Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

Tos bulvės su šonine tai tikrai labai skaniai atrodo, reikės greitu metu ir man išsikepti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif
noriu jungtis prie jusu mirksiukas.gif jau senokai gaminu maista(vyrui,o dabar jau ir vaikuciui) tai pamaniau pasidalinsiu savo siokia tokia patirtim ir isbandysiu jusu skanumynus essen.gif

P.S.štai mano siandienos pietus-vistiena saldziarugsciame(jis po vistos gabaliukais:) ) padaze ir bulviu kose.tik gaila neturejau jokiu salotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 28, 12:54)
aciu  4u.gif

as kai kepiau gal kokias 10 bulves, tai sudejau i nedidele forma, uzdengiau folija ir i ikaitinta orkaite ~ 30-40min, paskui pasiziurejau, kad jau bulves beveik minkstos, tai atidengiau ir dar ~ 10 min su griliu ir vsio  ax.gif


o tai visai neilgai kepe, isivaizdavau, kad ilgiau "ciela" bulve kepa smile.gif

ACIU! reiks ir man isbandyti
Atsakyti
O jau kiek indmiu ir skaniu receptuku bigsmile.gif Tik spek suktis lotuliukas.gif Ir sio noris ir kito net nezine kuri pirma ismeginus g.gif



QUOTE(Putlutė @ 2008 01 28, 16:14)

P.S.štai mano siandienos pietus-vistiena saldziarugsciame(jis po vistos gabaliukais:) ) padaze ir bulviu kose.tik gaila neturejau jokiu salotu doh.gif


Si ir as kaskada gamindawau. Skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 01 27, 03:04)
oho, kiek kulinariu shiandien biggrin.gif ..




Niu labai malonu, kad isbandete mirksiukas.gif Reiks man jusu sutrumpinta varianta isbandyti 4u.gif

QUOTE(Lalaa @ 2008 01 28, 13:54)
aciu  4u.gif

as kai kepiau gal kokias 10 bulves, tai sudejau i nedidele forma, uzdengiau folija ir i ikaitinta orkaite ~ 30-40min, paskui pasiziurejau, kad jau bulves beveik minkstos, tai atidengiau ir dar ~ 10 min su griliu ir vsio  ax.gif


Kodel as to recepto nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 01 28, 16:47)
Niu labai malonu, kad isbandete  mirksiukas.gif Reiks man jusu sutrumpinta varianta isbandyti  4u.gif
Kodel as to recepto nerandu  unsure.gif


tikriaus šito ieškai mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...7169&st=360
Atsakyti
Elena, tau turbut reikia medali iteikti uz super recepta thumbup.gif
tavo bulves - favorites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 27, 17:32)

o cia krepseliai su sampinionais  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

aciu uz sita receptuka... snd MB vardadienis,tai padariau vakariene tokia, nu va d valgo ir pirstus laizosi, o as vis mastydavau ka su tuo farsu dar galima daryti,nes idarytos bulves ir kotletai jau atsibodo... o cia super thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
labai skaniai atrodo tie ruduliukai su pievagrybiais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 01 27, 17:32)
o cia krepseliai su sampinionais  mirksiukas.gif

user posted image

thumbup.gif Aš tokius krepšelius darau su džiovintais grybais,svoguniukais ir morkytėm,tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
malonu, kad mano eksperementas pavyko smile.gif

Atsakyti
lazanija , jau dejau karta receptuka
sikart naudojau makaronu tongue.gif lakstus , 3.50 atrodo norfoje: hm
kitur schmoll.gif neralios kainos ohmy.gif
user posted image

Atsakyti