Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Radau dar keleta sukneliu pavyzduku smile.gif Gal kam pades smile.gif
Papildyta:
Ir dar smile.gif Visai grazu
Papildyta:
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano fėja @ 2008 11 26, 15:29)
Oho kokiu groziu pas jus radau ax.gif  thumbup.gif galvoju apie galimybe megztis suknia vestuvems ir noreciau Jusu nuomones: turiu mezgeja, kuri tikrai graziai ir kokybiskai numegztu, bet ji tik mezga, tai reiskia, kad apatini sluoksni reiktu siutis pas kita zmogu ir uz galutini rezultata kaip ir niekas neatsakys.. kokia gausis tokia.. ar rizikuotumet? kazkaip uzsidegiau megztis, bet tuo paciu ir bijau rizikuoti, kad rezultatas bus ne toks, kokio tikejausi..  g.gif

Na jeigu tiksliai žinai ko nori, turi gerą mezgėją ir susiradus tikrai gerą užtikrintą siuvėją, kuri nepatingėtų kartu pavaikščiot po audinių parduotuves ieškant pasuknelei medžiagėlės , tik manau, kad suknelė jau turėtų būt numegzta ir ją reikėtų neštis kartu, tikiu , kad rezultatas būtų geras thumbup.gif o rizika , tai visada bus...dar priklauso koks modelis, kokius siūliukus išsirinksit.Su siuvėja reikėtų ir pasitarti dar prieš mezgant suknelę, jai parodyt modelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 12 05, 17:20)
Na jeigu tiksliai žinai ko nori, turi gerą mezgėją ir susiradus tikrai gerą užtikrintą siuvėją, kuri nepatingėtų kartu pavaikščiot po audinių parduotuves ieškant pasuknelei medžiagėlės , tik manau, kad suknelė jau turėtų būt numegzta ir ją reikėtų neštis kartu, tikiu , kad rezultatas būtų geras  thumbup.gif  o rizika , tai visada bus...dar priklauso koks modelis, kokius siūliukus išsirinksit.Su siuvėja reikėtų ir pasitarti dar prieš mezgant suknelę, jai parodyt modelį  smile.gif


Dekui uz patarimus 4u.gif jau pradejau dairytis tinkamos medziagos pamusaliukui, aisku, reiks ir su siuveja pasitarti. Kai pati nenusimanau nei apie mezgima, nei apie siuvima, tai teks patiketi visa darba profesionalams, tikiuosi iseis ispudingas rezultatas ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Paziurekite mano nertos vestuvines suknutes smile.gif

http://public.fotki....md=neweditalbum
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2008 12 06, 20:51)
Paziurekite mano nertos vestuvines suknutes  smile.gif

http://public.fotki....md=neweditalbum

o gal turi apsirengusios nuotakos foto? ant pakabos nesimato tikrojo vaizdo.. smile.gif

Mano feja kadangi esu mezgusi ne viena suknute o vestuvine suknute turbut bus balta tai siulau pirmiausiai nusimegzti suknute ir tik tada eiti ieskoti medziagos pamusalui, nes balta ne visa vienodai balta, patikek manim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 08 gruodžio 2008 - 16:23
Dekui, La Perla, uz patarimus 4u.gif vis dar deduosi pliusiukus ir minusiukus, megztis ar ne.. aisku, is originalumo puses mezgimas ima virsu, bet vis dar svarstau ir kitokius variantus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano fėja @ 2008 12 10, 11:43)
Dekui, La Perla, uz patarimus 4u.gif  vis dar deduosi pliusiukus ir minusiukus, megztis ar ne.. aisku, is originalumo puses mezgimas ima virsu, bet vis dar svarstau ir kitokius variantus ax.gif

tai va kad mes tik patart galim, o spresti jau teks paciai ax.gif

butu mano vestuves tai as bandyciau igyvendinti kazka panasaus i sita wub.gif , zinoma ne tokia atvira krutine gal ne tokio siaurumo bet... bandyciau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 10 gruodžio 2008 - 14:15
rodausi dar vieną netradicinę suknelę netradicinei nuotakai,gaila nesimato suknelės papuošimų kristalais ir perliukais ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 21 gruodžio 2008 - 17:25
Na Viliuteee, kaip visada - ŽIAURIAI gražu wub.gif
Jei kas nors mane vestų, tai tokios norėčiau . . . wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 21, 17:09)
rodausi dar vieną netradicinę suknelę netradicinei nuotakai,gaila nesimato suknelės papuošimų kristalais ir perliukais ax.gif

Perfect thumbup.gif wub.gif Neatsisakyčiau ir ne vestuvėms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 21, 23:00)
Perfect thumbup.gif  wub.gif Neatsisakyčiau ir ne vestuvėms rolleyes.gif



tikrai tokia suknutė puikiai tiktų bet kokiai progai

dar viena foto

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 21, 22:30)
tikrai tokia suknutė puikiai tiktų bet kokiai progai

Jūsų darbeliai thumbup.gif thumbup.gif Kiek kainuoja tokia suknutė?
Atsakyti