Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti reiškiniai: nei miegi, nei nemiegi...

QUOTE(klaara @ 2013 01 22, 03:17)
Tai kad nesapnuot neįmanoma,deja..Neprisimit sapnų taip,bet tai tikrai  nėra naudinga psichikai

Žalinga psichikai neprisimint sapnų?

O kuo gi? Niekad apie tai nepagalvojau.
Koks gi tos žalos mechanizmas?

Aš galvočiau, jog tai nei žalinga, nei naudinga.
Tiksliau - prisimint yra naudinga, bet žalos, jų neprisimenant, aš neįžvelgiu.

Jei be pastangų prisimeni, gerai, bet dėti daug savo pastangų, stengiantis prisiminti, nėra gerai. Jie neturi atitraukti žmogaus nuo realaus gyvenimo, t.y. gyvenimo, kai naudoji savo fizinį kūną.
Atsakyti
Aš galvoju, jog tas, kuris suformuoja tavo sapną (o tai yra uždara žmogaus sistema), nėra pastumdėlis. Jei jam atrodo, jog tau reikia įsiklausyti į sapną,t.y. priimti informaciją, jis savo tikslą pasieks. O jei neprisimeni, vadinasi, tai nėra reikšminga.
Prisiminsi - gerai (tik naujų spalvų įneši į savo gyvenimą), neprisiminsi - tiek ir tos bėdos.

Tai skirtingos sapnų rūšys.
Atsakyti
Nerašiau kad žalinga o nenaudinga-tai du skirtingi dalykai.
Žalinga -nesapnuoti,na bet taip ir nebūna


Sapnai mūsų pasąmonės atspindys tad jei visad ją atsūminėjam tai kaupias bet niekur nedingsta,čia panašiai kaip visada vaikščiot ant vienos kojos mirksiukas.gif Arba visada žiūrėt į pasaulį tik viena akim-ar tai labai sveika ir pilnavertiška? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 22 sausio 2013 - 17:42

Nerašiau kad žalinga o nenaudinga-tai du skirtingi dalykai.
Žalinga -nesapnuoti,na bet taip ir nebūna


Sapnai mūsų pasąmonės atspindys tad jei visad ją atsūminėjam tai kaupias bet niekur nedingsta,čia panašiai kaip visada vaikščiot ant vienos kojos mirksiukas.gif Arba visada žiūrėt į pasaulį tik viena akim-ar tai labai sveika ir pilnavertiška? g.gif rolleyes.gif Tai tokia ir"nenauda" smile.gif O jei žmogus neprisimena tų sapnų aišku kad tokia ir bėda,bet ėjo kalba apie kitokį atvejį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 22 sausio 2013 - 17:43
QUOTE(klaara @ 2013 01 22, 19:44)
tai kaupias bet niekur nedingsta

Taip. Tai tolygu, kaip pasikartoti tekstą.
Jei sapno neprisimeni - tai lyg būtum tekstą perskaičiusi.
Jei sapną prisimeni - tai lyg pasikartoji perskaitytą tekstą.
Atsakyti
Pazistu labai nemazai LAIMINGU zmoniu, kurie tiesiog neatsimena savo sapnu 4u.gif
Galiu pasakyti, kad jie tikrai laimingi, nematau kad jie turetu kokiu psichikos sutrikimu, taip ,kad neatsiminti sapnu nera nenaudinga psichikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2013 01 21, 22:24)
apie tai butent zinoma nepasitaike,bet apie ivairius dalykus,gana daug ivairiu sutapimu pas mane buna.pvz,pagalvoji apie ka nors,prisimeni,ieskai arba labai reikia- na kazkas pazistamas ar ne lepteli lyg ne  i tema ar isgirstu,pamatau kur atsitiktinai.o kartais,jei kalbant apie daiktus,i rankas papuola butent tai,ka isivaizdavau,ieskojau,nors pirma tai galvoje pamaciau.ar tarkim iskyla kokia nors situacija,kur yra neatsakytas klausimas man- se randu knyga ar masinej informacijoj netiketai isgirstu.na cia ne apie tai,bet sutapimu tokiu netiketu tikrai buna.dar pvz,zmogus is lempos uzduoda sugalvota klausima,kad pajuokaut ar siaip pakalbint,nepazistamas,pasako kokia fraze,nuo kurios akys ant kaktos,kad labai i tema,net akimirkai pasirodo, is kur jis tai zino apie mane???pavyzdys is gyvenimo,senelis su lazda kuriam stovejau atsukus nugara ir kalbejau su draugu is viso sausakimso autobuso vilniaus,pasiule atsisesti,nors buvau atokiau nuo jo. o buvau pavargus po naktines pamainos,galvojau kaip pasedet butu gerai,bet isorej neissidaviau.aisku,neatsisedau,bet buvo keista,kaip mintis butu perskaites.net draugas nuovargio nepastebejo,tik po to pasidalinau,kad keistoka

