Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti reiškiniai: nei miegi, nei nemiegi...

QUOTE(arpos @ 2013 01 06, 21:57)
Faberz, bet tai rimti išgyvenimai pas tave, galvojau-na, iš kur gi tokie sapnai.
Elektros prietaisai labiai įdomiai reaguoja į mūsų išgyvenimus ir nenustebau,ką parašei. Kaip pvz parašysiu,kad dažniausiai jie genda, jei liečiasi įsitempęs žmogus. Neseniai bute tvyrojo įtampa,tai pusėje buto dingo šviesa. Jei jaučiuosi įsitempusi, geriau prie elektros prietaisų išvis neinu, nes arba jie sugenda, arba pati gaunu per rankas. Fizika pasirodo veikia  smile.gif


kas liecia imagnetinta-ielektrinta kuno iskrova, tai nelabai zaibuoju lotuliukas.gif
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 01 06, 22:02)
Labai idomi istorija  4u.gif
Dar karteli uzuojauta del visko  wub.gif
Kodel butent rusijos snipe g.gif

Aciu 4u.gif Man tai irgi nelabai aisku iki siol g.gif
Atsakyti
Idomus potyriai. Nepamenu ar saviskius pasakojau, bet karta man nuejus i lova, bet dar nespejus uzmigt eme kaist veidas. Galvoju kasgi cia bus, bet neissigandau, o atvirksciai stebejau savo potyrius. Paskui lyg kas kutentu galva is uz nugaros ir is sonu. Bet tai ne visai kutenimas. Nera lietuviu kalboj tokio zodzio siam potyriui apibudint. Bet jis pasidare intensyvus ir nebemalonus, tada pasimuisciau ir mintyse nutariau, kad uzteks, nebenoriu. Ir butent ta akimirka isgirdau duslu kikenima. Apeme SIAUBAS. Uzsiklojau galva kaldra bijojau net pasijudinti, emiau melstis. Esu tikra, kad susiduriau su kazkokia nezinoma nematerialia butybe. Tikrai neprisisapnavo ir nepasigirdo. Jokia depresija nesirgau, niekada negeriau jokiu vaistu ir dabar negeriu. Fiziskai esu sveika. Pries tai gal tris dienas is eiles braizesi mano tuscios drobes. Toks garsas lyg kas brauktu viena per kita. Po to kikenimo pasidare labai nejauku vienai miegot (visad miegodaviau uzsidariusiu kambary), tad prasau artimuju miegoti atvirom durim, kad issigandus galeciau ju prisisaukti. Buna kad nei is sio nei is to nakti prabundu ir buna nejaukumas. Stengiuos kuo greiciau uzmigt ir nesidairyt. Iki tu ivykiu miegodavau kaip karaliene. Nesuprantu is kur tai, nes mano asmeniniame gyvenimo neivyko jokiu permainu, kriziu ir tt g.gif
Vakar sapne is svetimu namu kazkokiu ar patalpos (bet tia nebuvo mano namai) variau lauk Poltergeista. Dvasiu buvo daug. Isvariau kazkokiais ritualais, pazvelgiau pro langa ir viena dvasia (juodaodzio vyro nusisypsojo) doh.gif Butent po to atsibudau. Kodel ne sapno vidury, tada kai isvariau?
Na visi tokie reiskiniai ir sapnai labai keisti. Seniau miegodavau kaip kudikis, isties labai nemalonu smile.gif
Atsakyti
Mirabella 4u.gif isgyvenu panasius sapnus iki siol, tik paskutinis mano abejones del dvasiu siek tiek issklaide. Dabar taip pat tebedirbu prekyboje, viena vakara uzsuko pirkejas ( juodaodis) labai jau sypsojosi, savo akiu nenuleido nuo mano akiu, labai jau stengesi, kad butent atsakyciau akiu zvilgsniu doh.gif besnaudziant paryciui, apie 6 val, susiraite salia butent tas juodukas, bet tokio seselio pavidale, kokius jau anksciau esu regejusi. As ji taip smaugiau, kad vos spejo isnesti kudasiu lotuliukas.gif pries pora dienu tas pats juodukas su moterimi uzejo i parduotuve ir kaip pasimete mane pamates, apejo labai , labai is tolo ir taip skubejo pro duris lauk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 22:39)
Mirabella  4u.gif  isgyvenu panasius sapnus iki siol, tik paskutinis mano abejones del dvasiu siek tiek issklaide. Dabar taip pat tebedirbu prekyboje, viena vakara uzsuko pirkejas ( juodaodis) labai jau sypsojosi, savo akiu nenuleido nuo mano akiu, labai jau stengesi, kad butent atsakyciau akiu zvilgsniu  doh.gif  paryciui, apie 6 val, susiraite salia butent tas juodukas, bet tokio seselio pavidale, kokius jau anksciau esu regejusi. As ji taip smaugiau, kad vos spejo isnesti kudasiu  lotuliukas.gif  pries pora dienu tas pats juodukas su moterimi uzejo i parduotuve ir kaip pasimete mane pamates, apejo labai , labai is tolo ir taip skubejo pro duris lauk  lotuliukas.gif



