Įkraunama...
Įkraunama...

KT Cerazette

Na va kaip tos pacios KT skirtingai veikia moteris. Vienoms menesines 2 kartus per menesi, o man stai jau antri metai jokiu menesiniu ax.gif
Lyg ir viskas tinka, jokiu problemu, nors va sonus kartais ir paskauda.... Bet uztai kaip gerai kad nera mm kas menesi, tai ir keliones is anksto nebaisu planuoti, zinau kad nuvaziavus i Egiptai tikrai galesiu sedeti pliaze su bikini ir eiti maudytis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 02 21, 20:57)
Na va kaip tos pacios KT skirtingai veikia moteris. Vienoms menesines 2 kartus per menesi, o man stai jau antri metai jokiu menesiniu ax.gif 
Lyg ir viskas tinka, jokiu problemu, nors va sonus kartais ir paskauda....  Bet uztai kaip gerai kad nera mm kas menesi, tai ir keliones is anksto nebaisu planuoti, zinau kad nuvaziavus i Egiptai tikrai galesiu sedeti pliaze su bikini ir eiti maudytis tongue.gif


o kaip zinot, ar netycia nepastojai tokiu atveju? g.gif nes menesines vienas is pagrindiniu rodikliu.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 05 15, 16:00)
o kaip zinot, ar netycia nepastojai tokiu atveju? g.gif nes menesines vienas is pagrindiniu rodikliu.

sios kt yra ne sudetines .. todel visai normalu jog nera menesiniu.. jos veikia taip pat kaip ir impantas ar injekcijos... gali pranykt menesines gali but kas 4 men o gali nuolat tepti kikevienai kitaip reaguoja
Atsakyti
QUOTE(jane deadly @ 2008 05 15, 16:07)
sios kt yra ne sudetines .. todel visai normalu jog nera menesiniu.. jos veikia taip pat kaip ir impantas ar injekcijos... gali pranykt menesines gali but kas 4 men o gali nuolat tepti kikevienai kitaip reaguoja


zinau, kad ne sudetines. ir klausiau visai ne to blush2.gif
gal kartais jas vartojate? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 15 gegužės 2008 - 15:30
QUOTE(agnuta @ 2008 05 15, 16:29)
zinau, kad ne sudetines. ir klausiau visai ne to blush2.gif
gal kartais jas vartojate? ax.gif

nevartoju.. jo suzinot tai yra kiti juk dalykeiai kurie pranesineja apie laukimasi :> ne vien menesiniu dingimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jane deadly: 16 gegužės 2008 - 18:51
Šias tabletes man išrašė, nors ir nemaitinu, tačiau negaliu vartoti jokių kontraceptikų su estrogenu. Pagal gydytoją, mėnesinės yra visiškai nereikalingos, o kad nepastojai, tai jei taisyklingai vartojai, gali nesijaudinti, o jei netaisyklingai, pasidarai testą. Jei kažkokių įtarimų turi, vėlgi testą pasidarai ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 09 11, 17:03)
Šias tabletes man išrašė, nors ir nemaitinu, tačiau negaliu vartoti jokių kontraceptikų su estrogenu. Pagal gydytoją, mėnesinės yra visiškai nereikalingos, o kad nepastojai, tai jei taisyklingai vartojai, gali nesijaudinti, o jei netaisyklingai, pasidarai testą. Jei kažkokių įtarimų turi, vėlgi testą pasidarai ir viskas.


man lygiai tas pats unsure.gif tiesiog pradzioje, kai pradejau jas vartot, informacijos apie jas daug neturejau, tai ir tos baimes buvo daugiau ax.gif
Atsakyti
tos kurios vartoja šitas kontraceptines ar gali man pasakyti kaip jos yra vartojamos?
ta prasme pirmą tabletę reikia gerti pirmą mėnesinių dieną? ir po 28 dienų daryti 7 dienų pertrauką,per kurias turi susirgti?
ar kaip kitaip?
kai maitinau ir nesirgau gėriau kitaip. o dabar nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2008 09 12, 14:57)
tos kurios vartoja šitas kontraceptines ar gali man pasakyti kaip jos yra vartojamos?
ta prasme pirmą tabletę reikia gerti pirmą mėnesinių dieną? ir po 28 dienų daryti 7 dienų pertrauką,per kurias turi susirgti?
ar kaip kitaip?
kai maitinau ir nesirgau gėriau kitaip. o dabar nežinau  blush2.gif


jas reikia gerti istisai, nedarant jokiu pertrauku. del pirmos tabletes nesu tikra, bet atrodo, kad reikia daryt taip, kaip rasei. reiktu tame informaciniame lapelyje pasitikslint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 09 12, 14:05)
jas reikia gerti istisai, nedarant jokiu pertrauku. del pirmos tabletes nesu tikra, bet atrodo, kad reikia daryt taip, kaip rasei. reiktu tame informaciniame lapelyje pasitikslint ax.gif

informacinis lapelis lenkiškas ir negaliu paskaityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2008 09 12, 15:24)
informacinis lapelis lenkiškas ir negaliu paskaityti  doh.gif


radau internete anglu kalba: idealus atvejis, kai pradedi gerti pirmaja menesiniu diena, taciau galima ir nuo 2 iki 5 menesiniu dienos, taciau tuomet pirmas 7 siu KT vartojimo dienas naudotis papildomom barjerinem apsaugos priemonem.
siek tiek kitaip yra, jei iskart po kombinuotu KT pradedi gert sitas.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 09 12, 15:05)
jas reikia gerti istisai, nedarant jokiu pertrauku. del pirmos tabletes nesu tikra, bet atrodo, kad reikia daryt taip, kaip rasei. reiktu tame informaciniame lapelyje pasitikslint ax.gif


Pasak mano gydytojos, išgert pirmą tabletę reikia pirmą mėnesinių dieną, tada esi apsaugota nuo tos pačios pirmos dienos. jei bet kurią kitą ciklo dieną pradedi gerti - dar dvi dienas papildomai reikia saugotis (prezervatyvais ir pan.).
Atsakyti