Įkraunama...
Įkraunama...

Koks momentas gimdymo metu jums buvo baisiausias?

Ar tai stangos, sąrėmių ištvėrimas, ar kai kaklelis atsidarinėjo, ar kai siuvo, ar kai galvutė ėjo ir pan. wink.gif ?
Atsakyti
O man tai saremiai, ir ypac jau pries pat gala, verkiau ir prasiau vyro, kad jis man cezari su gydytojais organizuotu... biggrin.gif O visa kita tai man buvo juoku darbas, man ir kirpima dare, bet as visa laiminga, kad leliu pagaliau turiu tai net nejauciau kaip siuvo, ir tvarke biggrin.gif
Atsakyti
Baisiausia man buvo.... kai gimdymo eigoje dingo lelytes sirdutes tonai..... i taip du kartus.... daktarai jau buvo pasiruose cezariui.... bet siaip ne taip viskas baigesi laimingai.... Net dabar prisiminus tas akimirkas.. nupurto.... blink.gif Didesnio siaubo nebuvau isgyvenus niekada...... ohmy.gif
Atsakyti
man tai paskutiniai saremiai, kuriuos jauciau valandai iki gimstan leliui, nes iki tol buvau nuskausminta... nieko aplinkui nemaciau tik verkiau..., ir sakiau kad mirstu, dar spejau pagalvoti, kad geriau gimtu berniukas,( nors be galo mergaites norejau) nors jam nereiktu kenteti skausmu...
Atsakyti
Man tai buvo viskas gimdyme buvo blogai , bet cia dzin, pamirsau is karto kai leliu ant pilvo padejo.Bet didziausias sokas buvo , kai tik pagimdziau ir netycia ant pilvo padejau delna. Viespateliau!!! Atrodo stubura palieciau. Ir butent tada mane apeme siaubas! Net bloga pasidare koks nerealus jausmas buvo......
Atsakyti
O man nebuvo gimdyme nei vienos akimirkos, kad butu buve baisu smile.gif Viskas vyko labai graziai, sklandiziai ir naturaliai... smile.gif
Iki gimdymo pradzios buvo labai didelis noras suzinoti ka reiskia saremiu skausmas, suzinojau ... nors dabar klausiama nelabai mokeciau atpasakoti...
Po gimdymo aisku keistas jausmas toje vietoje kur buvo leliaus namai, buvo likes drebuciu pavidalo pilvas. Ir pirmos dienos, kol atsigauni nebuvo jau is maloniuju. Vienu zodziu daug nauju pojuciu vienu metu...
Atsakyti
baisu buvo kai nutarė skatinti, nes kaip kokia sugedusi plokštelė galvoje aidėjo žodžiai "juokų darbas gimdyti natūraliai, jei neskatina dirbtinai..galėjau kryžiažodžius spręsti, nelinksma skauda bet pakenčiama, o va kai skatina tai man sąmonė temo..jei skatins būtinai prašyk nuskausminimo, nes skausmas nenatūraliai stiprus"..tokia buvo draugės instrukcija prieš pat gimdymą..Ir būtent to prireikė, man jau vien nuo minties sąmonės aptemo, o su nuskausminimu mane apgavo..Prašiau, bet sakė anksti, kai priminiau - pasakė per vėlu ir išvis geriau apsieiti be jo ( na nežinojau, kad mano gyd. prijaučiantis natūralumui..). Pats baisiausias momentas buvo kokius 15 min - 30 min. iki stangų, atrdoė sąrėmiai nebepakeliami, tikrai temo akyse, nieko nesuvokiau, tik susisukau į gniužulą ir lingavau.
Daugiau nieko baisaus nebuvo. Tos 16 skausmo val. pasimiršo tą pačią akimirką, kai gimė dukrytė. Stangų net nejaučiau, nes vos viena buvo, kirpimo ir siuvimo nejaučiau, o per sąrėmius vėmiua..(ir ačiū Dievui..kai vemi, tai bent į skausmą nesusikoncentruoji blink.gif )
Bet gimdymas man neliko siaubo diena. Pakylėtai prisimenu, labai džiaugiuosi, kad ir neklausė manęs gyd. dėl to nuskausminimo ir kitąsyk kartosiu tą patį scenarijų..va, kad tik neskatintų..
Atsakyti
Pirmas gimdymas buvo nuo pradžios iki galo baisus, nes vandenys nubėgo ir po to prasidėjo skausmas kas kelias minutes. Aptemo protas, buvo momentas kai nesupratau kodėl aš toj ligoninej. Po to dar turėjau komplikacijų. Gimdžiau naturaliai be jokių skatinimų. Buvau sau prisiekusi, kad tai paskutinis mano vaikas. Bet praėjus visgi 10 metų wink.gif, dar nutariau pagimdyti vaikelį. Bijojau gimdymo. Iš anksto sutariau su gydytoja, ji sakė tikrai ką nors darysim, kad neskaudėtų. Ir ką atėjus laikui, pasirinkau epidūrinę nejautrą,aišku priš pat stangas buvo tas didelis skausmas, bet aš buvau neiškankinta skausmų ir galėjau normaliai klausyti akušerės ir sekmingai pagimdyti. Pats baisiausias momentas tai stangos, kai vaikelis buvo išlindęs iki liemens, tai aš vis šaukiau , kad kirptų, nes l. skauda, trūko vienos stangos ir aš pagimdžiau. Taip, kad antras gimdymas paliko gerenį įspūdį thumbup.gif
Atsakyti
Na ir siaubakiska tema blink.gif . Tai ir as pasiurpinsiu. Pirma atskirsiu zodzius "baisiausia" ir "skaudziausia". Skaudziausi buvo saremiai, apie juos nekalbesiu. O vat baisiausia... tai kai vaikuciai iseidineja, isstumimas ju. Man toks jausmas buvo, kad tuoj tuoj isvirskcia issiversiu blink.gif . Jo, dabar tai juokinga laugh.gif , o tom akimirkom ne juokas buvo huh.gif ...Bet vis galvodavau: kad tik sveikas, o mane kaip nors atgal "isvers", jei ka laugh.gif laugh.gif laugh.gif ...
Atsakyti
Pirma karta gimdant man baisiausias buvo mediku abejingumas. Kai man jau prasidejo stangos, as paklaikusi laksciau i tulika atseit sikt. Atsisedu ant klozeto ir nesuprantu, ar as cia siksiu, ar jau gimdysiu. parlekiu i palata ir rekiu akuserei, kad tuoj apsis*****. O ta abejingu veidu pareiskia - sik rolleyes.gif

