Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti reiškiniai: nei miegi, nei nemiegi...

Kazkaip pradzioje galvojau, jog visa tai kazkaip susije su Dievu, pradejau skaityti biblija, bet kuo toliau tuo labiau manau, kad su Dievu tai tikrai neturi nieko bendro, nezinau, kaip pasamone veikia zmoniu sapnus, bet zinau, ka as sapnavau ir isgyvenau tikrai nemano samones ar pasamones vaizduote, nes tokiu dalyku ne isivaizduoti iki siol nebuciau galejusi 4u.gif













Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2013 01 19, 00:27)
Labai teisingai Pievugele999 pastebejo del astraliniu kelioniu tikslo 4u.gif

Febrez, del tu itarimu, tai net negaliu tiksliai atsakyt, neturiu jokio rimto pagrindo, nes nezinau, ko buvo klausineta per naktines kvotas. Tiesiog nemanau, kad Amerikos kariniam instrumentui butu idomu, koki 'gliuka-negliuka' kazkas mate. Sios planetos zmones dar ne tokiu dalyku mato, net ir bendrauja, o niekas ju nepersekioja..  unsure.gif

Ar galiu paklausti ka sios planetos zmones mato ir su kuo bendrauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 01 20, 03:03)
Ar galiu paklausti ka sios planetos zmones mato ir su kuo bendrauja  ax.gif

Taip, galite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2013 01 20, 03:24)
Taip, galite rolleyes.gif

Kas tai? Su kuo?
Atsakyti
Moterys, jūs rašote apie keistas astralines keliones, nepatirtus pojūčius, kad tai tikrai ne smegenų darbas, bet ar jūs žinote, kad greičiausiai tai tik pasąmonė? Kodėl? Pvz., kai Jūs esate kambaryje, kuriame įjungtas televizorius, o jame rodo fantastinį filmą, bet jūs į jį nežiūrite ir jo neklausote, o tarkim kalbatės su vyru, tuomet jūsų pasąmonė "įrašo" viską, ko jūs negirdėjote ir nematėte. Kitaip tariant jūs galite girdėti, bet nesiklausyti. Tai, ką girdėsite, pasąmonė įrašys. Galite matyti, bet nežiūrėti. Tarkime žiūrite į laivą jūroje pliaže, bet jūsų psąmonėje gali išlikti ir vaizdas besideginančių žmonių, kurie buvo jūsų žiūros lauke, tačiau jūs jų realiai nepastebėjote ir t.t.

Taip kad, kodėl gi nenuėjus pas psichologą šiaip įdomiam pokalbiui ir viso to neišsiaiškinus?
Atsakyti
Jurvira, cia jau taip gaunasi, kad temu daug, vienoje temoje jau parasiau, kad buvau ir pas psichologa, tai ir nebesinori kiekvienoje temoje vis kartotis 4u.gif O jei apie mano ana sapna, tai ji sapnavau -pries 10 metu, man tai buvo tik sapnas, na keistas, bet kuo jis ir kitiems toks keistas g.gif
Sapnai, tai ir yra tik sapnai, nerealybe, juos ir turime priimti tik kaip sapnus 4u.gif As taip galvoju, nebesigilnu i juos visai, netikiu, kad jie kazka pranasauja, bet labai gerai matau, kad siame skirelyje yra tikrai daug tikinciu sapnais, butent apie dantu kritimus 4u.gif Zinau, kad yra taip kaip yra 4u.gif Nesidomiu jokiais ateiviais , dvasiomis ar astralais ax.gif Jie sau , as sau biggrin.gif Ignoruoju sapnus ir man tai netgi labai gerai sekasi, o jei pavyks ne nebesapnuoti, nieko, tai busiu pati laimingiausia siame skirelyje biggrin.gif Psichologai irgi nebe tik pagal vadovelius dirba, jiems irgi gyventi reikia, kuo ilgiau zmogus pas ji lankosi, tuo jam uzdarbis garentuotesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2013 01 20, 13:13)
Taip kad, kodėl gi nenuėjus pas psichologą šiaip įdomiam pokalbiui ir viso to neišsiaiškinus?

Gaila, bet ir psichologai labai daug ko negali paaiskinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 19, 22:13)
Liucidity, as tikrai nezinau, kodel  4u.gif  Jei zinociau priezasti, as tikrai pasidalinciau  mirksiukas.gif
Galiu tik dar siek tik prideti prie viso to, kad realybeje nei kiek nelinksmiau  ax.gif
Vienas vyriskis ( pirkejas) pareiske, kad man vieno elektrosoko buvo per mazai, kad reiketu pakartoti  ax.gif Taigi bandymai pagasdinti ne tik sapnuose  biggrin.gif Su jokiais pirkejais ar bendradarbiais apie elektrosoka nesu kalbejusi, papasakojau tik seimai ir draugams, na ir aisku cia parasiau (bet parasiau butent tik po to pirkejo apsilankymo), nes nemanau, kad vis tik buvau tiek jautri, kad pati pritraukciau kazkokia elektros iskrova  4u.gif

na o ta pirkeja ir dar kas mate?nes kyla klausimai,gal tai vaizduotes vaisius.jei ne tik jus,tada tikrai keista.bet kyla vis daugiau klausimu,nei aiskumo.as kartais irgi galvoju,ar man su galvele negerai,ar as jauciu ta,ka jauciu tikrai,del ne stogo ciuozimo.bet aciu Dievui,tai buna retokai ir tik miego busenoj,ir dar gerai,kad nieko nematau,nes atsimerkt negaliu toj sukaustytoj busenoj.Ir is tos busenos vaduojos tik malda,reikia maximum 2 ir atleidzia,galiu judeti.bent kolkas.paskutini karta perkreipe veida,lyg suparalizuotas buvo,kazkokioj kreivoj padeti.galvojau reik vyrui paskambint,gal atleis man ta veida,bet pakilt negaliu. tada maldeles ir akys stacios,busena praeita. na cia as apie save... siaip baisiai nenoriu as jokiu kontaktu su niekuo,ir vengiu tokio dalyko kaip meditacija,nes su ja galima pasiekt transo busena,kuria kai kas lygina su miego paralyzium siuo vadinamu
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2013 01 20, 23:54)
na o ta pirkeja ir dar kas mate?nes kyla klausimai,gal tai vaizduotes vaisius.jei ne tik jus,tada tikrai keista.

Zmoniu buvo ir daugiau, bet ar jie klausesi,ka jis sake, nezinau, nemanau. Nemalonus tokie dalykai ir tiek ,bet negasdina per daug irgi, tegul sau sneka ax.gif Aisku antra karta elektrosoko tikrai nenoriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 21, 01:07)
Zmoniu buvo ir daugiau, bet ar jie klausesi,ka jis sake, nezinau, nemanau. Nemalonus tokie dalykai ir tiek ,bet negasdina per daug irgi, tegul sau sneka  ax.gif  Aisku antra karta elektrosoko tikrai nenoriu  4u.gif

gal gasdinantis sutapimas, leptelejo,o ir sutapo,kad prasme gali turet,buna visko.bet suprasi cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2013 01 21, 00:35)
gal gasdinantis sutapimas, leptelejo,o ir sutapo,kad prasme gali turet,buna visko.bet suprasi cia  biggrin.gif

leptelejo apie elektrosoka ir sutapo biggrin.gif Kiek tau kartu kas nors prieina ir lepteli apie tai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2013 01 20, 18:55)
Jurvira, cia jau taip gaunasi, kad temu daug, vienoje temoje jau parasiau, kad buvau ir pas psichologa, tai ir nebesinori kiekvienoje temoje vis kartotis  4u.gif O jei apie mano ana sapna, tai ji sapnavau -pries 10 metu, man tai buvo tik sapnas, na keistas, bet kuo jis ir kitiems toks keistas  g.gif
Sapnai, tai ir yra tik sapnai, nerealybe, juos ir turime priimti tik kaip sapnus  4u.gif  As taip galvoju, nebesigilnu i juos visai, netikiu, kad jie kazka pranasauja, bet labai gerai matau, kad siame skirelyje yra tikrai daug tikinciu sapnais, butent apie dantu kritimus  4u.gif  Zinau, kad yra taip kaip yra  4u.gif Nesidomiu jokiais ateiviais , dvasiomis ar astralais  ax.gif  Jie sau , as sau  biggrin.gif  Ignoruoju sapnus ir man tai netgi labai gerai sekasi, o jei pavyks ne nebesapnuoti, nieko, tai busiu pati laimingiausia siame skirelyje  biggrin.gif Psichologai irgi nebe tik pagal vadovelius dirba, jiems irgi gyventi reikia, kuo ilgiau zmogus pas ji lankosi, tuo jam uzdarbis garentuotesnis  4u.gif


Be reikalo ignoruojate sapnus, bet tai tavo toks pasirinkimas...
Atsakyti