Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(Gilberta @ 2009 03 25, 12:32)
doh.gif Vaistineja dave krema,nors kazkada seniai geli naudojau tai tikrai veiksmingesnis buvo...O kaip manai galiu naudot dar ir Differin geli? Nebus perdaug?

manau labai issausinsi ax.gif o kam tu ji pirkai, jei naudoji kita tepaliuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 25, 13:51)
manau labai issausinsi  ax.gif o kam tu ji pirkai, jei naudoji kita tepaliuka  ax.gif

Cia as ji pirkau seniai blush2.gif ,bet galvojau gal dasidet dar prie visko g.gif Gal kelis kartus per sav nepakenks? Nes mane vis beria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 03 25, 13:06)
Cia as ji pirkau seniai blush2.gif ,bet galvojau gal dasidet dar prie visko g.gif  Gal kelis kartus per sav nepakenks? Nes mane vis beria doh.gif

nesavivaliauk, geriau ateik pas gyd
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 25, 10:16)
kreipkis i dermatologa, jei esi is Vilniaus galiu rekomenduot.. 4u.gif



Gal galėtum man įmesti gero dermatologo kontaktus į AŽ ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos 4u.gif
man dermatologė irgi patarė naudot Biodermos priemonės probleminei odai. AKN Sebium kremukas tai gal dar visai visai. Bet prausiklis tikrai netiko:( veltui išmesti pinigai. Gal kuri norėtų perpirkti?

norėčiau 27lt, veiksmas Vilniuje
user posted image
user posted image
ax.gif
Atsakyti
is manes nieks nenorejo smile.gif tiek pat sunaudojau, galvoju kur dabar det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 25, 15:17)
nesavivaliauk, geriau ateik pas gyd

Gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 03 25, 21:56)
Labas vakaras, merginos  4u.gif
man dermatologė irgi patarė naudot Biodermos priemonės probleminei odai. AKN Sebium kremukas tai gal dar visai visai. Bet prausiklis tikrai netiko:( veltui išmesti pinigai. Gal kuri norėtų perpirkti?

norėčiau 27lt, veiksmas Vilniuje
user posted image
user posted image
  ax.gif

o tai negavai meginuku pries perkant? unsure.gif siaip, kiek zinau, dermatologai,. kurie dirba su bioderma, duoda pabandyt, jei meginuku tuo metu turi unsure.gif
Atsakyti
Kremo meginuką davė, bet vat prausiklio nea g.gif
Atsakyti
kame idomumas, kad meginuke esantis prausiklis man tiko, o kai nusipirkau visa pakuote - ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 03 24, 23:42)
O as krema turiu doh.gif  Ka daryt?

differin gelis daugiau sausina ir atsluoksniuoja ir jis daugiau skirtas berniukams kas turi jau labai pulingus veidus.aisku tinka ir merginoms bet kai jau yra labai labai didele problema
o kremas yra truputi svelnesnis bet veikliuju medziagu kiekis yra toks pat ir tikrai nekimsa poru bei maziau issausina oda.
prie siu priemoniu butinai reikia naudot lengva drekinamaji krema. gali buti ir biodermos. o differin turbut perspejo kad reikia naudoti tik nakciai.
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 03 26, 01:09)
Kremo meginuką davė, bet vat prausiklio nea  g.gif

matyt neturejo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bastet @ 2009 03 26, 08:13)
kame idomumas, kad meginuke esantis prausiklis man tiko, o kai nusipirkau visa pakuote - ne  g.gif

manau tau ilgainiui naudojant netiko, nes prausiklis toks pats meginukuose kaip ir standartinej pakuotej drinks_cheers.gif
Atsakyti