Jidrishtararai! pakliutu man ta bezdzione dabar i rankas, tai pati apsis****. Per ja antro gimdymo kaip mirties bijojau. Todel viska susiorganizavau taip, kad pagimdziau, kaip cariene. Visu stangu metu prie manes budejo visa mediku brigada.
Atsakyti
man buvo pleciamas kaklelis, tai pirma karta kai tai dare vos neapsisiojau daktares, oi kaip skaudejo o dar ant nugaros tada gulejau o dar saremis uzeina klaikus, tai biasiausia buvo, kai po kiek laiko daktare vel liepe ant stalo gultis paziurai, va tada tai net mano vyras isejio greit is kabineto, negale jo ziuret i mane besikankinacia, o daktare jau nebespejo trauktis, apsiusiojau as ja unsure.gif Dabar juokinga man kai rasau, bet buvo liudna tada. O kas liecia plionkes trukinejima, tai isivaizduokit, nuo vieno saremio piko (ne nuo pabaigos) iki kito pradzios mazdaug buvo 20-25 sekundes, per ta laika as sugebedavau uzmigt. Stangu metu skausmo nejauciau visai, net kai kirpo nejauciau (mano vyrui tada skaudejo vien i zirkles paziurejus biggrin.gif ).
Atsakyti
Man skaudziausia buvo kai po gimdymo siuvo. Atseit turejo visai neskaudeti ir nuskausminamuju suleido bet jausmelis buvo labai slykstus. Gal del to kad saremiu metu skausmas lyg ir pereina i kita lygmeni, o po gimdymo ateina toks palengvejimas, kad tas siuvimas atrodo "Ir vel!!!!!". Atsimenu gyd. klausiu kiek ten tu siuliu dar liko. Sako, cia taip paprastai nesiskaiciuoja, siuvam ir gimdos kakleli ir dar ten kazka neatsimenu. Zodziu, brrrrrrrrrr

Vis tik didziausias sokas buvo, kai vos gimus vaikeliui, ji pasieme akusere ir nunese pediatrei ant stalo. Abi paziuri i vaika, susizvalgo ir snybzdasi "Matai?", "Oi, cia nieko tokio..." Norejau jau sokti nuo to stalo ir eiti ziureti kas ten dar atsitiko. Juodai sunervino. O pasirodo, kad kai vaikas verkia lupytes buvo ne kvadratines, o vienas kamputis siek tiek nusmukes.....
Atsakyti