Na as tokiu sapnu keistu paprastai nesapnuoju. Sapnavau gal pora kartu, bet jiems neteikiu jokios reiksmes, taciau uzvis man neramiausia tie drobiu braizymai ir realus kikenimas. Sapna nuo budrumo busenos dar sugebu atskirti, be to neimanoma per kelias sekundes tik atsigulus uzmigti. Zodziu brrr... O ir niekam tokiu isgyvenimu nepapasakosi... pasakiau brangiausiam zmogui mamai ir paprasiau duris atviras laikyt, o ji pasake kazka mazdaug tokio, kad man protas ciuozia ir pan, labai blogai jeigu jau vaidentis pradejo doh.gif Bet man nesivaidena, as nieko nemaciau, as girdejau... unsure.gif
O jus ta juoduka sapne smauget? Ar taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2013 01 06, 22:44)

O jus ta juoduka sapne smauget? Ar taip supratau?

Tas sapnas, toks snaudimo stadijoje, paralyzuoja trumpam,jis bande mane glostyti, na o as ji puoliau smaugti blush2.gif nesitikejo tokio atkircio biggrin.gif
Na o del girdejimo ax.gif as esu girdejusi keistus garsus, bet su niekuo ju negaliu palyginti , nesu niekur tokiu garsu girdejusi niekada anksciau g.gif
Dar vienas keistas dalykas ivyko, nemiegant, darbe durys i jas beziurint atsidare (jos ne is tu automatiskai atsidaranciu) seip jas net gerai stumti reikia norint atidaryti, gal taip padarytos, kad mazi vaikai negaletu atidaryti ir islekti i gatve, nes parduotuve salia gatves( toks prekybos centras su gatvelemis, lyg senamiestis) ir durys atsiveria i gatve, ne i vidu. Atsidare,tiek lyg kas pro jas ieitu arba iseitu ir vel uzsidare doh.gif Tada jau ne viena buvau, ne as viena tai maciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 23:39)
Mirabella  4u.gif  isgyvenu panasius sapnus iki siol, tik paskutinis mano abejones del dvasiu siek tiek issklaide. Dabar taip pat tebedirbu prekyboje, viena vakara uzsuko pirkejas ( juodaodis) labai jau sypsojosi, savo akiu nenuleido nuo mano akiu, labai jau stengesi, kad butent atsakyciau akiu zvilgsniu  doh.gif besnaudziant  paryciui, apie 6 val, susiraite salia butent tas juodukas, bet tokio seselio pavidale, kokius jau anksciau esu regejusi. As ji taip smaugiau, kad vos spejo isnesti kudasiu  lotuliukas.gif  pries pora dienu tas pats juodukas su moterimi uzejo i parduotuve ir kaip pasimete mane pamates, apejo labai , labai is tolo ir taip skubejo pro duris lauk  lotuliukas.gif



Linksma istorija! lotuliukas.gif Kaip gali gautis.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 11 19, 17:53)
O nekilo mintis tiesiog neiti dienos poilsio? Gal salygos leidzia anksciau nueit miegot? Miegas ramesnis dar nuejus meigot iki11. Kazkur tai skaiciau o ir pastebejau, kad kuo veliau nuejus miegot,tuo naktele neramesne.


Kartais tenka prigulti ir dieną - naudotis proga, kai vaikai miega.. mirksiukas.gif

QUOTE(mistico @ 2012 11 25, 23:12)
būtų įdomu išgirsti smile.gif kaip minėjau medikai nieko atsakyti negalėjo, po tyrimų įpaišė  galimą pervargimą ar jautrumą.


