Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Sveikos darbstuoles,

Net apsiseilejau beziuredama grozius visokius. Jau senokai mastau apie nerta suknele - ne vestuvine, o tokia "kokteilines-vakarines" sukneles tarpini varianta. Kazkada maciau su panasia Narmontaite vienam rengini.

Virsaus noreciau tokio:
user posted image

O apatines dalies:
user posted image

Ilgio iki keliu. Platumo - cia turbut saules kliosas arba pusinis.
Mastau apie svelniai gelsva ar persiko spalvos suknute.

Tik manau nusimegzt niekaip nepajegsiu - as tik vaseli ivaldzius, o juo nerti dalykai "kietoki". Manau cia su sakute darbuotis reikes.

Reikalas nera skubus (treti metai svajoju, bet vis dar neturiu smile.gif ) todel noreciau paklausti uz kokia mazdaug kaina galetu kas nors man toki grozi nunerti. As ne verslininke ir ne politike, alga ne milziniska, tai jeigu nepajegsiu ipirkt, nepykit - bandysiu mokintis pati, tik tingisi smile.gif

Ir prasymas toms - kurios man atrasys - kaina "su siulais iskaiciuota" ar be.
Ir kokio "materijolo" siulai? imanoma, kad NE is vilnos butu?
nes man net kudykiam skirta pusvilne griauzia verysad.gif blush2.gif

Taigi - labai lauksiu atsakymo
Atsakyti
Negi niekas nebepriima mezgimo uzsakymu?
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 02 25, 12:23)
Negi niekas nebepriima mezgimo uzsakymu?

zemuogytegirl, čia ne užsakymų priėmimo tema mirksiukas.gif
Jeigu skaitei temą, tai turėjai suprasti, kurios pasisakančios mamytės mezga/neria, tai tu joms ir parašyk savo norą į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 02 25, 13:23)
Negi niekas nebepriima mezgimo uzsakymu?


Priima, Statkevičius mirksiukas.gif Čia man jo toks stiliukas- iki kelių nertos, laaabai gražu wub.gif Ir labai prabangu ... ax.gif
Nors tai, ką merginos čia įdėję yra- taip pat nerealu, lenkiu galvą......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruda lape: 25 vasario 2009 - 22:58
Nagi, nagi, pasirodom jaunamartės su netradicinėm suknelėm, kur dingot visos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos!
Mes ir su savo brangiausiuoju pradejom kalbeti apie sliubo paemima baznyciojeTodel po truputi pradejau dairytis i sukneles,Na megztos neprilygsta nei vienai siutai.Jau toks grozisTikrai noreciau megztos, bet va esu stambi, neisivaizduoju ar tiktu man koks modeliukas.Noreciau tokios , kad ir paskui galeciau pasipuosti.Gal trumpesnes ir tokios lengvutes, aisku kad pridengtu rankas ir pilva , kuris prasideda nuo krutines lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Siaip man patinka ir idomus, netradiciniai variantai, kad tik tiktu pagal figura.Gal kas gali ka pasiulyti kur pasidairyti
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2009 03 17, 22:23)
Sveikos nuotakos!
Mes ir su savo brangiausiuoju pradejom kalbeti apie sliubo paemima baznyciojeTodel po truputi pradejau dairytis i sukneles,Na megztos neprilygsta nei vienai siutai.Jau toks grozisTikrai noreciau megztos, bet va esu stambi, neisivaizduoju ar tiktu man koks modeliukas.Noreciau tokios , kad ir paskui galeciau pasipuosti.Gal trumpesnes ir tokios lengvutes, aisku kad pridengtu rankas ir pilva , kuris prasideda nuo krutines lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Siaip man patinka ir idomus, netradiciniai variantai, kad tik tiktu pagal figura.Gal kas gali ka pasiulyti kur pasidairyti

mano manymu nesvarbu ar esi stambi ar liekna: juk nevaikstai nuoga o nesioji kazkokius drabuzius pirktus ar siutus ir prisitaikai modeliuka kuris tinka, tai lygiai taip paciai galima pritaikyti ir megzta rubeli smile.gif o variaciju galima prigalvoti visokiu smile.gif taip kad net nemastyk o pirmyn puostis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidulencija @ 2009 02 08, 18:54)

wow kiek fainuuuu idejuuu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
O man nerodo foto vaidulencijos
Atsakyti
ne i tema:
vaidulencijos nuorodoj nei vienos sukneles jos megztos neradau g.gif is interneto tik grozybiu prideta.internetines grazios,bet idomu jos rankeliu miklumas ir kokybe cool.gif

man asmeniskai labai labai grazu ranku darbo vestuvines sukneles.kur buvo mano protas pries 6 metus,kai zenijausi doh.gif buciau tikrai kazka susinarpliojusi cool.gif

gali buti medziagine suknute,bet ant jos uzsimesti nerta plonyti grazu bolero rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 03 19, 15:19)
ne i tema:
vaidulencijos nuorodoj nei vienos sukneles jos megztos neradau  g.gif is interneto tik grozybiu prideta.internetines grazios,bet idomu jos rankeliu miklumas ir kokybe cool.gif

man asmeniskai labai labai grazu ranku darbo vestuvines sukneles.kur buvo mano protas pries 6 metus,kai zenijausi  doh.gif buciau tikrai kazka susinarpliojusi cool.gif

gali buti medziagine suknute,bet ant jos uzsimesti nerta plonyti grazu bolero rolleyes.gif


Pritariu,kad tokia isskirtine diena norisi buti visiskai issikirtine nuotaka. O nertas rubas, tai jau prabanga ir grozis! wub.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 25 kovo 2009 - 07:53