Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(Lalaa @ 2008 01 27, 17:32)
o cia krepseliai su sampinionais  mirksiukas.gif


o jų receptas čia kažkur buvo? blush2.gif labai gražiai ir skaniai atrodo sunglasses2.gif
Atsakyti
Krepsiuku su sampinionais receptas smile.gif

1kg farso, 10 sampioninu (didesniu), 2 kiausiniai, manu kruopos ar dziuveseliai, prieskoniai ir suris ax.gif

darom farsa kaip kotletams, paskui i rutuliuko vidu dedam jau nulupta ir isplauta gryba, gavosi tokiu 10 rutuliuku, paskui i ikaitinta orkaite ~ 30 min, i pabaiga apibarstom suriu, bet galima ir be jo, tik pries kepant grybo kepuraite patepti majonezu ax.gif

gavosi labai sultingi ir idomus krepseliai/rutuliukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaa: 27 sausio 2008 - 17:52
Lalaa, situs krepselius labai megsta musu seima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 27, 18:32)
bulves su sonine  smile.gif

jau ir aš išsiprieskoniavau šoninę bulvėms lotuliukas.gif .O dėjote tik per vidurį? Aš bandysiu keliose vietose didesnę bulvę "prikišti" g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2008 01 27, 20:51)
jau ir aš išsiprieskoniavau šoninę bulvėms lotuliukas.gif .O dėjote tik per vidurį? Aš bandysiu keliose vietose didesnę bulvę "prikišti" g.gif


dariau ivairiai ir i vidu ir dar pora apviniojau sonine mirksiukas.gif skaniau kai dar apibarstai cesnakais mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ir skaniai cia viskas atrodo thumbup.gif Saunuoles mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 01 25, 13:52)
dekoju uz faina receptuka, tiesiog net nesitikejau, kad bus taip skanu thumbup.gif  wub.gif
user posted image


kokios salotos cia pas tave? labai idomiai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 27, 18:32)
o cia krepseliai su sampinionais  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Labai skaniai atrodo. Reiks padaryt rolleyes.gif 4u.gif
O cia mano bulves bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 28 sausio 2008 - 03:29
nuo buvių net seilės nubėgo thumbup.gif
Atsakyti
ojeja, kiek receptu ir visi kokie skanus rolleyes.gif labai patiko kotletai su pievagrybiais, sonkauliukai ir tos bulves bigsmile.gif

Merginos kiek laiko jus kepate tas bulves su sonine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 28 sausio 2008 - 11:48
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 28, 13:43)
ojeja, kiek receptu ir visi kokie skanus  rolleyes.gif labai patiko kotletai su pievagrybiais, sonkauliukai ir tos bulves  bigsmile.gif

Merginos kiek laiko jus kepate tas bulves su sonine?


aciu 4u.gif

as kai kepiau gal kokias 10 bulves, tai sudejau i nedidele forma, uzdengiau folija ir i ikaitinta orkaite ~ 30-40min, paskui pasiziurejau, kad jau bulves beveik minkstos, tai atidengiau ir dar ~ 10 min su griliu ir vsio ax.gif
Atsakyti
EISIU RYT AMINTI BULVES SU SONINE JU TAIP SKNIAI ATRODO thumbup.gif
Atsakyti