Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti reiškiniai: nei miegi, nei nemiegi...

QUOTE(barsukele @ 2007 12 15, 21:37)
Tai jau tikrai  doctor.gif  lotuliukas.gif


Rimtai? O aš beveik jau pripratau ... irnesakyk.gif beee.gif
Atsakyti
Va ką radau:
Miego paralyžius yra trumpalaikio paralyžiaus būklė, pasitaikanti iškart po pabudimo. Rečiau – iškart po užmigimo. Fiziologiškai jis artimai susijęs su REM miego paralyžiumi, tačiau šiuo atveju smegenys yra pilnai pabudusios, žmogus daugiau ar mažiau sąmoningas, o kūnas vis dar nevaldomas. Papildomai, šioje būklėje dažnos haliucinacijos.

Miego paralyžius pasireiškia negalėji­mu judinti galūnių, galvos, mažėja kvėpavimo amplitudė. Jeigu prasidėjus miego paralyžiui atsiranda haliucinacijos, paciento būklė būna sunki, nes gali trukti ir kelias minutes. Dažnai sergantieji narkolepsija sapnuodami nerišliai kalba, bet kartais sąmoningai prašo juos pajudinti ir nutraukti miego paralyžių. Tokie ligoniai jaučiasi mieguisti dieną, dėl to dar sunkiau pakelia pra­budimus naktį, jiems gali atsirasti ir paradoksinio miego elgesiniai sutriki­mai.

Gal čia tai??? g.gif


Atsakyti
QUOTE(rita.gs @ 2007 12 15, 22:01)
Va ką radau:
Miego paralyžius yra trumpalaikio paralyžiaus būklė, pasitaikanti iškart po pabudimo. Rečiau – iškart po užmigimo. Fiziologiškai jis artimai susijęs su REM miego paralyžiumi, tačiau šiuo atveju smegenys yra pilnai pabudusios, žmogus daugiau ar mažiau sąmoningas, o kūnas vis dar nevaldomas. Papildomai, šioje būklėje dažnos haliucinacijos.

Miego paralyžius pasireiškia negalėji­mu judinti galūnių, galvos, mažėja kvėpavimo amplitudė. Jeigu prasidėjus miego paralyžiui atsiranda haliucinacijos, paciento būklė būna sunki, nes gali trukti ir kelias minutes. Dažnai sergantieji narkolepsija sapnuodami nerišliai kalba, bet kartais sąmoningai prašo juos pajudinti ir nutraukti miego paralyžių. Tokie ligoniai jaučiasi mieguisti dieną, dėl to dar sunkiau pakelia pra­budimus naktį, jiems gali atsirasti ir paradoksinio miego elgesiniai sutriki­mai.

Gal čia tai??? g.gif

O siabeli . Dabar jau tikrai bijau cray.gif
Atsakyti
Tai aš tai nežinau, ar čia tai unsure.gif .... O tai ko bijai? Jau sakei, beveik pripratai.
Va čia kitam forume radau tokia žinutę: "Aš ir žinau miego paralyžių. Per vieną laidą pasakojo, kad jis padeda žmogui nesusižeisti, kai jis sapnuoja, nes sapnuodamas gali pradėti muistytis ir tada kabaršt kurnors."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita.gs: 15 gruodžio 2007 - 21:12
QUOTE(rita.gs @ 2007 12 15, 22:08)
Tai aš tai nežinau, ar čia tai  unsure.gif .... O tai ko bijai? Jau sakei, beveik pripratai.
Va čia kitam forume radau tokia žinutę: "Aš ir žinau miego paralyžių. Per vieną laidą pasakojo, kad jis padeda žmogui nesusižeisti, kai jis sapnuoja, nes sapnuodamas gali pradėti muistytis ir tada kabaršt kurnors."

