svorio, jei ataugs dvigubai  g.gif ? Ir pavakarieniavau... 
Penkta, kaip ir visos likusios dienos, buvo niekuo neypatinga - maistas gryžo į mano gyvenimą. O va svoris krito. Stabiliai. Per gerą savaitę dingo dar 4 kg. Kur - neklauskit, tikrai nežinau  unsure.gif Ir svarbiausia - jis negryžo, nors kemšu kepsnius, makaronus, picas ir visa kita, kas yra labai nesveika. Tiesa, dar labai mėgstu alų... tongue.gif  Va jau 9 mėnesiai kaip sveriu stabiliai 72kg. Rūbai tinka 2 išmierom mažesni nei anksčiau:))))


O kas čia per visų pripažinta dietologė ir super proto gumbas doh.gif
Nors truputi proto reiktų turėti rašyti tokias nesamones į skyrelį kur taip stengiamasi rasti tą stebuklingą lieknėjimo receptą. Ir va, vualia, jis išrastas!!! Pasirodo viskas paprasta, nieko nevalgai keturias dienas, tik geri kavą ir rūkai (ypatingai sveika tuščiam skrandžiui thumbup.gif doh.gif ) O jau paskui varai viską kas po ranka papuola ir kepsniai, ir makaronai, ir pica ir svarbiausia gausiai užsigerti alumi. Kas nežino, informuojam, kad skrandis po badavimo labai greitai visą šitą kiekį ir įvairovę priima.Ir svoris kad krenta, kad krenta lotuliukas.gif Ir jokia bulimija a nei anoreksija čia net nekvepia, tikrai tikrai bigsmile.gif
Skaitau ir galvoju iki kokio absurdo galima prieiti iš didelio noro suplonėti doh.gif
Atsakyti
To Kirvarpa -> man rodos ne ties tais dalykais koncentruojiesi smile.gif smile.gif smile.gif Kalorijos, hm - tai ne tema diskusijai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornus @ 2005 12 13, 18:42)
To Kirvarpa -> man rodos ne ties tais dalykais koncentruojiesi smile.gif smile.gif smile.gif Kalorijos, hm - tai ne tema diskusijai tongue.gif


O ties kuo reiketu koncentruotis? Man tikrai idomu. Ziuriu rezultatu pasiekusi ohoho, tai gal galima pratesti minti? 4u.gif
Atsakyti
Jetau, įlindau aš į šią temikę visai atsitiktinai, bet visgi paskaitinėjau ir man tikrąja to žodžio prasme kraupu pasidarė doh.gif. Tikrai. Panos, ką jūs sau galvojat? Kava, cigaretės, alus+tuščias skrandis kelias paras... Aš nesiskundžiu nei svoriu, nei figūra, kartais netgi šiek tiek papilnėti norėtųsi, tačiau puikiai jus suprantu ir tikrai nenoriu tyčiotis ar smerkti. Bet va, niekaip negaliu suprasti vieno dalyko, kaip galima taip save kankinti vardan kelių kg ir cm. Nejaugi figūros proporcijos jums svarbiau už brangiausią turtą-sveikatą? Mano geriausia draugė taip kvailiojo, kol vieną dieną neatsidūrė ligoninėje, kurios duris dar ir po šiai varsto. Neneigsiu, suplonėjo ir netgi akivaizdžiai, bet, kas iš to, jei neturi sveikatos nei dirbti daugelio darbų, nei vaikus gimdyti. Aišku, čia mano moralizavimai nieko nepaprotins, atvirkščiai, gal tik įsiutins, bet nuoširdžiai noriu patarti: geriausias lieknėjimo būdas tas, kada svoris krinta palaipsniui ir po nedaug, tada labai maža tikimybė, kad jis sugrįš, reikia valgyti, tiek, kiek norisi, bet jokiu būdu nepersivalgyti ir tai, ko norisi, o ne skrupulingai rinktis produktus ir skaičiuoti kalorijas. Tiesiog mažiau riebalų, saldamakų, daugiau judesio ir visklas bus thumbup.gif Patikėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Kirvarpa --> Taigi. Manau, jog pirmiausia reikia mastyma bandyt koreguot. Susivokti savyje, to ko pati nori. Suprasti, kad antsvoris tai nebutinai estetine problema ( turint omenyje esama anoreksikiu kulta). Visu pirma tai sveikatos problema. Galiu pasakyt kad numetus nereikalinga svori keiciasi ne tik apimtys, bet ir nuotaikos. Keitiesi pati. Su malonumu keliesi ryte, esi zvali, energinga. Ta potencija, kuri iki siol miegojo - pasiryzusi veikti. Galeciau romana parasyt apie tai kas pasikite man numetus sitiek kg. Bet tai butu beprasmiska, nes naudos - jokios. Savyje perversma reikia padaryti, o poto viskas eis kaip sviestu patepta. Jokiu neprotingu badavimu. Vakare nuo kokios 19 h. nevalgyt, derint maista, darzoves , vaisiai, koses...Mesa derint su darzovem.. Jau tiek kartu tai rasiau. Ir truputi pajudet smile.gif Tiesiog koki 30 min pasilankstyt, laiptais pabegiot..Kad nors kiek suprakaituotum.. O visu svarbiausia suvokt, kad del nesekmiu ir pan. gali buti kaltas ne tik svoris, bet ir poziuris i tai. Man labai nemalonu, bunant vyriskoj kompanijoj girdeti komentarus apie merginu neva esama per dideli svori. Cia jau visuomenes problema. Kuo nuosirdziausiai linkiu stiprybes.
Atsakyti