Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

cray.gif paguoskit mane. išssirinkom labai gražius vienspalvius tapetus, bet kai ištapetavom kambarį atrodo negražiai cry.gif tokie tamsūs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturno_sesely: 20 gegužės 2008 - 12:23
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 05 20, 13:07)
cray.gif paguoskit mane. išssirinkom labai gražius vienspalvius tapetus, bet kai ištapetavom kambarį atrodo negražiai cry.gif tokie tamsūs...


parodyk gal jau nėra ten taip tamsu... Gal baldų dar neįsigijot, tada pirkit šviesius ir gausis harmonija tamsesnės sienos šviesūs baldai mirksiukas.gif
Atsakyti
OI merginos neapsisprenziu del tapetu. rytoj jau dazys viena kambario siena ir virtuve viena spalvyte, gelsva sviesi. o kita svetaines siena noriu tapetuoti, g.gif tai galvojau kazka su raudonu, dabar jau galvoju gal netiks. nezinau kokia spalva imti tapetu gals u gelem ar lapias koki marga ar vienspalvi. doh.gif doh.gif kaip apsispresti kaip verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 20, 14:58)
OI merginos neapsisprenziu del tapetu. rytoj jau dazys viena kambario siena ir  virtuve viena spalvyte, gelsva sviesi. o kita svetaines siena noriu tapetuoti,  g.gif tai galvojau kazka su raudonu, dabar jau  galvoju gal netiks. nezinau kokia spalva imti tapetu gals u gelem ar lapias koki marga ar vienspalvi.  doh.gif  doh.gif kaip apsispresti kaip verysad.gif  verysad.gif


Pagalvok, kokio nori stiliaus. Jei pasirinksi su gelem, bus romantiskiau. Dryzuoti gali optiskai padidinti kambari ir t.t. Pas mus svetaine su virtuve - bendroj erdvej, viskas sviesu, tai viena siena norejosi isryskinti, tai tapetavom vertikaliai dryzuotais tapetais+ is tos pacios serijos pora juostu su stambiom rozem. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 05 20, 13:07)
cray.gif paguoskit mane. išssirinkom labai gražius vienspalvius tapetus, bet kai ištapetavom kambarį atrodo negražiai cry.gif tokie tamsūs...


o jeigu pakabint kokias šviesias užuolaidas? nepasikeistų vaizdas g.gif Dar galima, jei yra tos pačios tapetų serijos tik koks kontrastingas arba šviesesnis atspalvis, ištapetuot vieną sieną, kad atmuštų tą tamsumą. O grindys jau sudėtos? jei ne - tada rinktis labai šviesias grindis, arba ant tamsių galima kokį šviesų kilimėlį patiest (nors aš tai negaliu pakęst kilimėlių lotuliukas.gif ). Bet gal kažką prisitaikysi sau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 05 21, 11:08)
Pagalvok, kokio nori stiliaus. Jei pasirinksi su gelem, bus romantiskiau. Dryzuoti gali optiskai padidinti kambari ir t.t. Pas mus svetaine su virtuve - bendroj erdvej, viskas sviesu, tai viena siena norejosi isryskinti, tai tapetavom vertikaliai dryzuotais tapetais+ is tos pacios serijos pora juostu su stambiom rozem.  ax.gif



ACIU UZ pagalba , norejosi kazkokio ryskaus su gelem, bet kamina apdejom klinkerinem plytelems gelsvom su rausvu, tai mastau gali buti per marga jie desiu tapeta ne vienspalvi, (marga)kaip manai? na pasimeciau. nelabai noriu vienspalvio, bet jei bus margumynas, tai vienspalvi teks. verysad.gif doh.gif doh.gif

doh.gif doh.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aitiii @ 2008 05 21, 17:29)
ACIU UZ pagalba , norejosi kazkokio ryskaus su gelem, bet kamina apdejom klinkerinem plytelems gelsvom su rausvu, tai mastau gali buti per marga jie desiu tapeta  ne vienspalvi, (marga)kaip manai? na pasimeciau. nelabai noriu vienspalvio, bet jei bus margumynas, tai vienspalvi teks.  verysad.gif  doh.gif  doh.gif

doh.gif  doh.gif  4u.gif



gal gali parodyti savo tapetus aisku jei negaila 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 19, 12:38)
merginos noriu paklausti, reikia sienas  dazyti du kartus dazais?.AR viena?