O man buvo įpaišę epilepsiją. Ačiū mamai, kad neleido gert vaistų nuo epilepsijos. Dabar jau pati suprantu, kaip ši "liga" vadinasi - tai paprasčiausias miego paralyžius, kai nubunda sąmonė, kūnui dar miegant (REM fazėje).

QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 23:43)
Dirbau parduotuves vedeja, dirbau ne koki tai sedima sandelyje darba, bet firmoje kur vadovas dirba daugiausiai uz visus, nes dazniausiai dirba aplamai vienas arba tik dviese.Taigi visa atsakomybe uz viska  doh.gif  ir visus. Praradau kudiki,paprasciausiai sustojo sirdute, gulint  ligonineje pries skatinima pagimdyti, dar be jokiu vaistu tik belaukiant ju, pamaciau danguje Dievo atvaizda, labai labai aiskiai  doh.gif  Galvojau, kad jau stogas vaziuoja, nebuvau gerusi net jokiu raminamu.

Palaipsniui nutraukeme vaistus, nes jie padejo tik tiek kad galejau miegoti.


Aš tai vadinčiau, kaip stiprių išgyvenimų pasekmes. Kūdikio praradimas laukiančiai jo motinai gali privesti dar ne iki tokių dalykų. Gal tuo metu ar panašiu laiku ir narkozę teko patirt? Narkozė labai išbalansuoja sąmonę.
Vaistų nereikėjo nutraukti... Gal dabar būtumėt visisiškai pasveikusi.

Beje, matau, moterys, čia diskutuojate nelabai į temą. Bet, sena pažįstama, jūsų postus aš palaikau. Ir pritariu, kad emociškai tvirtų žmonių nepersekioja nei jokie vaiduokliai, nei dar kažkas. Tik kai kurie žmonės nelb nori pripažint tai.
Buvo gyvenime mano periodas, kai po didelių išgyvenimų buvau palūžusi, tapau labai jautri, emociškai nestabili. Tuomet ir atsirado baimės bei nebūtų dalykų matymas ir besąlygiškas tikėjimas Dievu. Ačiū, vėlgi mamai, kuri nuvežė pas psichiatrą, ten gavau vaistų, kuriuos gėriau ilgai. Pusmetį nuolat, paskui tik reikalui esant. Gėriau labai sąžiningai, nes buvau labai pavargusi gyventi "antgamtiškame pasaulyje". Ir tik po kelių metų visiškai pasveikau. Visiškai. Dabar, kai jau praėjo dešimt metų nuo to laiko, galiu gyventi ramiai ir vengiu visokių antgamitiškumų ir pan. Nes jie tik dar labiau traukia į šitą liūną. Kuo daugiau apie tai skaitai ir duomiesi, tuo labiau pradedi tikėti. Geriau laikytis nuo to kuo toliau, ypač, kai yra labai logiškai pagrįstų paaiškinimų mokslo srityje.

Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2013 01 07, 16:58)

Aš tai vadinčiau, kaip stiprių išgyvenimų pasekmes. Kūdikio praradimas laukiančiai jo motinai gali privesti dar ne iki tokių dalykų. Gal tuo metu ar panašiu laiku ir narkozę teko patirt? Narkozė labai išbalansuoja sąmonę.
Vaistų nereikėjo nutraukti... Gal dabar būtumėt visisiškai pasveikusi.



Ne, narkoze esu turejusi tik viena gyvenime, pries 16 metu, operacijos metu.
Gimdyma skatino zvakutemis i maksti, siule nuskausminamuosius, kuriuos naudoja per gimdymus, atsisakiau, paprasciausiai visada buvau uz naturalu gimdyma, nors ir tokiu atveju unsure.gif Taigi, pagimdziau naturaliai, laikiau kudiki rankose.
Migdomuosius vaistus geriau 3 savaites, vietoj 2, tiksliau 2 savaites ir trecia tik jei sirdis imdavo tabaluoti, veliau paprasciausius naturaliu zoleliu hemopatinius vaistus.
Dar prisiminiau viena smulkmena, esu skaiciusi, kad cia merginoms kartais nei is sio , nei is to isijungia marijos radijas, na o man cia, Amerikoje, taip isijunginejo rusiskas radijas doh.gif Niekada ne nebandziau to ieskoti , ne nesiklausiau niekada, cia jau kai prasidejo visa nesamone su sapnais.
Atsakyti

 i 
Dalis temos buvo perkelta į naujai atidarytą temą.