Dar karta paskaiciau, pabandziau kokius nors sutapimus atsiminti. Buna, kad zinau ko manes kazkas paklaus, nes pati tokio klausimo galeciau paklausti, tarkime perku 6 indelius kondensuoto pieno ax.gif ir zinau, kad tikrai paklaus, ka is jo darysiu ir paklausia, arba zinau ka sunus ar vyras atsakys, nes as juos tikrai gerai pazistu 4u.gif Manau, kad tau su draugais taip nutinka, nes draugus suveda panasus mastymas, panasios mintys, o seimose sakome, kad net vyras su zmona supanaseja ne tik mastymu, bet ir isvaizda ax.gif As kartais nustebinu savo pirkejus paklaususi ar tas vyriskis ne jusu lotuliukas.gif Ir atspeju ( tai aisku retas atvejis, nes tikrai retai tokiu dalyku klausineju lotuliukas.gif ) Manau, kad tai tik toks laimingas sutapimas, ar spejimas g.gif
Atsakyti
Galeciau daug tokiu laimingu spejimu isvardinti, bet nemanau, kad tai turi kazka bendro su sapnais ax.gif Nes tokiu dalyku nesu sapnavusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 01 22, 20:19)
Pazistu labai nemazai LAIMINGU zmoniu, kurie tiesiog neatsimena savo sapnu  4u.gif
Galiu pasakyti, kad jie tikrai laimingi, nematau kad jie turetu kokiu psichikos sutrikimu, taip ,kad neatsiminti sapnu nera nenaudinga psichikai  4u.gif


Ok,laimingi tai laimingi smile.gif Ne visų psichika vienoda,ne visiems ir būtini tie sapnų prisiminimai tiesiog kalba ėjo apie konkretų atvejį:

Ignoruoju sapnus ir man tai netgi labai gerai sekasi, o jei pavyks ne nebesapnuoti, nieko, tai busiu pati laimingiausia siame skirelyje

kai norima "pabėgt" nuo sapnų,tokiu būdų ir nuo pasąmonės o tai tikrai negeriausia išeitis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 22 sausio 2013 - 21:49
Ignoruoju sapnus samoningai 4u.gif O ne samone mirksiukas.gif Man ju tikrai nereikia prisiminti 4u.gif Jie neverti prisiminimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Febrez: 22 sausio 2013 - 23:54
Man tokia būsena kai pabundi ir negali pajudėti kartojasi po stresų ar kai labai pavargus esu. Pradžioj galvodavau ką kiti darys jei aš numirsiu... blush2.gif Visada labai išsigąstu...

Pastarąjį kartą prabundu, pajudėt negaliu, bandau rėkti, klykti, šalia vyras miega ir žinau, kad nieko negirdi... Staiga jaučiu kaip mane pradeda didžiuliu greičiu traukt į šoną, į tamsą. Pabundu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 07 13, 18:19)
Man tokia būsena kai pabundi ir negali pajudėti kartojasi po stresų ar kai labai pavargus esu. Pradžioj galvodavau ką kiti darys jei aš numirsiu... blush2.gif  Visada labai išsigąstu...

Pastarąjį kartą prabundu, pajudėt negaliu, bandau rėkti, klykti, šalia vyras miega ir žinau, kad nieko negirdi... Staiga jaučiu kaip mane pradeda didžiuliu greičiu traukt į šoną, į tamsą. Pabundu. unsure.gif


Man taip buna, ir labai baisu. Ir mano supratimu tai vyksta ilgai , gal kokiu 20 -30 min. Po situ dalyku , bijau eiti miegot:( Daktara stik nusijuoke, sako vitaminu truksta smile.gif Nu ka gali pasakyt, tokiam?
Atsakyti