Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Pasidalinsiu ir aš keliom idėjom
user posted image
user posted image
Atsakyti
bielra, Ristina - labai grazios suknutes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnule @ 2008 11 11, 23:24)
Wow koks grozis!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif  ar imanoma tokia padaryti...?

na cia tai jo, man labai grazu, kai ne visa suknele yra nunerta, ar numegzta, o kai visa, tai truputi gal "bobiskai", na bet cia mano toks skonis smile.gif aisku, suknele suknelei nelygi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiaudas @ 2008 11 17, 02:16)
na cia tai jo, man labai grazu, kai ne visa suknele yra nunerta, ar numegzta, o kai visa, tai truputi gal "bobiskai", na bet cia mano toks skonis smile.gif aisku, suknele suknelei nelygi  smile.gif

nebutinai bobiskai ir visa suknute gali buti smile.gif nors man irgi graziau neriniai derinti su audiniu arba visa suknute airisku neriniu..
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 17 lapkričio 2008 - 14:36
Čia suknelių temoj buvo , tai nesusilaikiau , čia įkėliau wub.gif labai man jau ji man graži
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 11 20, 17:38)
Čia suknelių temoj buvo , tai nesusilaikiau , čia įkėliau  wub.gif labai man jau ji man graži
user posted image

tikrai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 11 20, 18:38)
Čia suknelių temoj buvo , tai nesusilaikiau , čia įkėliau  wub.gif labai man jau ji man graži
user posted image


Oi,kaip grazu. wub.gif Ir net pedkelnes megztos, priderintos prie sukneles... wub.gif wub.gif wub.gif Dabar kaip tik tokiu oru butu, kai uz lango puga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 11 20, 18:38)
Čia suknelių temoj buvo , tai nesusilaikiau , čia įkėliau  wub.gif labai man jau ji man graži
user posted image


Fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2008 09 03, 16:42)
Na va, pagaliau ir as parodysiu keleta savo vestuviu foto. Nors pas mane suknele pasiuta, o nunertos tik detales, manau bus i tema smile.gif. Tai zinokit vargom vargom, labiausiai tai mano bendradarbe, kuri nere dideles ir mazas gelytes ir lapelius, po to siuvinejom perliukais, deliojom ant "manekeno", prisiuvinejom prie sukneles.. Zodziu, yra ka atsimint smile.gif

O kelias nuotraukas sukeliau i http://public.fotki....riste/vestuves/
Siaip jos idetos geros kokybes, tai jei noresit pamatyt detales, spauskit "get original uploaded photo".
Aj, ka as cia mokinu, pati dar nemoku nuotrauku ikelimu cia naudotis, tik linka idedu smile.gif


labai grazu! man patinka,kad ne visa nerta,o tik dalis thumbup.gif
Atsakyti
orienturiste labai grazi suknele, isskirtine nieko panasaus dar ensu maciusi wub.gif
Atsakyti
Oho kokiu groziu pas jus radau ax.gif thumbup.gif galvoju apie galimybe megztis suknia vestuvems ir noreciau Jusu nuomones: turiu mezgeja, kuri tikrai graziai ir kokybiskai numegztu, bet ji tik mezga, tai reiskia, kad apatini sluoksni reiktu siutis pas kita zmogu ir uz galutini rezultata kaip ir niekas neatsakys.. kokia gausis tokia.. ar rizikuotumet? kazkaip uzsidegiau megztis, bet tuo paciu ir bijau rizikuoti, kad rezultatas bus ne toks, kokio tikejausi.. g.gif
Atsakyti