Jei pageidaujat pakeist nurodytos temos pavadinimą, rašykit man AŽ.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 05, 07:35)
O kaip jums su nervais is viso, net dienos metu? Ar buna galvos svaigimu, sirdies perplakimu dienos metu? Ar neuzeina nepaaiskinama baime, panika, ar netruksta oro, nedustate nei is sio, nei is to? g.gif
Klausiu todel, kad nieko antgamtisko jusu pojuciuose nera. Turite vegetodistonija arba lengva depresijos laipsni 4u.gif Geras menuo raminamuju vaistu(galit gerti ir zolinius preparatus ar homeopatija pavartoti)-ir nebeliks jokiu nemaloniu pojuciu miego metu 4u.gif
Sakau ta is patirties. Jokiu velniu, naminuku, vaiduokliu nera, tai tik musu sutrikusi psichine pusiausvyra.

MB-tai Mano Brangusis, taip vadiname sutrumpintai vyra/drauga/sugyventini.
Galimas ir kitas trumpinys: Mano Bankas biggrin.gif Mano Briedis lotuliukas.gif

man dienos metu viskas puiku realiai.tik naktim tai protarpiais istinka
Papildyta:
QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 22:43)
Trumpai papasakosiu savo istorija  4u.gif
Dirbau parduotuves vedeja, dirbau ne koki tai sedima sandelyje darba, bet firmoje kur vadovas dirba daugiausiai uz visus, nes dazniausiai dirba aplamai vienas arba tik dviese.Taigi visa atsakomybe uz viska  doh.gif  ir visus. Praradau kudiki,paprasciausiai sustojo sirdute, gulint  ligonineje pries skatinima pagimdyti, dar be jokiu vaistu tik belaukiant ju, pamaciau danguje Dievo atvaizda, labai labai aiskiai  doh.gif  Galvojau, kad jau stogas vaziuoja, nebuvau gerusi net jokiu raminamu. Kai darbe apie tai papasakojau bendradarbei, kita diena prisistate  armijos rubais  devintys vyriskis ir moteris, tipo patikrinti parduotuves, nors iki tol 6 metus tikrindavo priesgaisrines tarnybos darbuotojai ir prekybos centro darbuotojai. Dar kita diena bestovint netoli prekystalio, paprasciausiai stovint ir nesilieciant prie jokiu elektros prietaisu, tuo metu buvau viena , gavau labai stipru elektros srauta i galva  doh.gif
Nuo tada prasidejo sapnai, tokie, kokiu galbut ne vienas cia rasinejantis nesate sapnaves  unsure.gif kaip per kokia 24/7 apklausa. Nebegalejau visai miegoti, visada girdejau balsus klausinejancius paciu ivairiausiu klausimu ir turejau mintimis atsakineti, jei priesinausi, siaubingai skaudedavo galva iki vemimo  doh.gif dvi savaites be miego.. Kreipiausi i gydytojus , pradziai seimos , veliau pas psichiatra ir pas psichologa, ju isvada buvo, kad panikos priepoliai. Geriau migdomuosius ir kitus raminamus, bet sapnai ir kvotimas tesesi virs metu.
Palaipsniui nutraukeme vaistus, nes jie padejo tik tiek kad galejau miegoti. Dabar paprasciausiai gyvenu kaip gyvenusi, kartais net ima juokas is kai kuriu tada uzduotu klausimu, kazkodel buvo motivuojama, kad jie mane laiko rusijos snipe  lotuliukas.gif  Juokas toks beveik vos ne pro asaras, nes visi , kurie buvo su manimi tuos metus ( vyras, mama, sunus) visa tai mate, vyras naktimis filmavo, girdedavo tuos pacius garsus, mate uzsidegant ir uzsigesinant sviesas, isijungiant radija, kuri tik su batarejomis( belaide), na ir dar visokiausiu smulkmenu.
Dabar tai man tik kazkoks kraupus prisiminimas, bet kazkodel butent gydytojai atmete chizofrenijos ar paranojos isvadas.
Ka galite i tai parasyti  g.gif  Dieva maciau liepos 8 diena 2010 metais.

ir norint parasyti kazka,nesumislyciau nieko blink.gif kas tai per reiskiniai
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 22:43)
Trumpai papasakosiu savo istorija  4u.gif
Dirbau parduotuves vedeja...