mes dažėm 2 kartus

QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 19, 12:41)
Kiek zinau, tai du kartus... Tik pirma karta taupant dazus  galima labiau praskiesti biggrin.gif

neskiedėm

QUOTE(saturno_sesely @ 2008 05 20, 13:07)
cray.gif paguoskit mane. išssirinkom labai gražius vienspalvius tapetus, bet kai ištapetavom kambarį atrodo negražiai cry.gif tokie tamsūs...

guodžiu
"šviesink" akcentais

QUOTE(aitiii @ 2008 05 20, 15:58)
OI merginos neapsisprenziu del tapetu. rytoj jau dazys viena kambario siena ir  virtuve viena spalvyte, gelsva sviesi. o kita svetaines siena noriu tapetuoti,  g.gif tai galvojau kazka su raudonu, dabar jau  galvoju gal netiks. nezinau kokia spalva imti tapetu gals u gelem ar lapias koki marga ar vienspalvi.  doh.gif  doh.gif kaip apsispresti kaip verysad.gif  verysad.gif


nesirinkčiau su gėlėm, bet tik čia mano nuomonė, pasirinkčiau geriau su kokiais brūkšniais ar "keverzonėm", nes gėlės ant tapetų man kažkaip nusibodę.
bet dar kartą sakau, tik mano nuomonė
QUOTE(aitiii @ 2008 05 21, 16:32)
ACIU UZ pagalba , norejosi kazkokio ryskaus su gelem, bet kamina apdejom klinkerinem plytelems gelsvom su rausvu, tai mastau gali buti per marga jie desiu tapeta  ne vienspalvi, (marga)kaip manai? na pasimeciau. nelabai noriu vienspalvio, bet jei bus margumynas, tai vienspalvi teks.  verysad.gif  doh.gif  doh.gif

dėk rausvą vienspalvį, sunku įsivaizduoti, kai nematai realiai
Atsakyti
ACIU UZ PATARIMUS, MANAu TEKS DETI VIENSPALVI, dar neparveze kamino plyteliu jei parvez sindien tikrai idesiu foto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 05 21, 15:32)

gal gali parodyti savo tapetus aisku jei negaila 4u.gif  ax.gif  blush2.gif


Jei manes klausei blush2.gif , tai musu tokie tapetai, ant vienos svetaines sienos 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 05 22, 11:22)
Jei manes klausei  blush2.gif , tai musu tokie tapetai, ant vienos svetaines sienos  4u.gif
user posted image




TAVES 4u.gif ax.gif blush2.gif labai grazus tavo tapetai. thumbup.gif na man margi netiks del kamino klinkeriniu plyteliu.jos margokos. verysad.gif o kur pirkai tu tapetus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 22 gegužės 2008 - 11:55
QUOTE(aitiii @ 2008 05 22, 11:45)
TAVES 4u.gif  ax.gif  blush2.gif labai grazus tavo tapetai.  thumbup.gif  na man margi netiks del kamino klinkeriniu plyteliu.jos  margokos.  verysad.gif o kur pirkai tu tapetus.


Iris 4u.gif
Atsakyti
susinervinus ir itiek, blogas vaklaras, jau isdaze lubas, nezianu ten kur sujungimai man lyg tamsoka ir matosi, nezinau kaip ten turi buti gal kaip isdzius dazai bus kitaip, bet net nezinauka galvoti man baisu.


verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti