Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti reiškiniai: nei miegi, nei nemiegi...

Sveiki,
perskaičiau visas Jūsų žinutes. Tai man pasirodė naudinga, ypač kai parašote, ką darote, kad tai praeitų, kaip jaučiatės ir pns. Skaičiau, nes nors ir turėjau tokią patirtį, šią naktį mane tikrai tai išgąsdino, todėl noriu apie tai parašyti, kad kiti skaitydami galėtų save susieti su mano patirtimi jei reikėtų.

Man kaip ir keliems iš Jūsų miego paralyžius prasidėjo 2 val nakties. Vos užsimerkus girdėjau balsus jaučiau kaip stingtsa kūnas. Todėl stengiausi išjudinti, kol tai neprasidėjo, bet nespėjau. Pajutau, kad letėja širdis, nustoju kvepuoti. O tada pamačiau, kad keliuosi iš savo miegančio kūno ir supratau, kad mirštu. Pajutau LABAI stiprų mirties jausmą, tai mane išgąsdino. Buvau atsikėlusi iš savo kūno tik iki pusės ir stengiausi giliai kvepuoti, kad pabusčiau, bet mano deguonis nėjo į mano kūną. Išsigandusi, kad kūną paliksiu ir jis mirs aš vėl stengiausi atsigulti į ji ir užsimerkiau. Tirpo kojos, rankas suko į kitą pusę. Gnybiau sau ir tada atsibudau.

Pirma kartą jutau savo dvilypumą. Tikrai nieko nežinau apie tokius dalykus, ar tai gali būti realybė ar ne. Bet mirties jausmą pajutau, supratau ką gali reikšti (jei tai tiesa), kai siela atsiskiria nuo kūno. Supratau vieną, kad mano siela nenori palikti manęs, o aš nenoriu palikti jos smile.gif Vėliau užmigau tik dieną, o prabudusi dėkojau, kad išvis prabudau.
Atsakyti
Labas smile.gif
šiąnakt šiek tiek išsigandau, nesupratau kas buvo - ar sapnas, ar jau turėčiau susirūpinti... Naktį prabudino mano šuns lojimas lauke - lojo taip, kad atrodė net draskosi. Lojo ir kaimynų šunys, po to mano šuo pradėjo staugt - jis niekad nestaugia. O man toks jausmas, kad ir šalta ir karšta tuo pat metu. Ir pradėjo labai labai skaudėt petį - net pagalvojau - ko čia man jį skauda, juk ant nugaros guliu normaliai. Ir pasirodė, kad kažkas mane už to peties bando ištraukt iš mano kūno - net veidas to kažko matėsi - balsvas, akys juodos ir ne blizgios - matinės. Pamačius veidą net pašokau iš siaubo - atsimerkiau, apsidairiau - nebuvo nieko. Petį pamažu nustojo skaudėt, šuo irgi nutilo. Dingo tas šalta/karšta jausmas. Bet paskui taip ir nebe užmigau. Gal čia sapnas buvo? Bet juk sapnuojant neskauda, tik gali atrodyt kad skauda. O aš aiškiai jutau skausmą, ir šuo už lango be reikalo nelojantis ir tuo labiau, nestaugiantis. kažkaip, net nejauku šiandien visą dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilitta @ 2014 09 13, 14:06)
Labas smile.gif
šiąnakt šiek tiek išsigandau, nesupratau kas buvo - ar sapnas, ar jau turėčiau susirūpinti... Naktį prabudino mano šuns lojimas lauke - lojo taip, kad atrodė net draskosi. Lojo ir kaimynų šunys, po to mano šuo pradėjo staugt - jis niekad nestaugia. O man toks jausmas, kad ir šalta ir karšta tuo pat metu. Ir pradėjo labai labai skaudėt petį - net pagalvojau - ko čia man jį skauda, juk ant nugaros guliu normaliai. Ir pasirodė, kad kažkas mane už to peties bando ištraukt iš mano kūno - net veidas to kažko matėsi - balsvas, akys juodos ir ne blizgios - matinės. Pamačius veidą net pašokau iš siaubo - atsimerkiau, apsidairiau - nebuvo nieko. Petį pamažu nustojo skaudėt, šuo irgi nutilo. Dingo tas šalta/karšta jausmas. Bet paskui taip ir nebe užmigau. Gal čia sapnas buvo? Bet juk sapnuojant neskauda, tik gali atrodyt kad skauda. O aš aiškiai jutau skausmą, ir šuo už lango be reikalo nelojantis ir tuo labiau, nestaugiantis. kažkaip, net nejauku šiandien visą dieną smile.gif

Sunys ir kates jaucia dvasiukus, kita karta bus lengviau, jei isgirdusi suni lojant issibudinsi, nesibaimink, jie tau nieko negali padaryti , nuraminsiu siek tiek kad po laprkricio pirmosios to nebebuna (per ziema) . Pastiprik savo organizma fiziskai ir dvasiskai, imunine sistema sustiprink, nes dabar esi labai issekusi, todel ir sapnuoji-nesapnuoji.
Atsakyti
sakykit sapnas yra siunciamas zmogaus tau?
Papildyta:
QUOTE(jura-rura @ 2008 01 21, 12:28)
o kaip jus paaiskintumet tokia atveji, kai miegi, ir nei is sio nei is to pabundi ir jauti, kaip salia taves kazkas atsigula, pajauti, net kaip ciuzinys idumba. zinai, kad tikrai nemiegi. o tada, guli isitempus is baimes, ir jauti kaip tau i veida svelniai papucia ir paglosto ranka.. kas tai gali buti? jauti kazkieno buvima kambaryje... kas tai yra? gal krausymaisis is proto?



man paskutiniu metu panasiai, jauciu lyg kazkieno energija salia , jauciu energija buna prie veido, ranku, koju, prie galvos, buna jauciu lyg kunas juda gulit lovoje ar net lova, is pilvo girdziu garsus, o nakti per pilnati neseniai sapnavau siksnosparni, sapnas- vizija net nesupratau ar miegojau ar atsimerkusi buvau bet tokia migla akyse pasidare lyg neleido atsimerkti, ir i veida skrido siksnosparnis , pasakiau atstok, o jis man timtelejo dar du kartus uz pirsto nes rankas laikiau ant galvos ir iskrido pro langa,
Atsakyti
Nebutinai tas sapnas yra siunciamas tau 4u.gif Ta pati sapna gali sapnuoti net keli zmones tuo pat metu 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau jusu istorijas, kaip viskas pažįstama. Aš visus tuos reiškinius turėjau vaikystėje ir paauglystėje - nubusdavau, negalėdavau pajudėt, negalėdavau prarėkt, jausdavausi ne savo kūne. Vieną naktį nubundu,o miegojau nusisukusi į sieną ir jaučiu,jog kažkas stovi už nugaros, labai aiškiai jaučiu. Atsuku, o ten prie manęs palinkusi moteris baltais drabužiais.Dar ir dabar, po daugelio metų prisimenu tos moters veidą. Kartais jausdavau prisilietimus prie veido, tokie lyg plunksna kas būtų pakutenęs, kartais jausdavau karštį, kartais šaltį. Viena naktį nubundu, o aplink mane liepsnos, bandau keltis, negaliu pajudinti nė vieno raumens, bandau rekti, neišrėkiu. Po tokių naktinių "nuotykių" bijodavau užmigt, miegodavau su šviesa. Vėliau šie reiškiniai išnyko.
Tačiau ir dabar kartais labai aiškiai jaučiu, jog kartais kambaryje esu ne viena. Bet čia jau ne miego metu. Ir tiksliai žinau,kas pas mane atėję į svečius. Baimės jokios nebera.
Neseniai vėl apturėjau tokį nuotykį: naktį staiga išbudau. Girdžiu, jog kažkas yra vonioje, ima dantų valymo šepetėlį, leidžia vandenį, na tokie pažįstami garsai. Užsidegu lempą prie lovos, žiūriu 3 valanda nakties g.gif . Keista. Guliu, toliau klausau, galvoju, gal pirmai pasigirdo. Vėl girdžiu tuos garsus, na tikrai kažkas valosi dantis. Mano katinas irgi įdėmiai žiūri į tą pusę, vadinasi ne aš viena girdžiu. Keliuosi iš lovos, einu pažiūrėti. Pažiūriu, vonioje tamsu, uždegu šviesą, nieko nėra, nė ženklo,kad kažkas ten buvo. Apžiūriu kambarius, visi miega, tamsu visur. Taip ir nesupratau,kas ten vidury nakties dantis valėsi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 13, 16:54)
Sunys ir kates jaucia dvasiukus, kita karta bus lengviau, jei isgirdusi suni lojant issibudinsi, nesibaimink, jie tau nieko negali padaryti , nuraminsiu siek tiek kad po laprkricio pirmosios to nebebuna (per ziema) . Pastiprik savo organizma fiziskai ir dvasiskai, imunine sistema sustiprink, nes dabar esi labai issekusi, todel ir sapnuoji-nesapnuoji.



Taip, jaučia gyvūnai - šiąnakt net norėjau atsigabent šunį iš lauko, bijojau miegot. Bet miegojau gerai ir ramiai - šuo nelojo, nestaugė - gal niekas manęs šiąnakt nelankė smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 13, 20:16)
sakykit sapnas yra siunciamas zmogaus tau?
Papildyta:
man paskutiniu metu panasiai, jauciu lyg kazkieno energija salia , jauciu energija buna prie veido, ranku, koju, prie galvos, buna jauciu lyg kunas juda gulit lovoje ar net lova, is pilvo girdziu garsus, o nakti per pilnati neseniai sapnavau siksnosparni, sapnas- vizija net nesupratau ar miegojau ar atsimerkusi buvau bet tokia migla akyse pasidare lyg neleido atsimerkti, ir i veida skrido siksnosparnis , pasakiau atstok, o jis man timtelejo dar du kartus uz pirsto  nes rankas laikiau ant galvos ir iskrido pro langa,

Pagalvok, kad si sapna tuo paciu metu sapnavo, dar bent kokie 5 zmones, tame tarpe jautrus mazas vaikas ( kokiu 3 metuku, paaugle, kokiu 15, tu, koks panasaus amziaus vyriskis ir tarkime 80metis senukas)
3metis pabudes klyke, atsikeles ryte uzsizaide su zaislais pamirso ir sio sapno galbut ne nebeprisimins o galbut bijos eiti miegoti, galbut is sitos baimes sisios nakti i lova. 15mete labai pergyvens, nes ji aplamai dabar viskam labai jautri, galvos jog tai kokia mistika, zingsnis i anapus, gal isbandys vaistus, po to narkotikus, o gal netgi pasirinks savizudybe, jei tas sapnas ir jausmai kartosis, tu ieskosi pagalbos, tavo amziaus vyriskis gal but prades isgerineti, nes jausis labai nevyriskai, kad kazkas sitaip kesinasi i jo gyvenima, senukas galvos, kad cia jau jam pries mirti tokie dalykai, o galetu be tokios baimes dar gal koki 12 meteliu ramiai sau gyventi. Sujaukti keli gyvenimai, o kiek tokiu atveju kiekviena nakti, kitiems 5-7 zmonems... ax.gif 3metis kol kas niekam, tik mamai tepasakys, 15mete papsakos psichologams, bendraminciams, tu parasysi SM, vyriskis ko gero niekada niekam ne neprasitars, senukas, keliaus i baznycia arba lankys kapines kasdien, ruosis artejanciai, nes jo ta mintis labiausiai neapleis, SM tikrai neparasys apie tai niekas kitas, tik tu. Ir galvosi, kad sis sapnas skirtas tik TAU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 16 rugsėjo 2014 - 14:46
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 09 13, 16:54)
Sunys ir kates jaucia dvasiukus, kita karta bus lengviau, jei isgirdusi suni lojant issibudinsi, nesibaimink, jie tau nieko negali padaryti , nuraminsiu siek tiek kad po laprkricio pirmosios to nebebuna (per ziema) . Pastiprik savo organizma fiziskai ir dvasiskai, imunine sistema sustiprink, nes dabar esi labai issekusi, todel ir sapnuoji-nesapnuoji.

man asmeniskai tas buvo nesvarbu ar pries , ar po lapkricio 1, ziema ar vasara. seniai to dalyko neturejau, miego paralyzium moksliskai vadinamo. o gal ir ne jis ten, net nesuprasi
Atsakyti
Sveiki. Gal kas žinote ekstrasenso Vidmanto iš Kauno kontaktus. Kažkada labai padėjo man artimiems žmonėms, kitiems net už dyką. Atvyksta net į namus. Kiek žinau gyvena prie Kauno kolegijos. Labai būčiau dėkinga už kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(Jūrmantė @ 2017 01 17, 10:25)
Sveiki. Gal kas žinote ekstrasenso Vidmanto iš Kauno kontaktus. Kažkada labai padėjo man artimiems žmonėms, kitiems net už dyką. Atvyksta net į namus. Kiek žinau gyvena prie Kauno kolegijos. Labai būčiau dėkinga už kontaktus.

nusiunciau i asmenini pasta telefona. Susitarsite, gali atvykti.
Atsakyti
QUOTE(Jūrmantė @ 2017 01 17, 09:25)
Sveiki. Gal kas žinote ekstrasenso Vidmanto iš Kauno kontaktus. Kažkada labai padėjo man artimiems žmonėms, kitiems net už dyką. Atvyksta net į namus. Kiek žinau gyvena prie Kauno kolegijos. Labai būčiau dėkinga už kontaktus.



QUOTE(Vilūne @ 2017 01 17, 10:34)
nusiunciau i asmenini pasta telefona. Susitarsite, gali atvykti.



Tikekite kad pades 4u.gif Tikejimas irgi labai padeda . Jei buvo kokiu abejoniu, jas atidekite i sali 4u.gif Parasete kiekvienoje temoje, bet radote 4u.gif
Atsakyti