Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

geltona wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Va, va, pas mane lygiai tokia sienu spalva, bet as tikiuosi su kokiom ryskesnem spalvom suzaist, nes cia jau tuose nuotraukose tokios ramios labai. Kol jauni esam, norisi kazkokios raudonos ar oranzines. Juk tiktu tokios spalvos prie geltonos, ane?
Atsakyti
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena svetainės siena, o kitas raudonai doh.gif
Bet kazkaip musu visas butas geltonas ir oranzinis biggrin.gif tai kazkaip panasiai turbut dazysim ir svetaine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2007 12 09, 19:58)
Va, va, pas mane lygiai tokia sienu spalva, bet as tikiuosi su kokiom ryskesnem spalvom suzaist, nes cia jau tuose nuotraukose tokios ramios labai. Kol jauni esam, norisi kazkokios raudonos ar oranzines. Juk tiktu tokios spalvos prie geltonos, ane?


Žiūrint, kokia ta geltona. Jei į citrininę neša, gali ir netikti g.gif
Papildyta:
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 20:02)
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena  svetainės siena, o kitas raudonai  doh.gif
Bet kazkaip musu visas butas geltonas ir oranzinis  biggrin.gif  tai kazkaip panasiai turbut dazysim ir svetaine  ax.gif


O nebijo jis su juodomis spalvomis erdvę suspausti?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 12 10, 09:45)
Žiūrint, kokia ta geltona. Jei į citrininę neša, gali ir netikti  g.gif



O kodel? unsure.gif As butent apie citrinine ir galvoju : unsure.gif

QUOTE(Meškuolė @ 2007 12 10, 09:45)
O nebijo jis su juodomis spalvomis erdvę suspausti?


Nieko jis nebijo... sako:- paeksperimentuoti juk galima doh.gif
As kazkaip nelinkusi eksperimentuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 10, 17:38)
O kodel?  unsure.gif  As butent apie citrinine ir galvoju  : unsure.gif



Nežinau, man taip atrodo. Gal dėl to, kad aš mėgstu darmę. O citrininė tokia daugiau šalta geltona, o oranžinė - šilta. Aišku, ir oranžinių visokių būna.
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 16:48)
geltona  wub.gif

doh.gif Nu biškį pamažinkit fotkes, neįmanoma žiūrėt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2007 12 15, 13:17)
doh.gif  Nu biškį pamažinkit fotkes, neįmanoma žiūrėt  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Oooo, kad mokeciau ta padaryti....
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 20:02)
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena  svetainės siena, o kitas raudonai  doh.gif



O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI unsure.gif
Kaip jums atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 11:39)
O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI  unsure.gif 
Kaip jums atrodo?  g.gif

Na, čia, kaip sakoma, skonio reikalas, bet man tai būtų siaubo kambarys swoon.gif. Statistiniam lietuviui labiausiai patinka šviesios, gelsvos sienos wub.gif, tad jūsų su vyru skonis tikrai išskirtinis, bet gi sau darote, ne statistiniam lietuviui mirksiukas.gif, tai darykite, kaip patinka rolleyes.gif.
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 11:39)
O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI  unsure.gif 
Kaip jums atrodo?  g.gif


Taip atrodo beveik juodas valgomasis. Man visai grazu, jei tik tinkami akcentai parenkami ir geras apsvietimas, bet ta tamsa ilgainiui turbut vargintu.. g.gif
O kodel ne juoda-balta spalvomis sienas dazyti? Balta "palengvintu" juodaja siena, ar net visas tris juodas sienas, ji ne tokia intensyvi kaip raudona. O prie juoda-balta sienu, manau, labai tiktu ryskesni baldai (kad ir raudoni), ivairiaspalves pagalveles, spalvingi paveikslai rolleyes.gif

Tikiuosi, apsispresit teisingai ir abu busit patenkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 03 sausio 2008 - 00:55