Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

QUOTE(vaidulencija @ 2009 02 08, 17:54)

Suprantu, kad nori reklamuotis, tačiau tam yra kitos temos ph34r.gif
Atsakyti
vajei..
atleiskit
jei būčiau ankščiau žinojus, bučiau ištrynus

doh.gif

(kodel užsukus i betkokia temute taip "pasitinka", ir visi sako ta pati: "kitur" , aš jau nebesuprantu..) g.gif

geru mezgimu tada.
atsiprašau už sutrukdyma..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikutes
sia tema esu atradus jau senai ir negaliu atsiziuret jusu grozybiu wub.gif Praeitu metu vasari tuokemes CMB kaip sakant "is reikalo" ir turejau svajone pasipuost nerta suknute, bet tai ir liko svajone. O sia vasara darysim krikstynas ir tuoksimes baznycioje, tad vel kirba mintis but isskirtinei wub.gif bet ta krize vercia mastyt apie visus uz ir pries blush2.gif
Noreciau pasiteiraut nerejeliu, gal galetumet man parasyt i az, kiek kainuotu nunert stai tokias suknutes, bet ilgis butu iki keliu. Siaip labai patinka ir airiskas rastas...

Dekui jums is anksto wink.gif


QUOTE(Ristina @ 2008 11 13, 13:22)
Pasidalinsiu ir aš keliom idėjom

user posted image



QUOTE(bastinga @ 2009 01 11, 17:07)
Keletas idėjų:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2009 02 11, 23:51)
Sveikutes
sia tema esu atradus jau senai ir negaliu atsiziuret jusu grozybiu  wub.gif Praeitu metu vasari tuokemes CMB kaip sakant "is reikalo" ir turejau svajone pasipuost nerta suknute, bet tai ir liko svajone. O sia vasara darysim krikstynas ir tuoksimes baznycioje, tad vel kirba mintis but isskirtinei  wub.gif  bet ta krize vercia mastyt apie visus uz ir pries  blush2.gif
Noreciau pasiteiraut nerejeliu, gal galetumet man parasyt i az, kiek kainuotu nunert stai tokias suknutes, bet ilgis butu iki keliu. Siaip labai patinka ir airiskas rastas...

Dekui jums is anksto wink.gif



parašiau į až cool.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 20, 12:30)
Įkeliu aglynes suknelę  mirksiukas.gif
Man ji tokia graži, kad negaliu atsižiūrėti  wub.gif  Kaip pasakų princesė  wub.gif




o kokia kaina tokios suknelytes, nors mazdaug???
Papildyta:
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 20, 12:30)
Įkeliu aglynes suknelę  mirksiukas.gif
Man ji tokia graži, kad negaliu atsižiūrėti  wub.gif  Kaip pasakų princesė  wub.gif



o kokia kaina tokios suknelytes, nors mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 02 13, 00:22)
Neerineelee - kūkūūūū, kur tavo gražioji suknytė  4u.gif

o mano suknute va cia smile.gif
http://public.fotki....g0137sukne.html
Atsakyti
o sakykit is kokiu siulu geriausia butu nerti suknele as masciau apie silkinius o gal nesiskirtu rezultatas ir is paprasciausiu maxi siulu nunerus?kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2009 02 17, 14:27)

Nugi liuks thumbup.gif
O gal turi ant nuotakos foto? Norisi pamatyti ant kūno kaip atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Neerineelee @ 2009 02 17, 14:04)
o kokia kaina tokios suknelytes, nors mazdaug???

Žinok nežinau nieko schmoll.gif
Čia aglynes mama mezgė, parašyk jai AŽ geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda_balta @ 2009 02 17, 20:16)
o sakykit is kokiu siulu geriausia butu nerti suknele as masciau  apie silkinius o gal nesiskirtu rezultatas ir is paprasciausiu maxi siulu nunerus?kaip manot?

vien is silko nesiulyciau nerti. buna medvilne su viskoze labai graziai zvilgantys, arba.. nuotakai bent dali suknutes galima kartu su maxi inerti liurekso siuliuka: jis permatomas bet prie apsvietimo labai graziai spindi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 02 18, 10:49)
vien is silko nesiulyciau nerti. buna medvilne su viskoze labai graziai zvilgantys, arba.. nuotakai bent dali suknutes galima kartu su maxi inerti liurekso siuliuka: jis permatomas bet prie apsvietimo labai graziai spindi  smile.gif

o kas butent blogai silkui?del kokiu savybiu?(tvirtumas, patogumas, bendras vaizdas...) beje aciu kad nepatingejot atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Dekui jums uz atsakymus mirksiukas.gif
O sakykit ta geleta jau skaitosi kaip airiskas nerimas ar ne? g.gif
Atsakyti