Paralyžius,haliucinacijos... Kraupokai skamba. Bet yra kaip yra. Gerai,kad ne kas naktį tongue.gif . Nuo to gydytis kažin ar reikia? g.gif
Atsakyti
Tai pirma reiktų išsiaiškint, ar čia tikrai tai lotuliukas.gif Aš tai ne gydytoja lotuliukas.gif Jei netrukdo, tai ir gydytis turbūt nereikia... unsure.gif
Atsakyti
Kaip tik dabar skaitau Kastanedą, ten panašių gabalų prirašyta, bet visada lydi skepsis, galvoju, kad fantazuoja, mus mausto, na, toks įtarimas sukirba g.gif .Bet kai čia, forume, paprastos mamos apie voveris-žiurkes parašo, na, negaliu netikėti. Taip ir noris parašyti - tu spąstus prie tos sofos pasidėk, ar ką?..
Atsakyti
vajei ne as viena ziuriu "sapnavau" tokias baisybes doh.gif doh.gif baisoka siek tiek, bijosiu dabar dar karta patirt tokia busena g.gif
Atsakyti
Prisimenu ir aš tuos kraupius sapnus,bet ačių dievui jie liovėsi.Tikiuosi tai nebepasikartos.Papasakosiu gal vieną patį siaubingiausią.Prieš daug metu,dirbau sibire.Ten mes gyvenome tokiuose Alytnamiuose.Kaimynas netyčia buvo ji padeges,tai kuri laika gyvenome kitur.Na bet ta namuka suremontavo daug maž,ir aš pirmoji parejau gyventi.Tvarkingas buvo tik mano kambarys,o kolidorius ir virtuve dar buvo remonto stadijoj.Vakare parlydejo mane švogeris i kambari,sako užsirakink duris.Puikiai atsimenu kaip užsirakinau,o jis dar patampe duris,noredamas isitikinti.Nu aš nusirengiau ir i lova.Tiesa,šalia pasistačiau žadintuva,kad i darba nepramigčiau.Nusisukau i siena ir užsnaudžiau.Girdžiu,kažkas atidaro mano alytnamio lauko duris.Toks šiurpuliukas per kuna nubego,itempiau ausis ir klausausi.Girdžiu žingsnius,praeina pro mano kambario duris,nueina i virtuve.Ten daug buvo lentu primesta,tai girdžiu,kaip jomis vaikšto.Žingsniai girdžiu gryžta prie mano duru.Galvoju kaip gerai,kad užsirakinau,ir dar prisiminiau kaip švogeris patikrino.Guliu,bijau pakrutet.Staiga girdžiu,atsidaro mano durys.Nieko nesuprantu,juk užrakintos.O pro jas ieina toks vaikinukas,isišiepes iki ausu.*****,galvoju,juk aš negaliu jo matyti,juk guliu nusisukus i siena.Siaubingai bijau to,kas vyksta.Galvoju,dieve,kaip man pabust iš to košmaro.staiga topt i galva,juk šalia žadintuvas stovi.reikia tiesiog ji paimti ir prisukti,kad pradetu čirkšti.Iš visu jegu stengiuosi tai padaryti,bet deja,mano kūnas visiškai nevaldomas,negaliu pajudinti nei ranku,nei koju.O tas vaikinas priejo prie manes ir traukia mano pagalve.labai gerai tai jaučiau.Aš pradejau klykt,ir kad šokau iš lovos.Akys ant kaktos išsprogusios,širdis daužosi.Nor lauke buvo -30 šalčio,ant naktinuku užsimečiau tik paltuka ir tekinom pas švogeri i darba.tas kai mane pamate,tai sake atrodžiau kaip paklaikus.Ai,tiesa diena visi manes klausinejo,kodel taip atrodau,kaip vaiduokli pamačius,nors niekas nežinojo apie mano sapna
Atsakyti
Papasakosiu kaip buvo mano pažįstamai. Kartą naktį ji prabudo, girdi, kad kažkas vaikšto kambarį. Girdi žingsnius, girdi kad vyras pašonėj knarkia, bet negali nei atsimerkti, nei pasijudinti. Ryte pasigedo piniginių, telefonų, papuošalų... Jie gyvena pirmame aukšte, langas nebuvo išmuštas tik pravira orlaidė( buvo vasara) , įeita buvo gražiai pro duris. Policija paaiškino, kad šiuolaikiniai vagys naudoja tokias dujas, kurios paraližuoja samone, žmogus pasidaro neveiksnus kurį laiką. Aš pati ne kartą esu sapnavusi tuos sapnus-nesapnus, (Pasirodo ne viene tokia esu), bet po tos vagių istorijos, bėgu tikrinti, ar vietoj kraitinė skrynia. ph34r.gif
Atsakyti
Na va,ir as issiaiskinau kad ne viena toki kosmara sapnavau-nesapnavau.Nes is giminaiciu ir draugu niekam net panasiai nera buve.Bet kad irgi,kai lakste tas padaras garsas buvo stiprokas,kaip kojom trankytu i grindis.Maniau gal stogas pavaziavo ar ka.O pasirodo ne vienai yra panasiai buve. blink.gif
Atsakyti
Man tik vaikystėj yra buvę. Kambaryje buvo daug žvėrių, močiutė šalia miegojo, o aš sėdėjau ir žiūrėjau į tuos gyvūnėlius. Nežinau, kas čia buvo, tik žinau, kad nemiegojau.

Nors, buvo ir suaugus 2 ar 3 kartai, visada išsigąstu, bet ryte nurašau viską realistiškiems sapnams ir nesuku galvos.. gal čia tokia sapnų rūšis, kad matai kambarį taip, kaip jis yra, tik papildomai veiksmas vyksta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lane: 27 gruodžio 2007 - 19:58