Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 10:39)
O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI  unsure.gif 
Kaip jums atrodo?  g.gif

Turbūt baisesnio varianto sugalvoti neimanoma. Ir ne tik statistiniam lietuviui. Toks kambarys varytų siaubą bet kokiam akis turinčiam gyvam padarui smile.gif
Atsakyti
o as nepritariu lotai, atitinkamas apsvietimas, aksesuarai, gali padaryti laba idomu kambary, nors ir nemanau, kad jame ilgai isgyventumet mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas. Kaip tik pirkom butuką, įsirenginėjam dabar...

Viskas buvo balta, o aš noriu spalvų. Ryškių. Vyras tai irgi lyg ir nieko prieš spalvas, bet jam vis mano parodytos pernelyg ryškios, tai manau rasim aukso viduriuką wub.gif

Salonas sujungtas su virtuve - bus geltonas

Miegamasis - siena, kur lova - persiko (o gal oranžinė), o kitos šviesios

Darbo (vėliau vaikų) kambarys - nesugalvoju.... tongue.gif dar

koridorius - gal balintos kavos wub.gif

vonia ir tualetas kartu - baltai mėlynas bigsmile.gif

Kokių turite pasiūlymų dar dėl šiltų jaukių spalvų? Nes man pvz. visokios žydros, žalios ar rožinės miegamajame tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Mes irgi nusipirkom buta. Viska planuojeme patis.. Toleto ir vonios spalvas jau zinau, nes vakar uzsakeme plyteles. 4u.gif
Spalvos labai riskois: orandzine, salotine, alyvine. Dar darysime stikliniu blokeliu siena. Kai viskas bus baigta butinai jums ikelsiu nuotraukyte.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 01 07, 13:42)

Spalvos labai riskois: orandzine, salotine, alyvine. Dar darysime stikliniu blokeliu siena. Kai viskas bus baigta butinai jums ikelsiu nuotraukyte.


Kaip sandriukas-gandriukas minejo man irgi patinka SPALVOS. Ryskios. smile.gif
As irgi noriu ryskumo ax.gif
Tos minties su juodom sienom jau atsisakem ax.gif nes kam tik pasakydavom tevams, draugams, kad dazysim juodai tai visi tik gusciojo peciais ir sake, kad bus tragedija, musu meistras irgi nepatare dazyt juodai, nes kambarys nedidelis (18 kv), tipo juoda spalva dar erdve sumazins ax.gif O tevelis pasake, jus ka visai, laidojimo namus darot, ka.... biggrin.gif
----
Tai va... Dabar as noriu tokios ryškios salotines wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 20:04)
Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif

Parink iš čia kokios spalvos labiausiai nori. mirksiukas.gif Taip lengviau paieškoti vaizdų ax.gif
Atsakyti
Esu nudazius vaiku kambari iki puses geltonai, apacioj oranziniai. Pries 5 metus patiko, bet dabar nebegaliu ziuret. Taip slegianciai veikia... Ir dar kambariukas visiskai mazas doh.gif Skoniai keiciasi vos ne kas metai. Manau kad geriausia rinktis koki neutralu varianta.
Galvojam isigyt medini nama, kurio vidines sienos irgi bus medines. Dabar rezgiu projektus, kaip cia galima isikurt. Lubas palikciau medzio spalvos, bet sienos-tai jau turbut perdaug. O jeigu nudazyt baltai? Turbut primintu svedisko stiliaus namukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 07, 21:03)
Skoniai keiciasi vos ne kas metai.


Dar ilgas laiko tarpas sakyciau biggrin.gif
Pas mane kas savaite keiciasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 20:04)
Kaip sandriukas-gandriukas minejo man irgi patinka SPALVOS. Ryskios.  smile.gif
As irgi noriu ryskumo  ax.gif
Tos minties su juodom sienom jau atsisakem  ax.gif nes kam tik pasakydavom tevams, draugams, kad dazysim juodai tai visi tik gusciojo peciais ir sake, kad bus tragedija, musu meistras irgi nepatare dazyt juodai, nes kambarys nedidelis (18 kv), tipo juoda spalva dar erdve sumazins  ax.gif O tevelis pasake, jus ka visai, laidojimo namus darot, ka....  biggrin.gif
----
Tai va... Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 01 08, 12:42)

pirmoje nuotraukoje, grazios siltos spalvos, o va antroje man ta raudona perryski
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 08, 14:31)
pirmoje nuotraukoje, grazios siltos spalvos, o va antroje man ta raudona perryski

Kitos 3 sienos sviesiai geltonos ir visiskai ligios. Atrodo visai normaliai smile.gif
Atsakyti
Taip, ir man pirma foto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o antroji - per ryški...


Vakar jau uždangstėm salono ir virtuvės grindis (taip apsaugom), o šiandien lėksim plytelių pirkti...

Laukiu nesulaukiu, kol viską įsirengsim wub.gif
Atsakyti