Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos ir bažnyčia

QUOTE(tomuliukas88 @ 2013 09 26, 19:10)
sveiki, noriu paklausti, ar anuliuotų bažnyt santuoką jei yra šios priežastys: 1. prievarta iš tėvų pusės. 2. sužadėtinių kursų nebuvimas - neišklausėm. 3. santuokinių aktų nebuvimas - nėra vaikų.

-Kokia kaina ieškinio padavimo? Girdėjau 500 Lt, tiesa?
-Per kiek laiko anuliuoja?
-Jei kreipiasi vienas, anuliuoja vienam, ar dviems iš karto?
-Į posėdį būtinai kviečia šalis, ar gali ir nekviest?

Dėkoju už atsakymus smile.gif


yra mokestis apie 150 euru 4u.gif

QUOTE(Katute @ 2015 07 25, 09:25)
Musu baznytine santuoka anuliavo per tris metus. Kadangi as buvau skyrybu iniciatore ( ala kaltininke ), tai yra tokia salyga, jog mano ex gali vel tuoktis baznycioj be jokiu papildomu reikalavimu,o as jei noreciau, tai tureciau gaut leidima. Nepamenu tik ar is vyskupo, ar is mano rajono kunigo... smile.gif


ir as tureciau prasyti leidimo antra karta tuoktis, nes as padaviau skyrybu prasymus g.gif Kiek daug visokiu niuansu.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2015 07 25, 16:50)
yra mokestis apie 150 euru 4u.gif
ir as tureciau prasyti leidimo antra karta tuoktis, nes as padaviau skyrybu prasymus  g.gif Kiek daug visokiu niuansu.

Tai dabar paaiškinkit merginos, nieko nesuprantu. Jei išsiskyriau vyro iniciatyva, tai galiu vėl tuoktis bažnyčioje neanuliavus bažnytinės santuokos, tik reikia vyskupo ar arkyvyskupijos leidimo?? g.gif Kažką nesuprantu, ar taip galima???
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2015 08 14, 22:50)
Tai dabar paaiškinkit merginos, nieko nesuprantu. Jei išsiskyriau vyro iniciatyva, tai galiu vėl tuoktis bažnyčioje neanuliavus bažnytinės santuokos, tik reikia vyskupo ar arkyvyskupijos leidimo?? g.gif Kažką nesuprantu, ar taip galima???

Tuokėtės, kol "mirtis mus išskirs", o ne "kol vyrui nusibos santuoka". Tad jei jūsų eks gyvas - niekas taip lengvai dar kartą tuoktis bažnyčioje neleis.
Atsakyti