Siais laikais negali niekuo tiket arba gali itiket belenkuo. Labau tikeciau paprastu zmoniu pasakojimais nei tuo, ka skelbia spauda ir medija. O kokiomis technologijomis, ziniomis bei tyrimo/veikimo metodais disponuoja NASA, vyriausybes ir karines tarnybos, ne vienas is paprastu mirtinguju net sumastyt nesumastytu. Visai tikiu, kad visa tai, ka pasakoji, yra tikra, o ne sapnas. Ypac gyvenant tokioj saly kaip Amerika. Nenoriu gasdint, bet, matyt, del kazkokiu priezasciu kazkam uzkliuvai. Siuo klausimu geriau butu pasikonsultuoti su konspiracijos teoriju zinovais.
Beje, dar turiu itarima, kad Dievo regejimas ir kariskiu pasirodymas cia gali buti niekuom nesusije..

QUOTE(Febrez @ 2013 01 06, 23:39)
Mirabella  4u.gif  isgyvenu panasius sapnus iki siol, tik paskutinis mano abejones del dvasiu siek tiek issklaide. Dabar taip pat tebedirbu prekyboje, viena vakara uzsuko pirkejas ( juodaodis) labai jau sypsojosi, savo akiu nenuleido nuo mano akiu, labai jau stengesi, kad butent atsakyciau akiu zvilgsniu  doh.gif besnaudziant  paryciui, apie 6 val, susiraite salia butent tas juodukas, bet tokio seselio pavidale, kokius jau anksciau esu regejusi. As ji taip smaugiau, kad vos spejo isnesti kudasiu  lotuliukas.gif  pries pora dienu tas pats juodukas su moterimi uzejo i parduotuve ir kaip pasimete mane pamates, apejo labai , labai is tolo ir taip skubejo pro duris lauk  lotuliukas.gif

Cha, matyt labai jau ikritai jam i aki, kad nakti nusprende apsilankyt astraliniu pavidalu. Is tiesu, gal nieko bloga jis net nenorejo, tiesiog apie tave labai galvojo ir panoro pamatyt. Kadangi esi jautri energijoms, tai ir tu ji pastebejai rolleyes.gif

O siaip daugumai jusu reiketu ne bijoti, o daugiau pasidometi apie astralines keliones ir samoningus sapnus. Daug zmoniu to tikslingai siekia kaip nepakartojamos patirties, o jus to purtotes. Baisu, nes nezinot ir nemokat tos busenos suvaldyt bei isnaudot galimybes.
Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2013 01 14, 01:08)
Siais laikais negali niekuo tiket arba gali itiket belenkuo. Labau tikeciau paprastu zmoniu pasakojimais nei tuo, ka skelbia spauda ir medija. O kokiomis technologijomis, ziniomis bei tyrimo/veikimo metodais disponuoja NASA, vyriausybes ir karines tarnybos, ne vienas is paprastu mirtinguju net sumastyt nesumastytu. Visai tikiu, kad visa tai, ka pasakoji, yra tikra, o ne sapnas. Ypac gyvenant tokioj saly kaip Amerika. Nenoriu gasdint, bet, matyt, del kazkokiu priezasciu kazkam uzkliuvai. Siuo klausimu geriau butu pasikonsultuoti su konspiracijos teoriju zinovais.
Beje, dar turiu itarima, kad Dievo regejimas ir kariskiu pasirodymas cia gali buti niekuom nesusije..
Cha, matyt labai jau ikritai jam i aki, kad nakti nusprende apsilankyt astraliniu pavidalu. Is tiesu, gal nieko bloga jis net nenorejo, tiesiog apie tave labai galvojo ir panoro pamatyt. Kadangi esi jautri energijoms, tai ir tu ji pastebejai rolleyes.gif

O siaip daugumai jusu reiketu ne bijoti, o daugiau pasidometi apie astralines keliones ir samoningus sapnus. Daug zmoniu to tikslingai siekia kaip nepakartojamos patirties, o jus to purtotes. Baisu, nes nezinot ir nemokat tos busenos suvaldyt bei isnaudot galimybes.

Tikrai nenoriu niekur niekada keliauti kaip astralas, o tuo labiau kistis i kitu miega, sapnus. 4u.gif
Atsakyti